Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg Crikvenica Kvarner lub okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slimaq
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2015
Północ kraju z 2 letnim dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) slimaq » 28.02.2016 14:58

Hej
Planujemy z żoną wypad na północ Chorwacji w sierpniu na 11-14 dni z 2 letnim synem. Szukamy spokojnego miejsca, blisko plaży. Oczywiście za rozsądne pieniądze. Wcześniej byliśmy w arbanji i bardzo nam się podobało.
Czy mógłbym prosić o polecenie miejscowosci/apartamentu? Różne dobre rady mile widziane. Chętnie dowiem się jaki waszym zdaniem jest rozsądny koszt kwatery w tym czasie.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Północ kraju z 2 letnim dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 28.02.2016 16:45

Polecam te strony:
:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ewentualnie Kompendium Wiedzy:
:arrow: bank-kwater-f39.html
:arrow: noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html

:papa:
Ostatnio edytowano 10.03.2016 20:09 przez pablos77, łącznie edytowano 1 raz
mysia893
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.03.2016
NOCLEG CRIKVENICA

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysia893 » 03.03.2016 11:16

witam poszukuje noclegu dla 2 osob w crikvenicy
jedziemy tam po raz pierwszy , jakies opinie o tym miejscu , które plaże są najlepsze ?
Dziękuje za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: NOCLEG CRIKVENICA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2016 11:47

mysia893 napisał(a):witam poszukuje noclegu dla 2 osob w crikvenicy
jedziemy tam po raz pierwszy , jakies opinie o tym miejscu , które plaże są najlepsze ?
Dziękuje za pomoc.

Witam.

chorwacja-crikvenica-t20798.html

+ inne podbne watki
miras134
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.03.2016
Crikvenica urlop

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras134 » 11.03.2016 10:25

Witam wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji czy ktoś już może korzystał z tej stronki? nie mogę podać całego linku bo za krótko tu jestem proszę o pomoc crikvenica-apartment.net/pl/ jest bezpieczna?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Crikvenica urlop

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.03.2016 10:38

Tak samo jak inne.

Zerknij jeszcze na to:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ewentualnie to:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Crikvenica urlop

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.03.2016 10:52

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
magda-lena309
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.04.2016
Crikvenica pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda-lena309 » 07.04.2016 20:56

witam, jestem tu nowa, czytam od jakiegoś czasu ale nigdzie nie znalazłam tego co mnie nurtuje:)
wybieramy się 18 czerwca do Crikvenicy, szukam jakiegoś sensownego i niedrogiego apartamentu ale nie mogę zdecydować w którym miejscu szukac, po której stronie portu... widziałam na zdjęciu że blisko portu jest fajny plac zabaw na plaży, to jest ta plaża niby piaszczysta płatna? czy to darmowa plaża?? jedziemy z dziećmi więc chciałabym raczej żwirek niż betony, nie za daleko od centrum, żeby coś się działo i przede wszystkim blisko do fajnej plaży!
i jeszcze jedno mi powiedzcie czy ma sens pojechać do plitvic z półtorarocznym dzieckiem? da się tam jeździć wózkiem??
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Crikvenica pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.04.2016 21:18

JP w wózkiem?
Da się, aczkolwiek może to być miejscami uciążliwe.
Zdecydowanie lepiej sprawdzi się jakieś nosidełko dla malucha...
Choć nie wiem co na ten temat tragarz będzie miał do powiedzenia... :wink:

Ale nie musisz wybierać przecież najdłuższej trasy..

plitvickie-jaki-jest-wasz-plan-t45643.html?hilit=plitvickie%20z%20dzieckiem
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013
Re: Crikvenica pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 08.04.2016 07:50

Skąd wyruszacie ? My się też zastanawiamy nad wyjazdem 18.06 gdzieś w okolice Cirkevnicy ale krucho z noclegiem póki co szukam i niczego ciekawego nie znalazłam...
magda-lena309
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.04.2016
Re: Nocleg Crikvenica Crikvenica Kvarner lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda-lena309 » 08.04.2016 15:30

my na szczęście nie musimy jechać przez Polsce, mieszkamy przy granicy w Cieszynie- polsko-czeskiej, do cieszyna mamy 16 km;) też szukam noclegu i marnie mi idzie, albo bardzo drogo, albo daleko od plaży albo zajęte.... :( a myślałam że przed wakacjami nie będzie trudno znaleźć...
a Wy skąd ruszacie?

anakin dzięki za radę z plitvicami:) przemyślę to jeszcze;)
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013
Re: Nocleg Crikvenica Crikvenica Kvarner lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 08.04.2016 16:14

My też mieszkamy na granicy z Czechami , od zjazdu na autostradę dzielą nas 4km , a później już Czechy/Austria/Słowenia /Chorwacja. Do Cieszyna mamy 28km dlatego zastanawiam się też nad opcją Słowacja/Węgry/Chorwacja ale to później teraz najważniejszy nocleg i jest niestety tak jak piszesz, wszystko pozajmowane albo ceny kosmiczne...Szybciej coś znaleźć w Dalmacji ale tym razem chciałam żeby było bliżej...Pierwszy raz jedziecie ?
magda-lena309
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.04.2016
Re: Nocleg Crikvenica Crikvenica Kvarner lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda-lena309 » 08.04.2016 22:46

nie, byliśmy dwa razy z Biograd na Moru , bardzo nam się podobało ale chcemy teraz zobaczyć coś innego, jak byłam jeszcze młodą nastolatką to byłam z rodzicami na Krku w Njivice ale nie wiele pamiętam, wiem tylko że nic sie wieczorami nie działo, nudy;) kurcze patrzę też na istrię ale tam już trudniej trafić na taką ładną plaże jak w crikvenicy.... ciągle się waham... podobno ładny też jest primosten ale to już sporo dalej, a nie wiem jak mój młodszy zniesie podróż...:(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Crikvenica pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.04.2016 23:14

ana89 napisał(a):Skąd wyruszacie ? My się też zastanawiamy nad wyjazdem 18.06 gdzieś w okolice Cirkevnicy ale krucho z noclegiem póki co szukam i niczego ciekawego nie znalazłam...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Novi Vinodlski
Selce
Senj

- też nic nie ma :?:
antinet
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2011
Nocleg w Crikvenica dla motocyklistów

Nieprzeczytany postnapisał(a) antinet » 10.04.2016 16:39

Planujemy wakacje spędzić w Chorwacji, ale tym razem jedziemy motocyklami 2-3 motocykle.
Jako miejsce docelowe wybraliśmy miejscowość Crikvenica - chcemy w ciągu naszego 7 dniowego pobytu 2-3 razy udać się na dłuższą wycieczkę.
Szukamy fajnego, komfortowego, klimatyzowanego apartamentu dla 3-4 osób. Ale bardzo ważne dla nas jest bezpieczne miejsce dla motocykli - najlepiej garaż lub zamykana posesja. W wielu ogłoszeniach nie informacji takich, może tutaj ktoś nam poleci takie nocleg?
Będę wdzięczny za pomoc.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nocleg Crikvenica Kvarner lub okolice - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone