Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Money, Money, must be funny in the Greek world…:)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.04.2016 19:27

ArliJ napisał(a):a za jakiś czas kolejna relacja mam nadzieję;)
Może zdradzisz gdzie tym razem?
Ja teraz rozglądam się za miejscówką w Grecji (na lipiec) i po powrocie w połowie maja z targów wracam do Ciebie (podejrzeć pod swoim kątem), bo parę miejsc bym skopiowała - ale dużo zależy jaką miejscówkę wybierzemy....
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 29.04.2016 20:41

Obstawiam, że Grecja.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 02.05.2016 13:46

-

Arlij

czekamy :D

na

CDN . . . :D :D :D
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 04.05.2016 18:22

tony montana napisał(a):Arli - nie wiem, czy już to mówiłem, ale zdjęcia, które robisz są pierwsza klasa - nasycenie kolorów, utrwalanie pięknych momentów, Wasze zadowolone twarze

Super, że delfinki Wam się trafiły!

:oczko_usmiech:


hehe nigdy dość słuchać pochwał szczególnie od tak doświadczonego podróżniczo i też fotograficznie forumowicza;):).
Bardzo mi miło, to jest moje niespełnione zamiłowanie...niestety pozostał poziom amatorski jeżeli chodzi o techniki manualnych ustawień itd. więc nadrabiam kadrowaniem:).


piekara114 napisał(a):Może zdradzisz gdzie tym razem?

kadetdudi napisał(a):Obstawiam, że Grecja.


pudło:)

po wielu analizach Grecja została zawieszona w tym roku - urlop niecałe 2 tyg w czerwcu, uznałam, że z promami, lotami to za krótko na te rejony więc w tym roku Hiszpania - konkretnie Teneryfa ale wciąż na własną rękę :) .

Mamy już bilety lotnicze, hotel z booking.com i wynajęty samochód na cały pobyt więc na pewno będziemy sporo eksplorować;).
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 04.05.2016 18:22

Darkos napisał(a):-

Arlij

czekamy :D

na

CDN . . . :D :D :D



dzisiaj:)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 04.05.2016 21:58

tak jak obiecałam...

Skopelos pownownie w pełni prezentuje się w naszą stronę, jutro z tej perspektywy będziemy już żegnać wyspę. Trzeba dzisiaj właściwie ją pożegnać...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Już blisko brzeg…koniec uroczej wyprawy i jakże miłej odmiany od Skopelos ale fajnie tu wrócić;)

Na pożegnanie ostatni spacer po mieście...

Obrazek


Zakupy pamiątek obowiązkowe…z dziećmi ten punkt niestety trudno ominąć..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wciąż są zakątki i uliczki do odkrycia;)

Obrazek

Obrazek


Jutro wypływamy stąd do Volos ale zanim to nastąpi uderzamy do Glossy po pamiątkowe słodycze w uroczym sklepiku z przemiłą sprzedawczynią…

Jak widać aura letnia nas nie opuszcza pomimo popołudniowych godzin...



Obrazek



Po drodze do Glossy zjeżdżamy tylko zerknąć na mijany codziennie zjazd na Armenopetra Beach...zjazd długi ale problem, że wąski, trochę ciężko wyobrazić sobie tu mijankę w sezonie...

Plaża całkiem miła w blasku zachodzącego słońca, ta część wyspy cieszy się słoncem do późnego wieczora.

Tak blisko była nas ta plaża, tylko 2 osoby na niej...naturyści..plaża między Palio Klima a Elios...szkoda, że nie zawitaliśmy tutaj wcześniej...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Jesteśmy z powrotem w Neo Klima, jest zachód słońca więc podziwiamy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



To co następuje nie da się już odwlec…pakowanie..rano na prom i ruszamy w kierunku Riwiery Olimpijskiej gdzie mamy nocleg a następnego dnia planujemy dojechać do Belgradu na wieczór, spacer,kolacja i podróż na noc do domu.


Następny odcinek będzie już ostatnim... w sumie taki poślizg w relacji ma swoje plusy:) - wciąż krążę wokół wakacji:)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 05.05.2016 09:06

ArliJ napisał(a):ostatni spacer po mieście...


... najbardziej to lubię te Wasze spacery, zawsze znajdzie się tam bardzo urokliwy i klimatyczny zakątek ... :) ...
Pozdrawiam.
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 11.05.2016 16:14

Jestem zauroczona relacją i bohaterami:) Cudne miejsca zobaczyliście,podziwiam :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 11.05.2016 19:12

ArliJ napisał(a):Mamy już bilety lotnicze, hotel z booking.com i wynajęty samochód na cały pobyt więc na pewno będziemy sporo eksplorować;).


Ciekaw jestem, gdzie sie zatrzymujecie i w jakim terminie jedziecie?

Ja choruję cały czas na Teneryfę, w styczniu chcę tam lecieć, a za 20 lat spędzać miło czas od listopada do marca :)
:papa:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 29.08.2016 20:13

Świetna relacja :) a natrafiłem na nią przez przypadek , bo odkopałem wasz Hvar :) "wrześniowy Hvar - czyli Nadia i Lena na wakacjach:)"pamiętałem że troszkę temu miałaś taką relacje :) za rok planujemy wakacje z nasza Mają :) aktualnie ma 3 miesiące a więc za rok będzie miała już 1,5 roku , a wasz Hvar tak nam przypadł do gustu że kto wie , może pójdziemy waszym śladem ;)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.10.2016 17:15

:!: Czekamy na ostatni odcinek ...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.10.2016 17:31

agata26061 napisał(a)::!: Czekamy na ostatni odcinek ...

Święta racja
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 19.10.2016 19:35

piekara114 napisał(a):
agata26061 napisał(a)::!: Czekamy na ostatni odcinek ...

Święta racja


... dokładnie ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Money, Money, must be funny in the Greek world…:) - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone