Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małe i duże niebałkańskie podróże :-)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011
Re: Małe i duże niebałkańskie podróże :-) "Słoneczna"Italia

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 30.08.2013 16:09

Dzięki za kolejny kawał solidne roboty, mnóstwo pięknych zdjęć i cennych informacji.

Czekam na kolejną relację, tym razem bardziej słoneczną, na zimowe dni. :!:

Tylko dobrych przygód! :papa:

PS Gdzieś chyba przeoczyłem, bo nie pamietam, czy z tych pamiątek w Orvietto, co są na zdjęciu, kupiliście w końcu słonika, żabkę czy porcelanowe słoneczko... :wink:
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Małe i duże niebałkańskie podróże :-) "Słoneczna"Italia

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 30.08.2013 16:14

Nie załamywać się tylko relacjonować kolejne wyjazdy:)
Wrześniowe wyspy greckie dobrze Was nastroją i wpłyną na odzyskanie weny twórczej, którą przełożycie na papier w zimowe wieczory. Ja już teraz nie mogę się doczekać.

Cro.pl to jedna z najlepszych stron w sieci, kopalnia wiedzy której nie ma w przewodnikach.
I mimo, że niektórzy milczą, nie komentują to uwierzcie, że są;)

Pozdrawiam.
babeczka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2010
Re: Małe i duże niebałkańskie podróże :-) "Słoneczna"Italia

Nieprzeczytany postnapisał(a) babeczka » 04.11.2013 14:13

Zachwycająca relacja. Potraficie się dzielić wrażeniami. Czyta się i ogląda z przyjemnością. Pozdrawiam :D
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie podróże :-) "Słoneczna"Italia

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 05.11.2013 07:15

Prawie już zapomnieliśmy o tym wątku :wink: , a tu takie miłe słowa...

babeczka napisał(a):Zachwycająca relacja. Potraficie się dzielić wrażeniami. Czyta się i ogląda z przyjemnością. Pozdrawiam :D


Dziękujemy, bardzo nam miło, że się podobało :idea: i że czasami do nas wciąż zaglądasz :)

Dzięki Twojemu wpisowi zorientowaliśmy się, że umknęło naszej uwadze umieszczenie na pierwszej stronie spisu treści do tegorocznych opisów :oops: , w najbliższym czasie postaramy się to uzupełnić :) .

Serdecznie pozdrawiam Ciebie Babeczko i wszystkich innych Czytelników, dzięki którym wiemy, że czas i uwaga poświęcona pisaniu forumowych relacji (a także spisów treści :wink: ) nie są zmarnowane :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.04.2015 19:04

Trochę czasu to trwało, ale trafiłam i ja :D
Po 5 tygodniach i ja mogę powiedzieć "dziękuję za wycieczkę po Toskanii i środkowej Italii"
Przeczytana dokładnie każda strona, każdy podpis pod każdym zdjęciem. Nie jednym tchem, bo to nie możliwe a po widokach (tych w Pienza) musiałam zrobić tygodniową przerwę na przyswojenie informacji i możliwości jakie daje ten region i konsternacja, że tyle to mi się w lipcu w żaden sposób nie uda zobaczyć :?

Szkoda, że w kolejnej relacji trafiłam na Padwę pod chmurą, bo od tego miasta zamierzam zacząć i mam nadzieję, że zimą uda mi się ją pokazać po słońcem. Werona mnie zachwyciła i miałam to szczęście, że mogłam jej poświęcić i poranek i wieczór i popołudnie i to nie w ten sam dzień, ale i tak nie widziałam niektórych miejsc, gdzie Wy trafiliście... Wodospady Marmore wspaniałe, storczyki w rowie nie do uwierzenia, że tak sobie po prostu rosną, ale najbardziej utkwiła mi w głowie fotka włoskiej łąki przed Orvieto - już myślę czy w mojej okolicy jest podobna :oczko_usmiech:
Wasz nocleg pod skocznią GaPa jest inspiracją do mojego tegorocznego pod skoczną w Insbrucku. Zobaczymy, co wyjdzie. A były Włochy 2014? I tegoroczne wypalą i będzie można zobaczyć południe w Waszym wydaniu :?: Czekam z niecierpliwością....
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 07.04.2015 10:58

piekara114 napisał(a):Trochę czasu to trwało, ale trafiłam i ja :D

No i bardzo fajnie :D
piekara114 napisał(a):Po 5 tygodniach i ja mogę powiedzieć "dziękuję za wycieczkę po Toskanii i środkowej Italii"
Przeczytana dokładnie każda strona, każdy podpis pod każdym zdjęciem. Nie jednym tchem, bo to nie możliwe a po widokach (tych w Pienza) musiałam zrobić tygodniową przerwę na przyswojenie informacji i możliwości jakie daje ten region i konsternacja, że tyle to mi się w lipcu w żaden sposób nie uda zobaczyć :?

I my dziękujemy za zainteresowanie, fajnie że jeszcze komuś się ten wątek przydał.
Włochy generalnie dają wiele możliwości, w końcu to jeden wielki zabytek :) , a i wspaniałych "okoliczności przyrody" nie brakuje. Już czytając przewodniki można dostać niezłego zawrotu głowy, a potem nie jest lepiej :wink: . Dlatego można tam wracać i wracać....

piekara114 napisał(a):Szkoda, że w kolejnej relacji trafiłam na Padwę pod chmurą, bo od tego miasta zamierzam zacząć i mam nadzieję, że zimą uda mi się ją pokazać po słońcem. Werona mnie zachwyciła i miałam to szczęście, że mogłam jej poświęcić i poranek i wieczór i popołudnie i to nie w ten sam dzień, ale i tak nie widziałam niektórych miejsc, gdzie Wy trafiliście...

Weronę w Twoim wykonaniu czytałem, dla mnie to miasto jest bardzo atrakcyjne i zdecydowanie warto poświęcić mu przynajmniej jeden cały dzień. Bo nam w te parę godzin na wiele nie starczyło czasu :?
piekara114 napisał(a):Wodospady Marmore wspaniałe, storczyki w rowie nie do uwierzenia, że tak sobie po prostu rosną, ale najbardziej utkwiła mi w głowie fotka włoskiej łąki przed Orvieto - już myślę czy w mojej okolicy jest podobna :oczko_usmiech:

Włoski maj ma parę swoich zalet :cool:
piekara114 napisał(a):Wasz nocleg pod skocznią GaPa jest inspiracją do mojego tegorocznego pod skoczną w Insbrucku. Zobaczymy, co wyjdzie.

Skocznia w Innsbrucku góruje nad miastem i nie sposób jej przeoczyć jadąc na południe, myśmy byli całkiem blisko bo nie jechaliśmy autostradą a zwykłą drogą do granicy na Brennerze. Ale pod sam obiekt nie podjechaliśmy i nie mam pojęcia, czy będzie tam dogodne, ustronne miejsce do spędzenia nocy :roll: . Sprawdzicie :)
piekara114 napisał(a):A były Włochy 2014? I tegoroczne wypalą i będzie można zobaczyć południe w Waszym wydaniu :?: Czekam z niecierpliwością....

W 2014 Włochy odpuściliśmy sobie nieco zawiedzeni pogodą i temperaturami w tych północno-środkowych rejonach. Za to byliśmy na Anafi, Folegandros, Santorini i Thirassii :cool: , gdzie też się zbytnio nie powygrzewaliśmy :roll: .
A tegoroczne Włochy już za miesiąc 8O . Plany bogate i zapewne z części trzeba będzie zrezygnować... ale liczymy że pogoda i humory będą dopisywać :)
No i zapraszamy zawczasu na relację :cool:

Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 04.05.2015 10:27

mysza73 napisał(a):ale w tamtym taka cisza

Zróbmy więc trochę hałasu :wink: :cool:
mysza73 napisał(a):Gargano :evil:

Przeszukałem forum, może niezbyt dokładnie, ale nie pamiętałem szczegółowej relacji z Gargano - i rzeczywiście za wiele nie znalazłem na temat półwyspu.
Wiele czasu mu raczej nie poświęcimy... ale może co nieco uda się zobaczyć (jeśli za wiele prywatnych dróg i zakazów nie będzie :wink: )

stefanos napisał(a):Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi stefanos

ajdadi napisał(a):W takim razie życzę udanych wojaży,dużej ilości słoneczka i ciepełka i oczywiście pozdrawiam

Bardzo dziękujemy i serdecznie również pozdrawiamy :D
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 04.05.2015 10:33

kulka53 napisał(a):Bardzo dziękujemy i serdecznie również pozdrawiamy


... oczywiście również i ja przyłącze się i życzę szerokiej drogi i tylko pozytywnych niespodzianek po drodze ... :mrgreen: ...
Pozdrawiam.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 04.05.2015 17:10

Pozdrówcie ode mnie Apulię i zajrzyjcie koniecznie do Nardo! :)

:boss: :papa:
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 04.05.2015 19:07

Pozdrawiam, życzę duuużo słońca i udanego urlopu :papa: :D Obrazek
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.05.2015 07:06

kulka53 napisał(a):Wiele czasu mu raczej nie poświęcimy... ale może co nieco uda się zobaczyć (jeśli za wiele prywatnych dróg i zakazów nie będzie :wink: )

W sobotę zaczyna się Giro d'Italia, uważajcie więc na te pozamykane drogi :wink: .
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 08.05.2015 07:11

Witamy w ten piękny, słoneczny poranek :)
kmichal napisał(a):... oczywiście również i ja przyłącze się i życzę szerokiej drogi i tylko pozytywnych niespodzianek po drodze ... :mrgreen: ...

tony montana napisał(a):Pozdrówcie ode mnie Apulię i zajrzyjcie koniecznie do Nardo! :)
:boss: :papa:

MarDomi napisał(a):Pozdrawiam, życzę duuużo słońca i udanego urlopu :papa: :D Obrazek

mysza73 napisał(a):W sobotę zaczyna się Giro d'Italia, uważajcie więc na te pozamykane drogi :wink: .

Dzięki za życzenia i pozdrowienia.... :)

Ale....

... nie bylibyśmy sobą, jakbyśmy czegoś nagle a niespodziewanie nie wymyślili.... :roll:

Jeden moment, jedna chwila, jakaś godzinka przed kompem i ... zmiana planów :mrgreen:

Będą Włochy, ale chyba jednak inny region, tak więc Aga, sorry, Gargano - nie u nas (przynajmniej nie tym razem :smo: ) , Tony, sorry, Apulia i Nardo póki co pozostaną w Twej pamięci takimi, jakimi je zapamiętałeś :oczko_usmiech:

W każdym razie, czas na ostateczny wybór mamy... do Werony (czyli jeszcze jakąś dobę z hakiem :roll: )
A co potem - to się okaże :)

Pozdrawiamy
Kulki
:papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 08.05.2015 07:22

kulka53 napisał(a):Będą Włochy, ale chyba jednak inny region, tak więc Aga, sorry, Gargano - nie u nas (przynajmniej nie tym razem ) , Tony, sorry, Apulia i Nardo póki co pozostaną w Twej pamięci takimi, jakimi je zapamiętałeś

W każdym razie, czas na ostateczny wybór mamy... do Werony (czyli jeszcze jakąś dobę z hakiem )
A co potem - to się okaże


... :lol: ... Werona - hmmm ... fantastycznie - może w bliższe jej rejony też zajrzycie ... no i opiszecie po powrocie ... i może zdążę sobie poczytać do naszego wyjazdu ... :mrgreen: ...
Pozdrawiam.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 08.05.2015 07:26

Dużo słońca 8) życzę!
Zwiedzajcie, odpoczywajcie, a po powrocie z relacją nie zwlekajcie :wink: . Moje osobiste włoskie wojaże cały czas mało prawdopodobne, ale wirtualne zwiedzanie też lubię :D
:papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: Małe i duże niebałkańskie (bo włoskie) podróże :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 08.05.2015 09:24

kulka53 napisał(a):
... nie bylibyśmy sobą, jakbyśmy czegoś nagle a niespodziewanie nie wymyślili.... :roll:


Gdzie byście nie dotarli, będzie ciekawa relacja :!:

Szerokości, pogodności życzę. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Małe i duże niebałkańskie podróże :-) - strona 101
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone