Re: Liga Mistrzów UEFA- dyskusja
napisał(a) Użytkownik usunięty » 21.04.2015 13:06
Przed nami wielkie rewanże
Jedynie Barcelona może czuć się w miarę bezpiecznie w rewanżu przeciwko PSG. Na Parc des Princes padł wynik 3:1 dla Barcy. Do kadry Francuzów powraca Ibrahimovic, ale Szwed sam nie wywalczy upragnionego awansu.
Pozostałe konfrontacje zapowiadają się arcyciekawie.
Real będzie szukał złotego środka na Atletico, które zdecydowanie potrafi grać z Królewskimi. Zespół Ancelottiego ma jednak ogromny potencjał, który może wykorzystać.
Bayern będzie miał natomiast nie lada kłopot z odrabianiem strat z Portugalii. Smoki z Porto zagrały w pierwszym meczu perfekcyjnie i jeśli nie popełnią dużej liczby błędów, mogą sprawić sensację.
W dzisiejszym meczu w Monachium, kluczem do sukcesu powinna być obrona i choćby Bayern miał strzelić pierwszą bramkę w ostatnich minutach to nie dadzą sobie wbić byle czego, takie błędy jak przed tygodniem dzisiaj już nie przejdą.
Również emocjonująco powinno być w Monako. Francuzi mimo, iż skazywano ich na zdecydowaną porażkę, ulegli jedynie 0:1 w Turynie. Tym samym mają duże szanse na półfinał Ligi Mistrzów.
Z niecierpliwością czekam na pierwsze gwizdki w dzisiejszych spotkaniach
