Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska 2009

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ddeess
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ddeess » 17.08.2009 10:38

skoro nie ma chetnych do fotek z Makarskiej to ja wrzucę kilka;
byłam w tym roku w Makarskiej pierwszy raz i jestem b.zadowolona z pobytu, dobrego położenia, pięknych plaż i róznorodności krajobrazu; fakt, miasto ruchliwe i głosne, ale mozna znależć dla siebie ciche zakątki :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdro :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 17.08.2009 11:52

ddeess noo bardzo ładnie :)
i znajomo :)
jalmek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jalmek » 18.08.2009 10:53

Makarska jest piękna, ale w tym roku nie było możliwości rozłożenia ręcznika w cieniu bez wcześniejszego zarezerwowania miejsca w nocy.
malczykos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 18.08.2009 12:38

jalmek napisał(a):Makarska jest piękna, ale w tym roku nie było możliwości rozłożenia ręcznika w cieniu bez wcześniejszego zarezerwowania miejsca w nocy.


No to nieciekawie. Ja planuje pobyt od 24 sierpnia i mam nadzieje że do tego czasu trochę się przeludni.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 18.08.2009 14:09

Plaża w Makarskiej w pierwszej połowie wrzesnia :D :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:) :) :)
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 22.08.2009 12:13

Sądzę, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale większość osób krytykujących Makarską wysuwa taki wniosek po jednodniowej (kilkugodzinnej) wycieczce. Tak naprawdę, żeby poczuć klimat miejsca, trzeba tam pomieszkać. Nie twierdzę, że Tucepi jest "be", gdybym pobyła tam dłużej napewno bym sie zakochała.
ja mówię Makarskiej TAK:)
PS. Zdjęcia super, chce spowrotem!!!!!
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 22.08.2009 22:45

Fakt! każdy ma swój punkt widzenia. Każdemu może coś podobać się innego. Ale jedna rzecz jest niezaprzeczalna. Riwiera Makarska jest najcudowniejsza bez względu na wielkośc miejscowości. Każda ma swój niepowtarzalny urok. W każdej można znaleść coś dla siebie. :D
Będę w Makarskiej już w połowie września na małej czarnej a mieszkać będę parę kilometów od niej.
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 22.08.2009 22:48

Fakt! każdy ma swój punkt widzenia. Każdemu może coś podobać się innego. Ale jedna rzecz jest niezaprzeczalna. Riwiera Makarska jest najcudowniejsza bez względu na wielkośc miejscowości. Każda ma swój niepowtarzalny urok. W każdej można znaleść coś dla siebie. :D
Będę w Makarskiej już w połowie września na małej czarnej a mieszkać parę kilometów od niej.
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 22.08.2009 22:49

Fakt! każdy ma swój punkt widzenia. Każdemu może coś podobać się innego. Ale jedna rzecz jest niezaprzeczalna. Riwiera Makarska jest najcudowniejsza bez względu na wielkośc miejscowości. Każda ma swój niepowtarzalny urok. W każdej można znaleść coś dla siebie. :D
Będę w Makarskiej już w połowie września na małej czarnej a mieszkać będę parę kilometów od niej.
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 22.08.2009 22:52

Fakt! każdy ma swój punkt widzenia. Każdemu może coś podobać się innego. Ale jedna rzecz jest niezaprzeczalna. Riwiera Makarska jest najcudowniejsza bez względu na wielkośc miejscowości. Każda ma swój niepowtarzalny urok. W każdej można znaleść coś dla siebie. :D
Będę w Makarskiej już w połowie września na małej czarnej a mieszkać parę kilometów od niej.
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 23.08.2009 08:30

Przepraszam ale wczoraj miałem kłopoty z netem i dlatego tyle razy wyskoczyło to samo! Mileliście podobnie??
valentynek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) valentynek » 25.08.2009 10:11

Troszkę zdjęć pod adresem:
http://picasaweb.google.pl/zygwaz/Chorw ... directlink
Jeśli ktoś szuka spokoju w terminie od 22 sierpnia to mogę podać namiary. W razie czego piszcie.[/quote]

Ślicznie !!!!!!!!!!!!
Prosilbym o namiary jedziemy poczatek wrzesnia

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
holly
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) holly » 25.08.2009 20:10

kkra napisał(a):Sądzę, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale większość osób krytykujących Makarską wysuwa taki wniosek po jednodniowej (kilkugodzinnej) wycieczce. Tak naprawdę, żeby poczuć klimat miejsca, trzeba tam pomieszkać. Nie twierdzę, że Tucepi jest "be", gdybym pobyła tam dłużej napewno bym sie zakochała.
ja mówię Makarskiej TAK:)
PS. Zdjęcia super, chce spowrotem!!!!!


fakt, każdemu pasuje co innego. Będąc w Makarskiej 2 tygodnie, dokładnie 2 lata temu, nie poczułem tam żadnego klimatu. Pierwsze wrażenie ? Katowice nad morzem. Tłumy ludzi na promenadzie i plaży, zapijaczone łebki szukające okazji do bójki, zatłoczone restauracje. Mi niestety takie klimaty nie pasują. W tym roku marzę o pustej plaży i tylko tyle trzeba mi do szczęścia. A są jeszcze takie miejsca w Chorwacji :)
davorszuk
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) davorszuk » 26.08.2009 22:25

super fotki, przypominają mi się własne wakacje. ehh co bym dał, żeby tam się znowu przenieść;)
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 06.09.2009 22:54

Fajna ta Makarska. Gdzie to jest ;-) ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone