Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) )

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
NBlackrose
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NBlackrose » 11.07.2017 17:26

Dziękuje za pomoc odnośnie mojego postu wyżej :) na szczęście udało się to załatwić i zarezerwować nocleg w innym apartamencie. Ale stresik był :)
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 12.07.2017 14:44

Witam 3 sierpnia jadę z dziewczyna do Makarskiej i zabieramy jej siostrę lat 16. Jak to wyglada z szukaniem kwater na miejscu, czy są na domach informacje ze maja wolne pokoje czy trzeba chodzić od domu do domu i sie pytać ? Będziemy w piątek rano w Makarskiej, czy jest tam jakis parking zeby auto zostawić i szukać na spokojnie, jak daleko są kwatery od plazy ? I jak z plazami jest jedna jest ich więcej ? I ile trzeba liczyć za nocleg zeby była jedna sypialnia i w drugim pomieszczeniu łóżko np w kuchni z salonem.
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 14.07.2017 08:57

radzio327 napisał(a):Witam 3 sierpnia jadę z dziewczyna do Makarskiej i zabieramy jej siostrę lat 16. Jak to wyglada z szukaniem kwater na miejscu, czy są na domach informacje ze maja wolne pokoje czy trzeba chodzić od domu do domu i sie pytać ? Będziemy w piątek rano w Makarskiej, czy jest tam jakis parking zeby auto zostawić i szukać na spokojnie, jak daleko są kwatery od plazy ? I jak z plazami jest jedna jest ich więcej ? I ile trzeba liczyć za nocleg zeby była jedna sypialnia i w drugim pomieszczeniu łóżko np w kuchni z salonem.


Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w tym temacie na poprzednich stronach, nawet chyba stronę wcześniej albo dwie była rozmowa o parkingach.. :wink:
slodkalatte
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) slodkalatte » 14.07.2017 10:04

Asiaa90 napisał(a):
Woman0002 napisał(a):na pewno jest siłownia taka na wolnym powietrzu, zawsze paru panów pręży tam swoje mięśnie :) widziałam też sklep z odżywkami... więc podejrzewam że normalna siłownia też się znajdzie :)


oo kurde a rok temu nie widziałam albo nie kojarzę :D wiesz gdzie mniej więcej to było ?


ja wiem ze jest napewno plac do street workout'u i jakies maszyny chyba tez tam byly, jak sie idzie promenada od polnocnej Makarskiej w strone portu to z tego co pamietam przed portem bedzie po lewo :)
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 14.07.2017 13:04

Coś mi zaczyna świtać gdzie to było, no nic będzie trzeba sobie przypomnieć na miejscu :D dzięki za odpowiedź :)
marek.pl3
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 28.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek.pl3 » 14.07.2017 22:41

Asiaa90 napisał(a):Coś mi zaczyna świtać gdzie to było, no nic będzie trzeba sobie przypomnieć na miejscu :D dzięki za odpowiedź :)

Wydaje mi się, że to może być koło hotelu Meteor
Ola9554
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola9554 » 15.07.2017 12:16

Hej :) wiecie może gdzie najlepiej w Makarskiej wymienić euro lub złotówki, jakieś konkrente miejsce? Albo jakie Wy macie z tym doświadczenia? :)
Słyszałam ostatnio, że z Makarskiej z portu można popłynąć do Breli na plaże, był ktoś kiedyś albo słyszał? Jakie ceny? Wiem, że można autobusem dojechać, ale to też by była fajna alternatywa :)
Woman0002
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Woman0002 » 15.07.2017 22:30

Z portu do Breli? nie widziałam takich rejsów... a ogólnie zwracałam na nie uwagę..
na pewno mozna pojechać autobusem do Breli
Endurowiec
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 06.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endurowiec » 16.07.2017 09:25

Forumowicze pomocy jestem właśnie na Makarskiej wstaje rano i nie mam chleba!! napiszcie gdzie jest tutaj ta dobra piekarnia z pysznym chlebusiem itp czytałem forum ostatnio i natrafiłem na taką jedną ale teraz nie mogę jej znaleźć drugi raz tego wątku więc Pomocy!! :D :lol:
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 17.07.2017 08:17

Masz tam nie jedną piekarnię więc spokojnie domyślam się, że coś znalazłeś :)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 17.07.2017 09:21

Wie ktoś jak przedstawia się sytuacja na plaży koło starego Jadrana. Wyjechałem jak zaczęli rozkładać leżaki.
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 17.07.2017 13:03

Ruszamy za 2 tyg i już się doczekać nie możemy :roll: ale tak sobie pomyśleliśmy czy jest na forum ktoś kto jedzie w terminie podobnym do nas 31.07-11.08 i miałby ochotę na jakąś wspólną "biesiadę" na miejscu ? :D

- Tak wiem jest kalendarz, jednak pytam bezpośrednio tutaj bo nie będę nagabywać w wiadomościach prywatnych :D
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 14:33

My będziemy 4 sierpnia prawdopodobnie w Makarskiej :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2017 15:51

Asiaa90 napisał(a):Ruszamy za 2 tyg i już się doczekać nie możemy :roll: ale tak sobie pomyśleliśmy czy jest na forum ktoś kto jedzie w terminie podobnym do nas 31.07-11.08 i miałby ochotę na jakąś wspólną "biesiadę" na miejscu ? :D

- Tak wiem jest kalendarz, jednak pytam bezpośrednio tutaj bo nie będę nagabywać w wiadomościach prywatnych :D


Też jedziemy w podobnym terminie ale przez pierwszy tydzień jesteśmy w Orebicu a w Makarskiej od 6.08 :)
Ostatnio edytowano 18.07.2017 16:10 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Artureez
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artureez » 18.07.2017 16:02

Witam 31.07 wybieram się do Makarskiej chciałbym aby osoby które już były w tej miejscowości podzieliły się informacjami gdzie warto jeść jakie są ceny różnych dań oraz jakie są atrakcje np w postaci skuterów wodnych, wypożyczalni skuterów zwykłych :D. i w jaki sposób najlepiej dostać się na górę biokovo z góry dziękuje jadę z dziewczyną autokarem na 12 dni i chciałbym wiedzieć ile mniej więcej zabrać gotówki wszelkie ciekawostki śmiało pisać. Dzięki :papa: 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) ) - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone