Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

makarska gandalf travel

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zuzao85
Plażowicz
do Inde

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzao85 » 25.07.2008 00:20

witam!mialabym prosbe daj znac jak wrocisz z Makarskiej i zdaj relacje na temat willi Mila bo tez tam jade i tam bede mieszkac!!pozdrawiam
Inde
Cromaniak
Re: do Inde

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 29.07.2008 17:15

zuzao85 napisał(a):witam!mialabym prosbe daj znac jak wrocisz z Makarskiej i zdaj relacje na temat willi Mila bo tez tam jade i tam bede mieszkac!!pozdrawiam

Już pojutrze wyruszamy :) Także do napisania!

:papa: :coool:
AsiaBB
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) AsiaBB » 15.08.2008 11:27

Hej hej, wróciłeś już? Jak tak to czekam(my) na relacje :)
M2agda
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) M2agda » 19.08.2008 11:48

Hej. Czekamy na relacje z podróży. Pozdrawiam. :papa:
M2agda
Plażowicz
Re: do Inde

Nieprzeczytany postnapisał(a) M2agda » 01.09.2008 15:15

zuzao85 napisał(a):witam!mialabym prosbe daj znac jak wrocisz z Makarskiej i zdaj relacje na temat willi Mila bo tez tam jade i tam bede mieszkac!!pozdrawiam

Hej zuzao85. Daj znać jak wrócisz z podróży z Makarskiej. Jak warunki w villa Milla, czy wystawiłabyś dobrą opinię Gandalf Travel? POzdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź. Mój adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. :papa:
kancia
Podróżnik
Gandalf Travel i Villa Mila

Nieprzeczytany postnapisał(a) kancia » 07.09.2008 15:26

Dzis wrocllam z Makarskiej. Biuro bardzo fajne i villa rowniez. Na prawde nie ma co narzeka. Autokar lux (niebieski z Adamem:) ) sympatyczni kierowcy, troche bylo tylko czekania a zakwaterowanie, ale caly pobyt wynagrodzil te kilka godzinek. Biuro fajne, wycieczki ciekawe. Nie ma co narzekać, a jak ktos juz jedzie z problemem to zawsze bedzie mu cos nie pasowac, takze jechac z dobrym nastawieniem, a marudy ignorowac ;) Ludzie Chorwacja jest boska i tym sie zachwycac, a nie lezec na plazy i szukac problemow ;) pozdrawiam ;)
g_aniolek
Autostopowicz
Re: Gandalf Travel i Villa Mila

Nieprzeczytany postnapisał(a) g_aniolek » 14.07.2010 00:01

Witam,

Wybieram się w tym roku do Makarskiej do Villi Mila. Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym. Czy jest tam dostęp do kuchni? Jeśli tak, to rozumiem, że jakaś kuchenka, czajnik, (mikrofala?) się w niej znajdzie?

A jak z klimatyzacją w pokojach? Działa?:)
Będę wdzięczna za odpowiedź i ewentualnie wskazówki.

Pozdrawiam
Aneta.K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2017 12:10

Hej :)

Ja w tym roku wybrałam wakacje z tym biurem w Makarskiej w Willi Tonka....
Po przeczytaniu opinii o biurze na stronach internetowych 8O (oczywiści po wpłaceniu już kasy :wink: ) mam szereg wątpliwości co do mojego wyboru...no ale cóż...mówie sobie raz się żyje ...Makarską znam...jakoś to będzie ...może mnie to "zło" ominie :wink: uffff :D :D :D
slodkalatte
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) slodkalatte » 04.07.2017 15:58

ja bylam w zeslzym roku z Gandalfem, wrocilam zadowolona i w tym roku jade drugi raz z nimi wiec chyba nie jest tak zle :D
Aneta.K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2017 19:23

Będzie git :D
Aneta.K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 03.08.2017 09:07

Wróciłam :D
Jestem pod wielkim wrażeniem - bo trochę miałam stracha , że taka niska cena , że co to będzie .... ale było super :D nie mam żadnych zastrzeżeń , już biorę pod uwagę podróż z Nimi na przyszły rok :D :D :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

makarska gandalf travel - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021