Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

LPG na trasach do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2019 13:31

gusia-s napisał(a):Skoro służbowo to się spróbuj dowiedzieć ;)


Nie wiem, jak inne stacje ale brak LPG na Benzině w Bavorach, podyktowany był przerwą technologiczną...
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 04.05.2019 13:44

Pääkäyttäjä napisał(a):
gusia-s napisał(a):Skoro służbowo to się spróbuj dowiedzieć ;)


Nie wiem, jak inne stacje ale brak LPG na Benzině w Bavorach, podyktowany był przerwą technologiczną...


To ja bym prosił o służbowy przejazd 14 sierpnia z cenami gazu wszystkich stacji w Mikulovie :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2019 14:15

Hahaha, udělám co se dá ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2019 15:25

Pääkäyttäjä napisał(a):
gusia-s napisał(a):Skoro służbowo to się spróbuj dowiedzieć ;)
Nie wiem, jak inne stacje ale brak LPG na Benzině w Bavorach, podyktowany był przerwą technologiczną...
Był? ... Czyli już po przerwie :mrgreen: Będziemy tam za 450 km :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2019 17:33

Jestem ciekaw, co zastaniecie. Nie znam sytuacji w Mikulově na Shellce i Molu - jak będziesz na Benzině a tanksztela z gazem będzie nieczynna, zrób jej proszę zdjęcie. Dystrybutor na tej stacji ma niesamowitego laga a wieczorem jest wyłączany i trza się prosić o włączenie ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2019 23:59

Na Mol gaz był, cena 14,90 ale dystrybutor opachołkowany choroba wie czemu? Może po 22 nie tankują? Koleś ze stacji pokręcił tylko głową, nie wychodząc zza lady.
Na Shellu zmiany 8O. Wymienili dystrybutor na samoobsługowy z automatem do płatności kartą i gotówką. Cena 16.50 KC. Tydzień temu był jeszcze ten stary. Na Benzynę już nie zaglądaliśmy.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 05.05.2019 07:04

Jednego roku też jechałem gazoliną do Cro ale problemów większych z tankowaniem sobie nie przypominam. Inna sprawa, że benzyny miałem w razie czego 3/4 baku.
themat
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) themat » 16.05.2019 20:28

witam, coś nowego wiadomo jak na starym shelu i mol? czy w godzinach późno nocnych nie bedzie problemu?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.05.2019 21:31

themat napisał(a):witam, coś nowego wiadomo jak na starym shelu i mol? czy w godzinach późno nocnych nie bedzie problemu?

2 posty wyżej napisałam przecież.
themat
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) themat » 19.05.2019 16:34

gusia-s napisał(a):
themat napisał(a):witam, coś nowego wiadomo jak na starym shelu i mol? czy w godzinach późno nocnych nie bedzie problemu?

2 posty wyżej napisałam przecież.


tak... ale ptyam czy coś sie zmieniło od tego czasu,czy na Mol dalej ta sama sytuacja z pachołkami...
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 19.05.2019 21:53

themat napisał(a):
gusia-s napisał(a):
themat napisał(a):witam, coś nowego wiadomo jak na starym shelu i mol? czy w godzinach późno nocnych nie bedzie problemu?

2 posty wyżej napisałam przecież.


tak... ale ptyam czy coś sie zmieniło od tego czasu,czy na Mol dalej ta sama sytuacja z pachołkami...


Wątpie
Nawet jeśli mieli spsuty dystrybutor to raczej w ich interesie jest jego szybka naprawa.

W razie czego zostaje tankowanie w Brzecławiu
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.05.2019 07:43

sito_zabrze napisał(a):
themat napisał(a):
gusia-s napisał(a):
themat napisał(a):witam, coś nowego wiadomo jak na starym shelu i mol? czy w godzinach późno nocnych nie bedzie problemu?

2 posty wyżej napisałam przecież.

tak... ale ptyam czy coś sie zmieniło od tego czasu,czy na Mol dalej ta sama sytuacja z pachołkami...

Wątpie
Nawet jeśli mieli spsuty dystrybutor to raczej w ich interesie jest jego szybka naprawa.
W razie czego zostaje tankowanie w Brzecławiu
Dystrybutor nie był zepsuty bo normalnie wszystko się na ekranie wyświetlało i wyglądało jakby dopiero co ktoś tankował bo nawet licznik nie był skasowany.
Jak tydzień wcześniej jechaliśmy w tamtą stronę to dystrybutor był zgaszony i owiązany taśmą, więc moim zdaniem na powrocie LPG był tylko, a że było po 22 to postawili pachołki i won ;)
W Czechach to wiadomo czeski film, nie wiadomo co jest grane :mrgreen:
Rozpatrywanie jak jest dziś nie ma sensu bo jutro może być inaczej.
Nie ma też potrzeby lecieć aż na Brzecław bo najbliższa stacja z gazem jest 5 km w bok (na rondzie przy MOL w lewo) https://goo.gl/maps/CY36FL3ieDu9jpaA6

No i Shell przy Lidlu ale tam zawsze drożej trochę.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 20.05.2019 08:02

Hmmmmmm
Ostatnie 3 lata mam przyjemność jezdzić autem na lpg i zawsze jeżdżę przez Mikulov. Jestem tam albo przed północą albo lekko po 24.00 . Nigdy nie mialem problemu z zatankowaniem gazu :roll:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2019 08:41

Pamiętam pierwszy wyjazd do cro 15 lat temu autem na gaz. Bez nawigacji, bez powszechnego internetu, z wydrukowanymi planami i kartkami z netu. Tankowanie co 300km i szukanie stacji na zadupiach różnych mieścin z takim dopasowaniem trasy aby jak najmniej jechać na benzynie. Na każdy kraj inne pieniądze, z grubsza obliczone tak aby starczyło na tankowanie. Teraz to luksus :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.05.2019 09:03

sito_zabrze napisał(a):Hmmmmmm
Ostatnie 3 lata mam przyjemność jezdzić autem na lpg i zawsze jeżdżę przez Mikulov. Jestem tam albo przed północą albo lekko po 24.00 . Nigdy nie mialem problemu z zatankowaniem gazu :roll:
Na MOL? czy Shell?
Ja przez Mikulov na lpg jeżdżę od lat 7 i też nigdy nie miałam problemów z tankowaniem aż do tej majówki :mrgreen:
Zresztą, problemem bym tego nie nazwała - co najwyżej małą komplikacją. Tak się po prostu tego dnia złożyło, że w jedną stronę nie było lpg na żadnej ze stacji przy przelotówce co już zostało wyjaśnione .. zawalił dostawca, więc trzeba było odbić z trasy te 5 km w bok.
Na powrocie natomiast MOL odmówił współpracy z niewiadomych przyczyn ale kolejna stacja czyli Shell sprawę załatwił.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
LPG na trasach do Chorwacji - strona 137
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone