Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary GPS na LPG i inne POI - update 2007.11.23

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
freyu
Croentuzjasta
Posty: 142
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) freyu » 24.06.2009 19:29

Info na świeżo po dzisiejszym powrocie: jechałem ze Słupska na Kołbaskowo, ring Berlina dolny i dalej w dół Niemiec do Austrii (nocleg w Kalsdofie pod Grazem). Potem Słowenia i Cro aż na Plejeszac. W zasadzie przez całą drogę jechałem na LPG. Stacje są zwykle oznaczone na autobanie w DE, ja problemu ze znalezieniem nie miałem. W AU już gorzej, tam tylko jedną znalazłem ale się udało. A później już w Cro bez problemów. Też się bałem co i jak i szukałem POI ale później wbiłem i stwierdziłem że jakoś to będzie i było :)
bogas
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogas » 21.07.2009 17:52

Witam.
Nie macie może jakiejś aktualnej, zbiorczej bazy poi dla SK,HU,HR?
Chodzi mi o fotoradary stacjonarne i przenośne, suszarki, redlights, stacje benzynowe, punkty widokowe, ciekawe miejsca, parkingi, plaże, itp.
Byłbym ogromnie wdzięczny.
Naszukałem się punktów poi dla w/w państw, pobieram poi dla eu, wczytuję do POI konwertera i kicha - widzę tylko polskie.
Poza tym jest tyle kategorii, że bolą mnie już oczy.
Poiplaza ma małą bazę dla Chorwacji.
Kejter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kejter » 26.07.2009 23:30

bogas napisał(a):Witam.
Nie macie może jakiejś aktualnej, zbiorczej bazy poi dla SK,HU,HR?
Chodzi mi o fotoradary stacjonarne i przenośne, suszarki, redlights, stacje benzynowe, punkty widokowe, ciekawe miejsca, parkingi, plaże, itp.
Byłbym ogromnie wdzięczny.
Naszukałem się punktów poi dla w/w państw, pobieram poi dla eu, wczytuję do POI konwertera i kicha - widzę tylko polskie.
Poza tym jest tyle kategorii, że bolą mnie już oczy.
Poiplaza ma małą bazę dla Chorwacji.


Również przyłączam się do prośby.
dutche
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dutche » 12.08.2009 20:10

wszystki masz na [url]poiplaza.com[/url]
Idzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idzik » 26.08.2009 20:40

dutche napisał(a):wszystki masz na [url]poiplaza.com[/url]
m

A potem można krązyć od stacji do stacji i palić glupa w obcym mieście :D

POLECAM sprawdzić też i spisać namiary stacji z neta!!! bylem na Slowacji i pech chcial najbliższa "niby-z LPG" nie byla z LPG . Kolejna byla ...ale musi ją zamknęli ...dopiero za 3cim razem znalaźlismy.
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.10.2009 15:02

jak ktos z was ma na navi win ce.4.2 ew ce 5.0 , moge oddać karte SD 2 gb z najlepniejszym IGO z fotoradarami , mapami i wszystkim , aktyualizacja ostatnia z dnia 29 wrzesien , cala europa , wszystko co mozliwe , od stacji w poi az po plaze i mieszkania na wynajem !
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 02.10.2009 15:20

POLAND napisał(a):jak ktos z was ma na navi win ce.4.2 ew ce 5.0 , moge oddać karte SD 2 gb z najlepniejszym IGO z fotoradarami , mapami i wszystkim , aktyualizacja ostatnia z dnia 29 wrzesien , cala europa , wszystko co mozliwe , od stacji w poi az po plaze i mieszkania na wynajem !


Nie powiem, że byłbym bardzo zainteresowany. Jest jakiś haczyk?
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 03.10.2009 09:41

nie ma, pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 14.11.2009 23:20

Przez przypadek trafiłem na coś takiego:
http://www.gps-data-team.com/poi/croati ... as-HR.html
NIe przeglądałem całego wątku więc może już było ale jak nie to może ktoś skorzysta.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 10.12.2009 12:52

Wszystkie POI z fotoradarami itp do kazdego rodzaju navi http://poi4am.prv.pl/
nogal22
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nogal22 » 18.12.2009 22:51

Ja w tym roku jadąc do Chorwacji korzystałem tylko z LPG, jechałem przez Węgry. Pierwsze tankowanie w Chyżnem później na na granicy Słowacja Węgry, Węgry przejechałem bez tankowania (nocleg) i tankowanie na granicy Węgry Chorwacja po stronie Chorwackiej. W Chorwacji trafiłem na jeden bez LPG w drodze powrotnej jakieś 50km od granicy z Węgrami :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.12.2009 23:06

Blums napisał(a):Wszystkie POI z fotoradarami itp do kazdego rodzaju navi http://poi4am.prv.pl/

LPG na całą Europę też jest :!:
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 19.12.2009 01:55

zonatyfacet1
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonatyfacet1 » 08.03.2010 10:58

Witam wszystkich serdecznie.
Poszukuję aktualizacji na karcie SD do nawigacji Clarion MAP370.
Może być z 2009 roku. Czy może ma ktoś na zbyciu? :)
gonzo
Croentuzjasta
Posty: 409
Dołączył(a): 01.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gonzo » 12.03.2010 20:15

Teraz na trasie do Chorwacji nie ma problemu z LPG jak przed paru laty. Kolego LPG znajdziesz bez nawigacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary GPS na LPG i inne POI - update 2007.11.23 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone