Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marsa Alam 2009

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 10.05.2009 20:52

Obrazek

Przedstawiam Wam Dimitra - normalnego Warszawiaka. Pozdrawiam Cię Dimtr.


Obrazek

A tę fotkę lubię najbardziej...

Obrazek

Wszystko co dobre, kończy się...

Obrazek

To śpiewałem ja, Jarząbek...


To by było na tyle. Zostało mi trochę jeszcze dzieciaków - ale to już spadnie kiedyś w portretach...

PZDR :papa:
Ostatnio edytowano 10.05.2009 21:04 przez Rafał K, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2009 20:57

Piękne dzięki Rafale za wycieczkę na Marsa :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.05.2009 21:42

Również dziękuję. Pozdravki :lol:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 10.05.2009 21:58

tyż dzieki..:)
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 11.05.2009 09:29

Bardzo proszę :lol:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.05.2009 09:42

dzięki za baaaardzo pozytywne doznania estetyczne! mam, czego chciałem, choć żal mi teraz ściska serce, że to nie moje wspomnienia :@(
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 11.05.2009 10:17

Mi się też baardzo podobało - ciepło, spokój, sielana - i piękne emocje - a do tego podwodne szaleństwo kolorów. Piękne... (O jakości technicznej fot, to nawet nie wspominam, bo to oczywista oczywistość). Dziękuję!!!

A te parasole i leżaki to chyba im wszystkim w Egipcie jakaś jedna hurtownia dostarcza :lol:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 11.05.2009 10:48

Rafał, ja mam do ciebie jeszcze prośbę, jeśli mógłbyś oczywiście dopisać jakieś szczegóły co do samej wycieczki, np. dotyczące organizacji wyjazdu, wszelkich kosztów, jakieś inne uwagi. Z racji sezonowości mojej pracy myślę by przed Świetami Wielkanocnymi za rok wyskoczyć.
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 11.05.2009 10:50

shtriga napisał(a):...A te parasole i leżaki to chyba im wszystkim w Egipcie jakaś jedna hurtownia dostarcza :lol:


Pewnie - mimo wszystko - z Chin :wink:

PZDR
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 11.05.2009 11:00

Bodzioch Marek napisał(a):Rafał, ja mam do ciebie jeszcze prośbę, jeśli mógłbyś oczywiście dopisać jakieś szczegóły co do samej wycieczki, np. dotyczące organizacji wyjazdu, wszelkich kosztów, jakieś inne uwagi. Z racji sezonowości mojej pracy myślę by przed Świetami Wielkanocnymi za rok wyskoczyć.


Organizator wycieczki - Alfa Star. Na chwilę obecą do M.A. lata jeszcze na pewno Itaka i chyba Exim oraz Triada (niemieckie bp wycofały letnią ofertę na ten region).

Alfę mogę polecić - wcześnie podróżowałem ze Scan Holiday i Neckermannem - w wypadku naszej wycieczki nie zauważyłem żadnej różnicy...

W h. Sol Y Mar dość często zdarza się "overbooking" - i wtedy Polaków kwateruje się w innych hotelach (11.04 autokar turystów z Itaki, który miał pojechać do SYM trafił do h. Brayka Bay, 25.04 natomiast Itaka przeniosła część swoich klientów do jakiegoś Iberotelu; Alfie też zdarzają się wpadki - najwięcej o tym poczytać można na forum gazety.pl).

Koszt - u nas 2+2 (dzieci 4 i 6 lat) - 7900zł (z lasta - przez 2-3 po naszej rezerwacji była lepsza oferta). Na lotnisku płacisz jeszcze za wizę - 15$ od osoby i tyle kosztów obowiązkowych. Reszta jest już w all... O bakszysz nikt do mnie ręki nie wyciągnął przez cały pobyt...

Jak coś jeszcze Cie interesuje - wal śmiało.

PZDR
Ostatnio edytowano 11.05.2009 13:34 przez Rafał K, łącznie edytowano 1 raz
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 11.05.2009 11:38

piekne dzięki,
myślę że na razie tyle info styknie, planowac szczegółowiej zacznę pewnie w lutym...:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.05.2009 11:53

Piękne, klimatyczne zdjęcia :D
Dzięki za świetną fotorelację :!:
Pozdrav :papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 11.05.2009 13:26

Kłaniam się nisko :lol:

Jeszcze jedna sprawa z dziedziny "organizacyjnych" - z M.A. jedyny sensowny fakultet "archeologiczny" to mz Asuan.

Luksor jest bardzo blisko - jakieś 150 km na zachód, ale jedzie się najpierw do Safagi (jakieś sto kilkadziesiąt km na północ) i stąd dopiero "wraca się" do Luksoru. Tak samo z powrotem.

Dlaczego z Krakowa do Warszawy przez Poznań? Konwój do L. jest obowiązkowy a zbiera się on tylko w S. 8O Masakra.

Kairu nie było w ogóle w ofercie - chyba trochę za daleko.

Wycieczki po morzu - pewnie fajne, ale 4 razy droższe niż w HRG.

PZDR
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.07.2012 11:31

Odgrzebuję relację z Marsa :lol:

Cro.pelka jest niesamowita... w tym roku planujemy dwutygodniowy pobyt na Marsie ;) właśnie w tym hotelu :lol:

Powiedz mi jak atmosfera w hotelu? Spokój? Czy raczej niekończąca się impreza? Jakie narodowości przeważają?

Dzięki Ci za tą relację :hearts:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 18.07.2012 10:36

Hej Roxanko - byłem dwa tygodnie poza matrixem, ale już odpowiadam.

Atmosferka w hotelu ok - bardzo dużo Włochów, względnie mało Ruskich. Teren hotelu ogromny - generalnie cisza i spokój. Jak na Egipt spoko wyżera :wink:

Na Planecie katowali ostatnio w kilkunastu odcinkach wszystkie ciekawsze rafy z okolicy - na pewno masz to już rozeznane, ale jakby były jakieś powtórki, można rzucić okiem :D

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marsa Alam 2009 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone