Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 02.06.2018 19:24

No i patrzcie jak człowiek jest do tyłu.
Część dochodów mam z IT, ale aby się dowiedzieć co to jest to "must have" spotify, musiałem przed chwilą po prostu wklepać to słowo w szukajkę.
Ale to dobrze dla mnie.
Nie znam, nie mam.
Nie mam, nie zżera mi danych :lol:
(choć obojętne przy flatrate)

Jak do tej pory dojeżdżam, dospacerowuję i dopływam na mapach offline.
I żyję. I dobrze.
mario mario
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario mario » 03.06.2018 18:27

Jaka jest konkluzja? Potrzebuje internet w zakresie sprawdzenia poczty, do navi po drodze i w zasadzie niewiele więcej. Jest sens kupować "ichniejszy" internet na karte czy eksploatować z krajowego abonamentu? Telefon mam w Orange. Infolinia mówi, że za granicą Polski mam limit 2 GB z kawałkiem/m-c. Jesli miałbym kupować chorwacką karte to od którego operatora najsensowniej. Będe w cro od 7 czerwca przez 2 tygodnie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2018 18:36

Tele2 "Cheapest Surf &Call" 10 GB za 55 hrk. Korzystam z tego od kilku lat i jest ok. Ważność konta chyba miesiąc.
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 03.06.2018 19:03

mario mario napisał(a):Jaka jest konkluzja? Potrzebuje internet w zakresie sprawdzenia poczty, do navi po drodze i w zasadzie niewiele więcej. Jest sens kupować "ichniejszy" internet na karte czy eksploatować z krajowego abonamentu? Telefon mam w Orange. Infolinia mówi, że za granicą Polski mam limit 2 GB z kawałkiem/m-c. Jesli miałbym kupować chorwacką karte to od którego operatora najsensowniej. Będe w cro od 7 czerwca przez 2 tygodnie


2 GB spokojnie ci starczy.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 18.06.2018 13:55

Może takie głupie pytanie z mojej strony: jak się aktywuje tą kartę prepaid z internetem? Może ktoś krok po kroku wyjaśnić?
TabalugaPL
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) TabalugaPL » 24.06.2018 14:46

Pewnie wiele razy już zadane to pytanie. Nielimitowany internet na 7 dni w Chorwacji, gdzie i jaką sieć?
fantomas1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) fantomas1 » 24.06.2018 18:03

kmarcin76 napisał(a):Tele2 "Cheapest Surf &Call" 10 GB za 55 hrk. Korzystam z tego od kilku lat i jest ok. Ważność konta chyba miesiąc.


Czy ta ich kartę SIM trzeba rejestrować jak w PL czy poprostu kupuje, wkładam ja do telefonu i hula ? Wie ktoś?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2018 18:16

Czy ta ich kartę SIM trzeba rejestrować jak w PL czy poprostu kupuje, wkładam ja do telefonu i hula ? Wie ktoś?
Do tej pory (zeszłe wakacje) wyglądało to tak: kupuję starter, umieszczam kartę w sim w telefonie, i...tyle.
P405
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) P405 » 24.06.2018 19:24

Wszelkich informacji trzeba szukać na ich stronach. Prawdopodobnie rejestracja następuje w momencie zakupu.
http://www.vipnet.hr/tourist-offer/en
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 25.06.2018 11:52

kmarcin76 napisał(a):
Czy ta ich kartę SIM trzeba rejestrować jak w PL czy poprostu kupuje, wkładam ja do telefonu i hula ? Wie ktoś?
Do tej pory (zeszłe wakacje) wyglądało to tak: kupuję starter, umieszczam kartę w sim w telefonie, i...tyle.


Ja w tamtym roku musiałem rejestrować, kupowałem w salonie T-Mobile w Zadar
Traper1988
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Traper1988 » 25.06.2018 12:02

A czy w chorwacji nie można korzystać z Roam like at home? Ja w tamtym roku byłem na Cyprze i w ogóle sobie internetu nie żałowałem. Teraz to dość tania sprawa już jest. Kupiłem pakiet 500 MB chyba ze dwa razy, bo do map i opinii wiele więcej nie potrzeba.
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 25.06.2018 12:49

Traper1988 napisał(a):A czy w chorwacji nie można korzystać z Roam like at home? Ja w tamtym roku byłem na Cyprze i w ogóle sobie internetu nie żałowałem. Teraz to dość tania sprawa już jest. Kupiłem pakiet 500 MB chyba ze dwa razy, bo do map i opinii wiele więcej nie potrzeba.


Oczywiście, że można. Polityka zmieniła się tylko co do tych osób, które na stałe mieszkają za granicami PL a korzystają z polskich numerów. Ja mam w roamingu 2gb i mi to w zupełności wystarczy. Dodatkowo tak się złożyło, że w połowie mojego pobytu w Chorwacji rozpocznie mi się nowy okres rozliczeniowy więc kolejne 2 gb wpadnie. Do tego wifi w apartamencie i nie musze się przejmować niczym .
TabalugaPL
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) TabalugaPL » 25.06.2018 21:27

Ponawiam pytanie.
Pewnie wiele razy już zadane to pytanie. Nielimitowany internet na 7 dni w Chorwacji, gdzie i jaką sieć?
t_i_t_o
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) t_i_t_o » 25.06.2018 22:14

TabalugaPL napisał(a):Ponawiam pytanie.
Pewnie wiele razy już zadane to pytanie. Nielimitowany internet na 7 dni w Chorwacji, gdzie i jaką sieć?

Przecież odpowiedź dostałeś...
P405 napisał(a):Wszelkich informacji trzeba szukać na ich stronach. [...]
http://www.vipnet.hr/tourist-offer/en
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Marszal
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marszal » 10.07.2018 14:02

Chyba najlepszą ofertę na internet w Cro ma dalej T-Mobile czyli bez limitu 7 dni za 80 HRK czy się myle? Potrzebny mi internet do pracy na laptopie więc 10GB jest dla mnie zbyt małą ilością, potrzebuje możliwie jak największego pakietu lub internetu bez limitu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 76
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone