Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 19.02.2018 12:08

Polski pakiet spoko ale jest to średnio 1.6 GB lepiej kupić lokalna kartę zrobić hotspota z niej na jakimś ruterku bo tel. szkoda cały czas na ładowarce trzymać .
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 19.02.2018 12:28

Podepnę się :D Jaką kartę SIM zakupić do GPS trackera żeby działał dobrze w Cro?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.02.2018 12:38

Yanush napisał(a):Podepnę się :D Jaką kartę SIM zakupić do GPS trackera żeby działał dobrze w Cro?


U operatora, który ma najlepszy zasięg ;)
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 19.02.2018 12:43

Pääkäyttäjä napisał(a):
Yanush napisał(a):Podepnę się :D Jaką kartę SIM zakupić do GPS trackera żeby działał dobrze w Cro?


U operatora, który ma najlepszy zasięg ;)

Ale w PL czy w HR?
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 19.02.2018 13:11

Według mnie najlepsze jest T-MOBILE HR za 80 hrk mamy 7dni no limit internetu. W każdej technologi też w LTE
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.02.2018 13:40

Yanush napisał(a):Ale w PL czy w HR?


Założyłem, że pytałeś o "zagraniczną" kartę SIM a nie polską.
W roamingu, technicznie i tak nie korzystasz z domowej sieci... :roll:
agaj666
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 27.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaj666 » 27.02.2018 10:28

Orange. W pakiecie mam 10 giga netu z tego 3,65 bez żadnych kosztów i przeszkód mogę wykorzystać w CRO. Rozmowy bez ograniczeń.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 27.03.2018 09:14

Witam. Podkusiło mnie, żeby przenieść numer do a2mobile.pl Oferta bardzo dobra - nie powiem bo za 20 zl mamy wszystko net , rozmowy, sms/mms. Cały cyrk zaczął się podczas wyjazdu za granicę. Najpierw nie działał internet - nic nie pomogło zmiany apn itp. nic zero reakcji. Ostatnio będąc na Słowacji telefon nie był w stanie zalogować się do żadnej sieci - tylko połączenia alarmowe. Nie jestem laikiem w tych kwestiach i nic zero po prostu nie loguje sie. Odpowiedz BOA - żeby zgłosić jak jestem za granicą - no ręce opadły - pytam jak to mam zrobić - odpowiedz mnie rozbroiła - zadzwonić. Najlepsze jest to, że ich boa nie pracuje w niedzielę. Sumując ostrzegam przed braniem a2mobile za granicę :)
Hardknox
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hardknox » 25.04.2018 14:17

Ten flat jest bodajże do maja tego roku a potem znika z oferty czy się mylę ?
sebjan
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 29.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebjan » 26.04.2018 10:58

Blums napisał(a):Witam. Podkusiło mnie, żeby przenieść numer do a2mobile.pl Oferta bardzo dobra - nie powiem bo za 20 zl mamy wszystko net , rozmowy, sms/mms. Cały cyrk zaczął się podczas wyjazdu za granicę. Najpierw nie działał internet - nic nie pomogło zmiany apn itp. nic zero reakcji. Ostatnio będąc na Słowacji telefon nie był w stanie zalogować się do żadnej sieci - tylko połączenia alarmowe. Nie jestem laikiem w tych kwestiach i nic zero po prostu nie loguje sie. Odpowiedz BOA - żeby zgłosić jak jestem za granicą - no ręce opadły - pytam jak to mam zrobić - odpowiedz mnie rozbroiła - zadzwonić. Najlepsze jest to, że ich boa nie pracuje w niedzielę. Sumując ostrzegam przed braniem a2mobile za granicę :)


W a2mobile aby karta dziala za granica nalezy wejsc w ustawienia SIM i zmienic roaming z kraj na zagranica. Ja tak robie i dziala swietnie. Jak wracasz do polski to robisz odwrotnie.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 26.04.2018 15:54

Cuda robiłem z tą kartą zależy jak jej zawiało albo działają rozmowy albo smsy albo się nie zaloguje ;) net to tylko raz udało się za granicą odpalić. W Austrii to tylko smsy działałaby . Na nowych co teraz wydają to już nie trzeba przełączać roamnigu. Mimo wszystko w pl spoko ale za granicą mam źle doświadczenia i nie polecam.
mario mario
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario mario » 20.05.2018 11:27

Jaki internet na karte najbardziej się opłaca w cro? W orange, na polskiej karcie, rozmowy i sms są nielimitowane na terenie UE ale internet to niewiele ponad 2GB. Na 2 tygodnie to troche mało więc myślę o dokupieniu na kartę ale nie wiem jakie sa ich lokalne oferty najsensowniejsze
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 20.05.2018 11:34

A od 18 czerwca w Orange będzie doplata do korzystania w EU we wszystkich ofertach na kartę. Od pierwszej minuty odebranej ,wykonanej, smsa , transmisji danych.
mario mario
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario mario » 20.05.2018 12:58

Blums napisał(a):A od 18 czerwca w Orange będzie doplata do korzystania w EU we wszystkich ofertach na kartę. Od pierwszej minuty odebranej ,wykonanej, smsa , transmisji danych.

To dotyczy tylko kart prepaid czy tez numerów z abonamentem?
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 20.05.2018 13:03

Narazie Orange na kartę oraz Nju na kartę. Nie oznacza to że w abo nie wprowadza dopłat.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 73
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone