Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Menorca - fall in love

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
jarekrk
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekrk » 19.04.2016 17:26

Thx helen:)
A mam pytanie plaża ze zdj. 103-104 to która?
Bo nie otagowane zdjęcia a super wyszły:) :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 19.04.2016 17:36

Te 2 zdjęcia i kolejne to Son Bou, jest tam sporo ludzi i jedyne wieżowce na wyspie, ale można znaleźć miejsce dla siebie. W relacji str. 17 - Dzień 5. Po południowej stronie jest sporo mniejszych, uroczych zakątków, można codziennie być gdzie indziej.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 19.04.2016 18:04

Cześć helen, co u Was, jak zdrowie? Żeby nie było OT, to napiszę, że sandały mam cały czas i je kocham :)
Pozdrawiam
Agata
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 19.04.2016 18:17

No sandały są nie do zdarcia :D , też mam nadal swoje, chociaż w zeszłym roku o nich zapomniałam i przeleżały w szafie całe lato. A u nas bardzo dobrze, Darek właśnie wrócił do pracy na swoim dawnym stanowisku, pani dr rzekła: "według medycyny jest Pan człowiekiem zdrowym" :D . Pozdrawiam serdecznie
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.04.2016 19:01

helen napisał(a):No sandały są nie do zdarcia :D , też mam nadal swoje, chociaż w zeszłym roku o nich zapomniałam i przeleżały w szafie całe lato. A u nas bardzo dobrze, Darek właśnie wrócił do pracy na swoim dawnym stanowisku, pani dr rzekła: "według medycyny jest Pan człowiekiem zdrowym" :D . Pozdrawiam serdecznie

To super. Gratulacje, że zwalczyliście i wygraliście :D
Wiem jak się na taką informację czeka i ile znaczą takie słowa
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 19.04.2016 19:24

Dziękujemy :)
kondi
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 01.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondi » 02.06.2017 13:46

Miłego wakacjowania na Balearach :-)

Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España

cron
Menorca - fall in love - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone