Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasza Lokva 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.11.2017 22:36

piekara114 napisał(a):W Gr w większości miejsc parkingi za free (no oczywiście poza dużymi miastami), a większość wejściówek dla dzieci i studentów też jest free.... Spora różnica zwłaszcza przy rodzinach 2+2 i więcej....

Nieldugo za samo wejście na Stare Miasto w Splicie będą kasować:).
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.11.2017 23:03

amatus1 napisał(a):
piekara114 napisał(a):W Gr w większości miejsc parkingi za free (no oczywiście poza dużymi miastami), a większość wejściówek dla dzieci i studentów też jest free.... Spora różnica zwłaszcza przy rodzinach 2+2 i więcej....

Nieldugo za samo wejście na Stare Miasto w Splicie będą kasować:).

Jak na wysepkę Sv.Stefan w Czarnogórze :mrgreen:
raptorf22
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) raptorf22 » 24.11.2017 10:39

Panowie tylko spokój nas uratuje :D , nikt nie mówi o Ivie i Lokvie źle, to super pomocny człowiek i spokojne miejsce do wypoczynku.
Na pewno plusem jeżdżenia w jedno miejsce kilka razy jest stała cena co roku podczas gdy inni lokalsi podnoszą. Gdy szukam zawsze jest sztywna cena nawet 5E nie zejdą jak jedziesz pierwszy raz. Chcesz to bierz, nie podoba się to przyjdzie inny i zapłaci tyle i chcę.Chorwaci widać są mega nastawieni na zarobek nawet w zapyziałych wioskach. Nie wiem czy byliście w Starej Lokvie nad kampem Sirena, jest tam kilka apartmanów nawet z małym basenem, sprawdziłem ceny jakie oferowali to szczena mi opadła.
Co do cen kwater w Polsce i Cro mam porównanie, koleżanka była równocześnie w lipcu tego roku nad Bałtykiem i zapłaciła 240 zł za pokój bez kuchni z 4 łóżkami w jednym pomieszczeniu, czyli tyle samo co u Iva. O warunkach bytowych, pogodowych nie warto wspominać bo każdy wie jak jest.
Każdy z nas ma swój margines ile może wydać, moja polityka jest prosta 50-55E max. to optymalna cena za nocleg w takich mieścinach typu Lokva Rogoznica jak i wiele innych.
Jak piekara sygnalizuje że w 2018 Plitwickie ponownie drożeją do 250 kn/os to naprawdę nie wiem czy to jest po to aby obniżyć ilość turystów bo 160 zł /os za zwiedzenie parku narodowego to gruuuba przesada.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.11.2017 10:46

Zwróć tez uwage ze cena 250 kn jest takze w PNKrka a jednak to inna jakość, a cena ta sama i to kolosalna. Dobrze, że odwidzilam w cenie 90kn, teraz za ta cenę to tam bym nie poszła....
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.11.2017 10:55

piekara114 napisał(a):Zwróć tez uwage ze cena 250 kn jest takze w PNKrka a jednak to inna jakość, a cena ta sama i to kolosalna. Dobrze, że odwidzilam w cenie 90kn, teraz za ta cenę to tam bym nie poszła....


Dobra polityka, zarobią tyle samo a ludzi mniej:)My płaciliśmy 120 kun 3 lata temu, nieźle podrożało -110%, może zrobili te ścieżki ze złota, albo rybki spełniają życzenia:)
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 24.11.2017 12:04

fish74 napisał(a):
czesiu1976 napisał(a):Tak jest Cała Prawda :D
Wyjazd Grecja Zakinthos 11 dni trzy osoby all inclusive + auto 5dni + motorówka od 10 do 16 wszystkie atrakcje wyspy zaliczone hotel Anastazja Beach jeden pokój - 14.000
Chorwacja Ivo 11 dni salon + dwie sypialnie 9.000
cały koszt to dojazd jak liczymy na jedną rodzinne :oczko_usmiech:

Trochę to porównanie stronnicze ...weż w Cr >all inclusive + auto 5dni + motorówka od 10 do 16 wszystkie atrakcje wyspy zaliczone hotel Anastazja Beach < to sie pewnie zdziwisz :-)
porównujesz hotel do zwykłego pokoju , plażing do zwiedzania motorówką ...nie chcę zapeszać ale myslę że syn sie trochę zaskoczy , pewnie ktoś tu wie o czym piszę ...


Ale kto miał zwykły pokój u Iva - zwykły pokój jest w hotelu - jeden i 3 lub 4 łóżka i za takie coś płacisz 8600 jak chcesz atrakcje to wychodzi 14.000
jeździłem już na takie wycieczki i nudzi mi się patrzenie na ludzi co siedzą przy barach bo jest za darmo nigdzie nie chodzą tylko basen hotelowy bar basen i tak w kółko a porównanie jest dobre bo za te 9.000 jedziesz gdzie chcesz jesz gdzie chcesz i robisz co chcesz
Pewnie że można jechać ze swoim piwem i konserwami z biedronki ale nie nazywajmy tego wakacjami :oczko_usmiech:
a z tym synem to nie wiem o co chodzi ?
yanek37
Cromaniak
Posty: 678
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 24.11.2017 19:05

Hi
Czesiek Ciebie nudzi jak ktoś siedzi za barem i popija ????
To jeszcze chyba nic w porównaniu z tym co nasi rodacy i nie tylko nasi robią na stołówkach z opcją ALL.....
Dzieci w innych krajach głodują a tu....marnuje się tony żywności bo zapłacone.
Ciekawy jestem jakby była frekwencja na takich wyjazdach jakby za to co się nałoży a się nie zje płaciło się dodatkowo.

Już nie wspomnę o posprzątaniu po sobie gdziekolwiek człowiek by nie był :wink:

Pozdrawiam
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 24.11.2017 19:28

O takim zachowaniu to już nie wspomnę jedzą jak świ....e najlepiej jak wszystkie dodatki biorą jedną łyżką i potem następny gość już nie wie czy to była marchewka czy marchewka z groszkiem :mrgreen: dopiero na takich wyjazdach zobaczyłem ile jedzenia może zmieścić się na jednym talerzu :oczko_usmiech: to dopiero jest cyrk i bieganie o 5 rano z ręcznikiem na basen masakra :roll: albo jak już zamykają bar to biorą drinka i idą na koniec kolejki po następnego żenada :|
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 25.11.2017 09:54

Trochę nabałaganiśmy Zbyszkowi w temacie off topami...
Kończąc wywody wspomnę jeszcze o jednym, moim zdaniem przegięciu.Ceny autostrad ...pierwsza podwyżka na wiosnę , druga na wakacje co by turystę złupić ...
Moje zdanie na koniec - jest pięknie ale na pewno nie tanio...
Czesław - co do Twojego pytania myślę że autor wątku może Ci napisać na priva ...
Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia kiedyć jeszcze w Lokvie.
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 25.11.2017 11:19

Może Zbyszek napiszę mi o co tam chodzi ?????
Ja również pozdrawiam i do zobaczenia
Może poprosimy Janusza to posprząta ten bałagan i wrócimy do tematu Naszej Lokvy :wink:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.12.2017 14:49

Spokojnie nie ma co sprzątać, życie...udało mi się wygospodarować trochę czasu i cześć utraconych fotek wstawić
yanek37
Cromaniak
Posty: 678
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 08.12.2017 16:57

Zbyszek przepiękne zdjęcia aż się serducho raduje :D


.....a gdzie to jeszcze do wyjazdu :( :( :(

Ps.
A jak sprawa się ma odnośnie jeżowców ?

Pozdrawiam
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.12.2017 17:58

jezowce są ale to dobrze bo ponoć to oznaka czystej wody:).Spokojnie z nimi, ja pływam bez butów, córka zależy a żona zawsze w butach:). Jezowce sa ale na większych głębokościach albo w miejscach mniej dostępnych, uczęszczanych. Czasami jakiś sie trafi najważniejsze by je nie ruszać:). Niestety do wakacji jeszcze daleko ale po drodze ferie i może jakieś małe białe szaleństwo..:)
yanek37
Cromaniak
Posty: 678
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 08.12.2017 18:31

To spoko z tymi jeżowcami :D

Jak tylko pogoda dopisze czyli spadną piękne kryształki lodu to zapewne gdzieś się człowiek wybierze w nasze piękne góry.. :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.12.2017 19:38

yanek w jakim okresie jesteś w Lokvie bo nie pamiętam?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasza Lokva 2016 - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone