Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marsa Alam 2009

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 05.05.2009 08:40

Nowy dzień się zaczął - więc poproszę o nową porcję zdjęć :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2009 09:18

Dosiadam się :lol:
Pozdravki
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.05.2009 09:33

slapol napisał(a):Dosiadam się :lol:


No to już tylko czegoś z parasolką brakuje
Obrazek

i czekamy... 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2009 09:50

Za słodkie Jac przytargałeś... :wink: :lol: ...jakieś zimne Karlovacko by się przydało....w końcu to Egipt i gorąco... :lol:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 05.05.2009 09:55

Następne poproszę :lol:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 05.05.2009 11:30

No to następna porcja :lol: Plażowo 8)

Do zatoki Abu Dabbab bp organizują wycieczki fakultatywne dla gości z innych hoteli - cena 50$ od osoby. No i jest tu klimacik...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gorąco i leniwie... w sam raz dla jaszczurów :wink: Najciekawiej to jest jednak "anderłoter", ale o tym później...

Bo w kolejnym zrzucie będę Was katował fotkami swoich pociech... i ich rodziców :lol:

PZDR
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.05.2009 11:58

Rafale, chyba nie muszę Ci pisać że Twoje zdjęcia są świetne. Katuj czym zapragniesz, bo w takim wydaniu chcę ich zobaczyć długo. Co do wspomnianego wcześniej przez Marka niedoświetlenia, to się nie zgodzę. Twoje zdjęcia mają swój styl i pozostań przy nim choćby się góry waliły :)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 05.05.2009 12:42

rysio sorry, każdy ma prawo do swojego zdania..;) mnie po prostu gorąco kojarzy się raczej z jasnością nawet przy półprzymglonym niebie, tu trochę sprawia jakby byly robione przed wieczorem a cienie na to nie wskazują. (Monitor kalibrowany przed tygodniem)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 05.05.2009 12:52

ok, macie rację- usunąłem

sorki, i czekam na wiecej
Ostatnio edytowano 05.05.2009 13:55 przez marekb, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.05.2009 13:02

Bodzioch Marek napisał(a):Rafał, znów pozwoliłem sobie i jeśli sobie nie życzysz usunę od razu. Chciałem tylko pokazac jakie odcienie ja wolę podkreślam ja wole a nie mowie że tak ma być. Z twojego zdjęcia 4 kliknięcia w PSie:
...


jeden woli matke, drugi corke i kazdy ma racje

ja wole oryginal autora watku i nie bardzo rozumiem jaki jest cel takich modyfikacji w czyjejs relacji :cry:

Oglada sie milo, prosimy o wiecej zdjec
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.05.2009 13:46

Wolę czy nie wolę wersję autora.... w relacjach nie robimy sobie tego typu dygresji fotograficznych tylko w podforum fotograficznym... tam wrzucane są zdjęcia pod ocenę i do ewentualnej dyskusji nad nimi. Tu są relacje i jak to kiedyś Rysio pisał "każdy tu orze jak może" i ja się z tym zgadzam ;) W niektórych przypadkach relacje zrobiły się bardzo fotograficzne, bo ktoś może lepiej opowiadać obrazem niż słowami, ale w relacjach pisanych słowami nie dyskutujemy o stylistyce tak jak nie dyskutujemy o technicznej stronie fotografii w relacjach fotograficznych ;)

P.S. Nie zmienia to faktu, że od Rafała akurat można oczekiwać wysokiego... bardzo wysokiego jak na to forum poziomu :devil:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.05.2009 13:53

zahaczam się z zazdrością i nadzieją na fotograficzne wątki faunistyczne (zdjęcia wodne), pzdr, K.
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 05.05.2009 18:32

Cieszę się, że moje pstryki ciągle Wam się podobają. Zgodnie z zapowiedzią pokatuje więc Was teraz obrazkami "moich milusińskich"... No mam tego troszkę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


PZDR
tturek
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 08.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tturek » 05.05.2009 19:43

przyłączam się i czekam na dalsze fotki
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.05.2009 20:12

Leszek Skupin napisał(a):W niektórych przypadkach relacje zrobiły się bardzo fotograficzne, bo ktoś może lepiej opowiadać obrazem niż słowami...

Jedno zdjęcie zastępuje 1000 słów, a u Rafała to milion za mało by wyrazić . . . echhhh Jak Pan To Robi?

Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marsa Alam 2009 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone