Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mundial 2006 czas zacząć... Obstawiamy?

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.06.2006 22:58

Bravo nasi :!: Pełna rehabilitacja :!: Obyśmy tak grali zawsze :!:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 14.06.2006 23:19

wojan napisał(a):Bravo nasi :!: Pełna rehabilitacja :!: Obyśmy tak grali zawsze :!:

Hmmm... tylko z lepszym wynikiem końcowym... bym prosiła... uprzejmie. :)

Chłopaki nie stali w miejscu, nawet kilka ciekawych akcji przeprowadzili, obrona może była odrobinę mniej dziurawa niż zwykle. To, że zostali w 10-kę dodatkowo ich zmobilizowało. Boruc - pełna rehabilitacja. No... prawie pełna - piłkę z siatki jednak wyjmował, ale to bardziej wina obrony, no nie? Że dopuścili do takiej sytuacji. :) A przy poprzeczkach, to mieliśmy szczęście.

Dobra, już nie snuję swych dziewczyńskich wywodów. :wink: :lol:
Cieszy, że nie było tak żenująco jak poprzednio. Żal, że zagrają tylko o pietruszkę z Kostaryką i pojadą do domu. :( Mimo, że... wszystko na to wskazywało.

Pozdrav
Jola
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 14.06.2006 23:22

.....brawo Polaci...biliszcie lepszy caly mecz....sedzia pomogl niemcom....
WASP
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WASP » 14.06.2006 23:27

Nie wiem jak Wy ale ja mam mieszane uczucia nie wiem czy wyć płakać czy się cieszyć że było w miarę dobrze cóż pozostało mi kibicować Chorwacji i Czechom( do których mimo woli mam wielki sentyment ) a my niestety już jedziemy do domu i nie ma co liczyć na innych ze zagrają tak by udało nam się tam zostać. Brawo dla Żewłakowa Jelenia Smolarka i Boruca reszta grała dobrze ale ta 4 jak dla mnie zostawiła całe zdrowie na boisku
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 14.06.2006 23:29

wojan napisał(a):Bravo nasi :!: Pełna rehabilitacja :!: Obyśmy tak grali zawsze :!:


Jakbyśmy tak zagrali z tym drewnianym Ekwadorem...
Ale faktem jest że tej porażki z gospodarzem mundialu nie musimy się wstydzić. Gralismy jak równy z równym.
Chyba jednak brakło trochę wiary że możemy pokonać Niemców bo od początku 2-giej połowy zaczęliśmy grać na czas - czego nawiasem mówiąc nie rozumiem bo remis dawał nam tyle samo co porażka.
Z przodu nadal brakuje ognia a Żurawski nadal jest rozgrywającym - tego też nie kumam. Obyśmy strzelili honorową bramkę Kostaryce...

P.S.
Świetny Jeleń, Boruc i Smolarek.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.06.2006 23:32

niezawodny napisał(a):
P.S.
Świetny Jeleń, Boruc i Smolarek.

I polscy kibice :!:
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 14.06.2006 23:58

Załóżmy teraz taki scenariusz:
Kostaryka - Ekwador 1:0
Niemcy - Ekwador 2:0
Polska - Kostaryka 4:0
i jesteśmy w 1/8...
Całkiem możliwy scenariusz :!: Już jutro wiele się wyjaśni - trzymajmy kciuki za drewnianą Kostarykę

P.S.
W 1/8 wpadamy na Anglię... :oops:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3464
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 15.06.2006 01:35

No właśnie, jutro się urywam z tyrki o 3 kibicować Kostaryce.
Normalnie bym dziś chylił czoła przed naszymi jakby te złamasy z Ekwadorem zagrały chociaż w 50% tak jak dziś. Stykło by na nich z palcem w d...
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 15.06.2006 01:48

niezawodny napisał(a):Już jutro wiele się wyjaśni - trzymajmy kciuki za drewnianą Kostarykę

No to będziem trzymać... skoro nadzieja jeszcze nie umarła. :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5548
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.06.2006 10:04

niezawodny napisał(a):Załóżmy teraz taki scenariusz:
Kostaryka - Ekwador 1:0
Niemcy - Ekwador 2:0
Polska - Kostaryka 4:0
i jesteśmy w 1/8...
Całkiem możliwy scenariusz :!: Już jutro wiele się wyjaśni - trzymajmy kciuki za drewnianą Kostarykę

P.S.
W 1/8 wpadamy na Anglię... :oops:

Z tą Anglią to nic pewnego po tym co pokazali w pierwszym meczu.
A dzisiaj - do boju Kostaryko :lol: i trzymammy kciuki za scenariusz Niezawodnego :!:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 15.06.2006 10:42

Uparcie tłucze mi się po głowie piosenka napisana po poprzednim mundialu :lol: Scenariusz coś taki podobny 8O Gdyby to miała być powtórka z rozrywki to z Kostaryką pownniśmy wygrać w pięknym stylu - jak wtedy z USA :lol: :mrgreen: :lool:

Zadzwonił do mnie treneiro
I oznajmił jedziesz jako rezerweiro
oglądam mundialeiro z ławki dla rezerweiros
Małżonce kupiłem dekodeiro

Mundialeiro Mundialeiro
Brasileiros wygrali pierwszy mecz cztery zeiro
Mundialeiro Mundialeiro
My na początek zero dwa z Koreirą

Paparazzi szukają sensacji
trener mówi o aklimatyzacji
Żurnaleiros propagandeiros
Chcą wiedzieć kogo teraz wystawi treneiro

W szatni podchodzę do treneiro
Daj szansę a zostanę bohateiro
Nie daje trener szans nie chce w drużynie ans
Przed nami mecz z Portugaleiros

Mundialeiro Mundialeiro
Jak można było przegrać cztery zeiro?
Cztery zeiro cztery zeiro
Skończone dla nas mundialeiro

Paparazzi filmują łzy treneira
A w drużynie fatalna atmosfeira
Żurnaleiros propagandeiros
Pytają kto zarobił a kto stracił na futboleiros

W akcie skruchy desperacji i rozpaczy
Treneiro wstawia pięciu nowych graczy
W trzecim meczu z amerykaneiros
Wchodzi pięciu rezerwowych bohateiros

Bohateiros bohateiros
W pięknym stylu pokonali hamburgeiros
Rezerweiros rezerweiros
Nikomu niepotrzebnych pięciu bohateiros

Mundialeiro mundialeiro
Trenerio dymisjonerio i to na serio
Futboleiros futboleiros
Nie płaczcie bo wygrali Brasileiros.

:devil:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.06.2006 10:47

Po pierwszym meczu ta piosenka natychmiast stanęła mi przed oczami.
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 15.06.2006 11:32

:lol: albo wiersz wielkiego poety :twisted: A raczej jego fragment :devil:

"Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie.
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą i po szkodzie głupi"

Pewne rzeczy się nie zmieniają :twisted: :oops:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.06.2006 16:14

EKW-KOS 2-0.
Janas i spółka mogą już pakować walizki.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
FUX
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 15.06.2006 16:55

No i koniec... nadziei. :(
Ekwador wygrywa 3:0 i naszym orzełkom już nikt nie pomoże.

Ciekawe... jak dalej będzie Ekwador grał...
Czarny koń???
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mundial 2006 czas zacząć... Obstawiamy? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone