Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Narty w rytmie Welle Eins

Około 1/4 ludności Austrii mieszka we Wiedniu – stolicy kraju. Jest to głównie spowodowane górzystym, alpejskim krajobrazem. Wodospad Krimml jest największym europejskim wodospadem (380 metrów wysokości). Największy szmaragd na świecie jest wystawiony w Wiedniu (2860 karatów).
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.02.2017 16:07

CROnikiCROpka napisał(a):Super się podziwiało z Wami te zimowe krajobrazy, i ta pogoda... :hearts:

Do zobaczenia w następnej relacji! :)

Do zobaczenia :) :papa:


mysza73 napisał(a):Tegoroczna zima mi chyba bardzo zaszkodziła, bo ... podoba mi się świat w tej białej odsłonie 8O :roll: :oczko_usmiech:

A widzisz, jeszcze pokochasz zimę 8O :mrgreen:


boorne napisał(a):Nasza rodzinka w te ferie pierwszy raz wybrała się do zimowych Czech i pierwszy raz założyła narty na nogi - jeszcze kilka wyjazdów i będziemy śmigać jak Maslinka ;)

Pewnie, że będziecie :D
My zaczynaliśmy od beskidzkich ośrodków, później były tatrzańskie, Czechy i w końcu Alpy :D Ale czeskimi trasami nigdy nie pogardzamy i nadal tam chętnie szusujemy.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 18.02.2017 16:29

Piękna zima w Zell am See! Chciałam zacytować zdjęcie, które najbardziej mi się podoba, ale musiałabym wrzucić chyba wszystkie 8) .

Świetny wyjazd i wymarzona pogoda. Fajnie się śmigało z Tobą na trasach.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.02.2017 20:08

maslinka napisał(a):Dziękuję za obecność w tej relacji wszystkim Czytaczom i Oglądaczom ;), również tym ukrytym :D


Czuję się wezwana do tablicy. :)
Dzięki za narciarską relację... przynajmniej tak sobie górki zobaczyłam. ;)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 18.02.2017 20:37

Agnieszka to kobieta wielu talentów: wysportowana - tyle kilometrów na tych stokach zrobiła, a i czas na zrobienie cudnych zdjęć miała... pozazdrościć koordynacji. I do tego kolejną świetną relację przygotowała. Ps. Szkoda, że to już koniec. Czy na Wielkanoc już Ci coś chodzi po głowie?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.02.2017 23:25

marze_na napisał(a):Piękna zima w Zell am See! Chciałam zacytować zdjęcie, które najbardziej mi się podoba, ale musiałabym wrzucić chyba wszystkie 8) .

Dzięki. W ustach takiego fotografa jak Ty to duży komplement :) W Zell am See pstrykałam już "dużym aparatem", a nie tylko narciarskim "kieszonkowcem", więc zdjęcia mogą być trochę lepsze niż te ze stoków. Zresztą w tak dobrych warunkach niewiele jest do zrobienia, tylko pstrykać 8)

marze_na napisał(a):Świetny wyjazd i wymarzona pogoda. Fajnie się śmigało z Tobą na trasach.

Cieszę się, że Ci się podobało.


Roxi napisał(a):Czuję się wezwana do tablicy. :)
Dzięki za narciarską relację... przynajmniej tak sobie górki zobaczyłam. ;)

Na pewno już niedługo wrócisz na narciarskie trasy :) Trzymam kciuki!


Sara76 napisał(a):Agnieszka to kobieta wielu talentów: wysportowana - tyle kilometrów na tych stokach zrobiła, a i czas na zrobienie cudnych zdjęć miała... pozazdrościć koordynacji.

Z tą wysportowaną to trochę przesadziłaś ;) Z natury jestem dość leniwa i jeżdżę tak sprytnie, żeby się za bardzo nie zmęczyć 8)


Sara76 napisał(a):Czy na Wielkanoc już Ci coś chodzi po głowie?

No właśnie nie, bo termin dość odległy, ale na tyle "przejściowy", że trudno przewidzieć, czy będzie już wiosennie czy jeszcze zimowo i będzie się dało jeździć na nartach... Patrząc na tegoroczną prawdziwą zimę, kto wie :D Chociaż właśnie przyszła odwilż...
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 19.02.2017 21:25

Co do wysportowania Agnieszko, to jesteś zbyt skromna. Przecież pływasz, chodzisz po górach (ja patrząc na niektóre Twoje zdjęcia z górskich wędrówek dostawałam zadyszki :( ) i do tego jeździsz na nartach (nie mów mi, że te 99km w ciągu jednego dnia przebyłaś turlając się ze stoku :mrgreen: ). I do tego ta figura :evil: Ps. Mam jednak cichą nadzieję, że im bliżej będzie do Wielkanocy, tym więcej będzie wiadomo na temat prognozy pogody to wymyślisz jakiś fajny wyjazd i oczywiście napiszesz relację :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 19.02.2017 21:49

maslinka napisał(a):
Ludzie spacerują po grubej tafli, z jednego brzegu na drugi.

Chociaż miejscami, przy samym brzegu, lód jest cieniutki.

Nie wygląda na to, aby chodzenie po tafli było ryzykowne... Nawet biznes się kręci - ustawiono budkę z grzanym winem i pączkami.

Bez obaw - tu gdzie idą ludzie, jest bezpiecznie. Dziwnie to wygląda, spaceruje mnóstwo osób:

Można też pojeździć na łyżwach po wyznaczonych, oczyszczonych ze śniegu, torach:



widzę, że dużo tam można...a morsowanie jest dozwolone??? 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.02.2017 23:45

Sara76 napisał(a):Mam jednak cichą nadzieję, że im bliżej będzie do Wielkanocy, tym więcej będzie wiadomo na temat prognozy pogody to wymyślisz jakiś fajny wyjazd i oczywiście napiszesz relację :papa:

Pewnie coś wymyślę 8) Szkoda, że do Wielkanocy tak daleko...


słoma79 napisał(a):widzę, że dużo tam można...a morsowanie jest dozwolone??? 8)

Może i dozwolone, ale Morsów nie widzieliśmy 8)
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 20.02.2017 01:56

Było pięknie 8) .
Dzięki za podsumowanie Aga. Myślę, że do tych ośrodków warto się wybrać z naszych rejonów nawet na przedłużony weekend (3-4 dni).

maslinka napisał(a):stosunkowo nisko położone trasy (jeździ się poniżej 2000 m n.p.m.), przez co może być problem ze śniegiem

Zawsze się można wybrać na Dachstein... :wink:

pozdrawiam,
M
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1610
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 20.02.2017 11:16

Dzięki za super relację.

Pomaga nieco przetrwać czas do wyjazdu ;-) .

Zamarznięte Zell am See bardzo fajne. Nartowaliśmy tam w marcu 2014 r. - pogoda była wtedy zdecydowanie wiosenna :D .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.02.2017 16:38

Mikeee napisał(a):Było pięknie 8) .
Dzięki za podsumowanie Aga. Myślę, że do tych ośrodków warto się wybrać z naszych rejonów nawet na przedłużony weekend (3-4 dni).

Masz rację, jest na tyle blisko, że się to "opłaca" 8)

Mikeee napisał(a):Zawsze się można wybrać na Dachstein... :wink:

Tak, ale głównie dla widoków. Tam za dużo się nie ponartuje - zaledwie 4 trasy...


Aglaia napisał(a):Dzięki za super relację.

Pomaga nieco przetrwać czas do wyjazdu ;-) .

Fajnie, że macie to jeszcze przed sobą :D

Aglaia napisał(a):Zamarznięte Zell am See bardzo fajne.

Też nam się bardzo podobało :)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 20.02.2017 17:48

Szusowałem za wami,szusowałem i....... nie dogoniłem przed końcem relacji- pięknie... 8)
Ile dobrych uczynków trzeba w roku spełnić ,żeby zasłużyć na taką aurę... :?:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.02.2017 19:15

CROberto napisał(a):Ile dobrych uczynków trzeba w roku spełnić ,żeby zasłużyć na taką aurę... :?:

Baaardzo dużo, przez wiele lat :mrgreen:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 20.02.2017 20:04

maslinka napisał(a):do zobaczenia - na nartach, górskim szlaku, w Chorwacji lub... w innej relacji :mrgreen:

Wcześniej czy później...

Pozdrawiam,
Wojtek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.02.2017 00:04

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):do zobaczenia - na nartach, górskim szlaku, w Chorwacji lub... w innej relacji :mrgreen:

Wcześniej czy później...

Pozdrawiam,
Wojtek

Prawdopodobnie jest to nieuniknione :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Austria - Österreich


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Narty w rytmie Welle Eins - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone