Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Maroko - koniec lutego 2007

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 23.11.2007 14:00

wojan, bardzo fajna relacja :D :!:

Jestem na etapie arabskim - moja córka wczoraj wróciła z tygodniowego zwiedzania Tunezji - tak więc Twoje wspomnienia są dla mnie teraz jak najbardziej w klimacie 8) .
Coraz bardziej upewniam się w tym, że i ja powinnam w końcu zobaczyć co nieco z tej drugiej strony Morza Śródziemnego - może właśnie Maroko?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 23.11.2007 15:35

Dzięki :D Faktycznie w Maroku jest co zwiedzać.My przez te kilka dni praktycznie tylko liznęlismy troszeczkę egzotyki tego pięknego kraju,ale wrażeń i wspomnień pozostało sporo.
Pozdrav.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 23.11.2007 20:15

Popieram!-do Maroka jechać trza!!!!!!!!! :wink: :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.02.2008 13:39

Zachęcony przez naszych crorelacjopisarzy postanowiłem pobawić się trochę Autostitchem i wyszło mi coś takiego tutaj:


Obrazek
Gdzieś na trasie między Marakeszem a Agadirem...

I coś takiego tam :D
:papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 31.03.2008 20:21

wiolak3 napisał(a): ...do Maroka jechać trza!!!!!!!!!


shtriga napisał(a): A wiesz - Wojan podążał naszym (moim i Wiolak3) śladem do Maroka...


wojan napisał(a):Hehe nieźle się uśmiałem czytając te bajdurki Ulcine (świetne jak zwykle)


Ula, Wiola i Andrzej :!: Klamka zapadła :wink: - dziś zapłaciłam kaskę na Maroko i 13 IV wieczorem wylot 8).
Ciekawe, czy został tam po Was jeszcze jakiś ślad (zwłaszcza po Uli, Wioli i Basi - bo trochę czasu już upłynęło)?
Będziemy tropić :lol: :D :lol:... :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.03.2008 22:27

Tropcie,tropcie :D A jak wytropicie to dajcie znać :D
Myślę Danusiu,że się nie zawiedziesz.No to po powrocie czekamy na fotki i "parę słów" relacji. :D
:papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.04.2008 20:31

Danusia sprawdź czy kibelek tzn. dziura w podłodze w El Dzadidzie nadal kosztuje 1 $ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I jak tam psychika małpiszonów w drodze do Agadiru po kontaktach ze mną :)

A serio to cudownej wyprawy!!! I koniecznie sok pomarańczowy w
MARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAKEESSSSSSZZZZZZZU :lol:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 15.04.2008 00:21

Wojan - już przeszło rok od Waszej wyprawy, a smakuje jak świeżutki dopiero co wyciśnięty sok z pomarańczy :)
Najbardziej klimatyczna ta czerwona ziemia. I kadzie ze skórami. I marokański król. Wszystko jest klimatyczne :D
Ciekawe, jak tam Maroko smakuje Dangolce ...
Chyba ma cieplej niż Wy ?
Pooooozdrawiaaaaam , dobranoooooc ...
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.04.2008 14:18

Oooo ,to jeszcze ktos to czyta :D :D
Danusia pewnie chodzi sobie teraz po upalnym Marakeszu i mam nadzieję,że wypije za nasze zdrowie szklanicę soku z pomarańczy ... i nie tylko :D :D
Tez pozdrawiam :!: :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 21.04.2008 21:08

wojan napisał(a):Danusia pewnie chodzi sobie teraz po upalnym Marakeszu i mam nadzieję,że wypije za nasze zdrowie szklanicę soku z pomarańczy ... i nie tylko :D :D


Dziś właśnie wróciłam :cry: , za zdrówko Wasze :idea: i na zdrówko swoje :wink: oczywiście wypiłam :D :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 21.04.2008 22:53

dangol napisał(a):
wojan napisał(a):Danusia pewnie chodzi sobie teraz po upalnym Marakeszu i mam nadzieję,że wypije za nasze zdrowie szklanicę soku z pomarańczy ... i nie tylko :D :D


Dziś właśnie wróciłam :cry: , za zdrówko Wasze :idea: i na zdrówko swoje :wink: oczywiście wypiłam :D :papa:


Fajnie Danusiu,że jesteś - cała,zdrowa i pewnie pełna wrażeń.Czekamy na relację :D :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Afryka



cron
Maroko - koniec lutego 2007 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone