Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MURTER - wróciłem wczoraj

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AM
MURTER - wróciłem wczoraj

Nieprzeczytany postnapisał(a) AM » 15.08.2003 13:38

Piekna wyspa. Dla każego coś miłego :lol: Mieszkaliśmy (2+1) na kempie LOVISCA w miejscowości Jezera. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Ciepła woda, prąd, są nawet kuchenki elektryczne. W porównaniu z innymi kempami troche drogo ( 6EUR o dorosłej osoby, 7EUR samochód + namiot) ale za to wszystko jest. Można płacić kartą lub pieniedzmi (złotówkami też za 1 zł - 1.69 kuna). Z jednej strony zatoczki od strony cieśniny z drugiej pełne morze z widokiem na Kornaty. W miejscowości o tej samej nazwie co wyspa czyli MURTER jest tańdszy kamp SLANICA ale był straszliwie przepełniony no i ten okropny dojazd do niego !! Na wyspie są 4 miesjscowosci Tisno, Jezera, Murter (największa) i prześliczna Betina. Jestem zadowolony, moja rodzinka też. Pozdrawiam, Andrzej
DarKo

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarKo » 27.08.2003 14:37

Wróciliśmy w poniedziałek wieczorem- byliśmy po raz pierwszy i za rok znowu jadziemy. Podróżując od Puli wzdłuż wybrzeża "zahaczyliśmy" o camping SLANICA. To fakt- dojazd paskudny :( , ale miejsce wprost rewelacyjne (zwłaszcza jeżeli uda Ci sie znalezc miejsce przy samym Adriatyku włączając w to możliwośc dobrego zaparkowania samochodu).
:lol:
pozdrawiam,
sebak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 08.09.2003 10:36

Kemping rzecztwiscie o.k., rozbilismy sie 3 metry od morza a auto stalo po drugiej stronie drogi. Tylko dlaczego woda na Murterze byla taka chlodna. Przyjechalismy tam wprost z Hvaru i wrazenie bylo nieciekawe. Jakies prady morskie czy cos ? Woda miala max. 20 st.
orka
slanica

Nieprzeczytany postnapisał(a) orka » 08.09.2003 19:34

Slanica jest pięknym miejscem, super dla dzieci bo piaszczysta zatoczka i dla chcących ponurkować .
Ale obsługa autocampingu , a szczególnie jeden szef w pasiastych spodniach przypomina najgorsze czasy PRL.
Gość wymyslił sobie że aby było więcej kasy to stłoczy namioty , kosztem samochodów, i nakazał w czerwcu/ mało ludzi/ aby samoxchody przestawić na droge która biegnie wzdłuż campu. W praktyce oznaczało to że od natomotu do samochodu/ drugi dom/ w którym mamy wszytsko , należałoby za każdą rzeczą chodzić kilkadziesiąt metrow. Więcej za samochów należało normalnie zapłacić , a w recepcji nie było żadnej informacji ani zalecenie że takie praktyki są tu stosowane.
Jak oczywiście nie przestawiłem samochodu , co skonczyło się bezsensowna dyskusją z szefem Campu , który w koncu powiedział że mogę sp......... jak sie nie podoba.
Otóż to że się podobało i to bardzo , ale nie przy takiej administracji campingu. I tak miałem wyjechac za dwa dni dlaej w Dalmację , więc wziąłem na przeczekanie i tylko saprawdzałem czy mam jeszcze w kolach powietrze.
Miejsce super , ale obawiam sie że przy takim traktowaniu gości/ liczy się tyko kasa/ wielu Polakow, czy Czechów przestanie przyjezdać do Chorwacji.
Swoja drogą będąc trzeci raz w Chorwacji , którą przejaechałem od Puli do Dubrownika , w tym roku spoktałem się z dziwnym zachowaniem wlaścicieli Campingow na Korculi. Byliśmy w dwie rodziny w sumie 7 osób , na campingu nie było żadnych innych gości , i właściele robili problemy z zaoparkowaniem naszych samochodow , nie przy namiocie ale gdzieś znow przy jakiej dreodze. Tym razem zostało to powiedziane na samym początku i w efekcie nie zostawiliśmy tam ani kuny. Ciekawe dla kogo oni budowali te campingi, bo mnie się zawsze wydawało że gościa trzeba szanować , dopieszczać , stosować upusty aby został jak najdłużej i przyjechal w przyszłym roku, ale widać Chorwatom kasa uderza juz do głowy , i efekt może byc taki sam jak u nas kilka lat temu nad Bałtykiem
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 16.06.2004 11:04

mogę prosić o informację na temat złej drogi do Slanicy?Czy da się tam wjechać z przyczepą. A ten drugi camp 6 euro - to drożej niż we włoszech - może obejmuje to również koszt namiotu, auta itp. Coś więcej na jego temat.
Pozdrawiam
Alecsa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alecsa » 16.06.2004 14:23

Ja równiż proszę o opisanie tego dojazdu do Slanicy, czy jest rzeczywiście taki fatalny. Ja jade bez przyczepy, ale za to z bardzo niskim zawieszeniem samochodu, wiec też musze miec alternatywe, a własnie na tym campie chcialam spedzic kilka dni.
Pozdrawiam
Aleksandra
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 16.06.2004 15:55

E, tam kiepski dojazd to jest ale tylko ostatnie 200m
Jak się z magistrali wjedzie na Murter (wyspę) to się przejeżdza przez miasteczko, jedzie nabrzeżem, potem skręt w lewo, wąski mostek (trzeba uwazać na pieszych), za mostkiem w prawo, znów brzegiem zatoki pod górę. Potem na skrzyżowaniu już za miasteczkiem prosto i nigdzie nie zbaczać tylko jechac jak do miasta Murter. Po wjechaniu do miasta zwolnić i patrzeć na znaki, będzie po ok 300m skręt w lewo, droga koło kortów tenisowych, na skrzyzowaniu za sklepem w lewo i tu zaczyna się najgorsze: betonowa droga na nabrzeżu z tłumem plazowiczów gdzie ledwo miesci się jeden samochód. Zaraz za tym odcinkiem (najgorsze jest jakieś 70-100m jest kemp
Też kocham Slanicę, mimo że jest zatłoczona, byłem 2 razy i chętnie jeszcze raz pojadę. Ceny srednie, las gęsty a plaża za kempem gdyby nie ilość ludzi boska.
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 16.06.2004 16:04

Dziękuję Ci Kir.
A co na temat innych campów na wyspie???
Pozdrawiam
realista2
Cromaniak
Posty: 2238
Dołączył(a): 13.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) realista2 » 16.06.2004 17:35

Dlaczego nie pojedziecie do położonej niedaleko Kosiriny?
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 16.06.2004 18:12

Realisto!!! w pełni podzielam. Na Kosirinie trzeba być . Jest sliczna. Może sam camping nie jest jakości Q, ale za to klimat jaki i dno w jadranie piaszczyste. Kto nie był, gorąco polecam :papa:
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 17.06.2004 10:52

Kosirina - prawie nic o nim nie ma na forum, na stronach o chorwckich campach też info śladowe. Podzielcie się wiadomościami o położeniu, dostępie do plaży,łazienkach. Czy kosztuje 6 euro za osobę:)))))
Pozdrawiam
mak
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mak » 02.07.2004 22:03

kosirina-camp na 500 osob teren2ha.wlipcu 3.3e od osoby 1.7edzieci samochod i namiot5.1e prad 2e.czy jest to teren zadrzewiony?na zdjeciu wyglada raczej lyso.
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 18.07.2004 18:58

Nie wiem jak można się zachwycać Slanikiem. Dzięki takiemu miłośnikowi Slanika znależliśmy się tam wieczorem z dziećmi o ogarnęło nas przerażenie. Istny Kołchoz: namiot na namiocie, samochody wszędzie poustawiane we wszystkich kątach i pozycjach, dzikie tłumy ludzi. Brakowało tylko wesołego miasteczka, chociaż nie jestem pewna, czy go tam gdzieś nie upchali. Wialiśmy stamtąd, aż się kurzyło. Szkoda nam było wcześniejszego wyjazdy z Hvaru, aby ponurkować na wspaniałym Murterze. Po tym co zobaczyliśmy na Slanicu już nie mieliśmy ochotę nurkować na Murterze i pewnie szybko tam nie wrócimy.
Pozdrawiam miłośników Slanica bawcie się dobrze, ale bez nas !!!:twisted: :twisted: :twisted:
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 19.07.2004 09:17

właśnie wróciłem z tego kampu. Dziekuję tym, którzy mi go polecali.Pięknie położony, super woda (choć trochę za zimna - czerwiec podobno był zimny).Teraz jest tam szczyt sezonu i to przwda - tłoczno , ale bez przesady. kamp jest o.k. jedyny minus (bardzo poważny) to brak ciepłej wody. Innym problemem dotyczącym całej chyba chorwacji jest obecność Słoweńców. to straszne bydło, drą się 24h na dobę . Może ktoś zna miejsce gdzie się ich nie wpuszcza, lub sami tam nie jeżdzą.
Pozdrawiam
loko1981
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 22.07.2004
Do Robi

Nieprzeczytany postnapisał(a) loko1981 » 24.07.2004 21:08

Wrociles Robi w tym roku z Campingu Slanica na Murterze? Mam zamiar jechac 05.08 i mam nadzieje,ze miejsce gdzies na nim znajde. A CZY W TYM mURTERZE JEST JAKIS DRUGI,MNIEJ ZATLOCZONY kAMPING? Jeszcze mialbym pytanie do Ciebie,gdzie najlepiej robic tam zakupy,gdzie najnizsze ceny?
Pozdarwiam
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
MURTER - wróciłem wczoraj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone