Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

makarska gandalf travel

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zuzao85
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2008
do Inde

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzao85 » 24.07.2008 23:20

witam!mialabym prosbe daj znac jak wrocisz z Makarskiej i zdaj relacje na temat willi Mila bo tez tam jade i tam bede mieszkac!!pozdrawiam
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008
Re: do Inde

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 29.07.2008 16:15

zuzao85 napisał(a):witam!mialabym prosbe daj znac jak wrocisz z Makarskiej i zdaj relacje na temat willi Mila bo tez tam jade i tam bede mieszkac!!pozdrawiam


Już pojutrze wyruszamy :) Także do napisania!

:papa: :coool:
AsiaBB
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AsiaBB » 15.08.2008 10:27

Hej hej, wróciłeś już? Jak tak to czekam(my) na relacje :)
M2agda
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) M2agda » 19.08.2008 10:48

Hej. Czekamy na relacje z podróży. Pozdrawiam. :papa:
M2agda
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.07.2008
Re: do Inde

Nieprzeczytany postnapisał(a) M2agda » 01.09.2008 14:15

zuzao85 napisał(a):witam!mialabym prosbe daj znac jak wrocisz z Makarskiej i zdaj relacje na temat willi Mila bo tez tam jade i tam bede mieszkac!!pozdrawiam

Hej zuzao85. Daj znać jak wrócisz z podróży z Makarskiej. Jak warunki w villa Milla, czy wystawiłabyś dobrą opinię Gandalf Travel? POzdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź. Mój adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. :papa:
kancia
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.06.2008
Gandalf Travel i Villa Mila

Nieprzeczytany postnapisał(a) kancia » 07.09.2008 14:26

Dzis wrocllam z Makarskiej. Biuro bardzo fajne i villa rowniez. Na prawde nie ma co narzeka. Autokar lux (niebieski z Adamem:) ) sympatyczni kierowcy, troche bylo tylko czekania a zakwaterowanie, ale caly pobyt wynagrodzil te kilka godzinek. Biuro fajne, wycieczki ciekawe. Nie ma co narzekać, a jak ktos juz jedzie z problemem to zawsze bedzie mu cos nie pasowac, takze jechac z dobrym nastawieniem, a marudy ignorowac ;) Ludzie Chorwacja jest boska i tym sie zachwycac, a nie lezec na plazy i szukac problemow ;) pozdrawiam ;)
g_aniolek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2010
Re: Gandalf Travel i Villa Mila

Nieprzeczytany postnapisał(a) g_aniolek » 13.07.2010 23:01

Witam,

Wybieram się w tym roku do Makarskiej do Villi Mila. Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym. Czy jest tam dostęp do kuchni? Jeśli tak, to rozumiem, że jakaś kuchenka, czajnik, (mikrofala?) się w niej znajdzie?

A jak z klimatyzacją w pokojach? Działa?:)
Będę wdzięczna za odpowiedź i ewentualnie wskazówki.

Pozdrawiam
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2017 11:10

Hej :)

Ja w tym roku wybrałam wakacje z tym biurem w Makarskiej w Willi Tonka....
Po przeczytaniu opinii o biurze na stronach internetowych 8O (oczywiści po wpłaceniu już kasy :wink: ) mam szereg wątpliwości co do mojego wyboru...no ale cóż...mówie sobie raz się żyje ...Makarską znam...jakoś to będzie ...może mnie to "zło" ominie :wink: uffff :D :D :D
slodkalatte
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) slodkalatte » 04.07.2017 14:58

ja bylam w zeslzym roku z Gandalfem, wrocilam zadowolona i w tym roku jade drugi raz z nimi wiec chyba nie jest tak zle :D
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2017 18:23

Będzie git :D
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 03.08.2017 08:07

Wróciłam :D
Jestem pod wielkim wrażeniem - bo trochę miałam stracha , że taka niska cena , że co to będzie .... ale było super :D nie mam żadnych zastrzeżeń , już biorę pod uwagę podróż z Nimi na przyszły rok :D :D :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
makarska gandalf travel - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone