Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 21.02.2014 16:19

Fajna relacja, piękne zdjęcia. Gratuluję :lol:
truskawka30r
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka30r » 23.02.2014 11:03

Z ogromną przyjemnością zaglądam do tej relacji, śliczne zdjęcia, lekkie "pióro" a raczej klawiatura :) Pozdrawiam
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 23.02.2014 18:39

Twoja relacja, to miód na moje serce, szczególnie o tej porze roku, gdy wszystkie zmysły tęsknią za latem.
Czekam na więcej.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.02.2014 10:28

andeo napisał(a):jestem stałą czytelniczką,oglądaczką tutaj .śliczne zdjęcia,a swoim kapelusikiem mni : :zainspirowałaś,też chcę taki :D


Słowa wyjęte z ust.... :D , i ten kapelusik...
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 24.02.2014 13:03

Jeśli Hvar to muszę zajrzeć :)
Piękne zdjęcia. Aż się cieplej robi...
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 24.02.2014 14:15

mariusz_77 napisał(a):Wreszcie ciąg dalszy i nasza ukochana wioska... :D miło popatrzeć... już niedługo znowu tam pomieszkamy... dzięki :papa:


mariusz_77 - pisząc tę część myślałam o Was ;) jeszcze pojawią się tu zdjęcia z "dolnej części" Pozdrawiam serdecznie!

Iwona Baśka napisał(a):Fajna relacja, piękne zdjęcia. Gratuluję :lol:


Dziękuję ślicznie! Pozdrawiam słonecznie!

truskawka30r napisał(a):Z ogromną przyjemnością zaglądam do tej relacji, śliczne zdjęcia, lekkie "pióro" a raczej klawiatura :) Pozdrawiam


Miło mi czytać takie słowa :) Pozdrawiam słonecznie!

Violette napisał(a):Twoja relacja, to miód na moje serce, szczególnie o tej porze roku, gdy wszystkie zmysły tęsknią za latem.
Czekam na więcej.


:oczko_usmiech: Cieszę się! Przyznam, że sama ładuję sobie zmęczone jesienią i zimą akumulatorki sklejając tę relację. Pozdrawiam słonecznie!

karin74 napisał(a):
andeo napisał(a):jestem stałą czytelniczką,oglądaczką tutaj .śliczne zdjęcia,a swoim kapelusikiem mni : :zainspirowałaś,też chcę taki :D


Słowa wyjęte z ust.... :D , i ten kapelusik...


:hut: Ha ha! Będzie symbol rozpoznawczy. W sumie symbole. Bo ich kilka było. Pozdrav!

Magdalena S. napisał(a):Jeśli Hvar to muszę zajrzeć :)
Piękne zdjęcia. Aż się cieplej robi...


Witam! Dziękuję ślicznie! Pozdrawiam słonecznie! :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.02.2014 15:44

A ja już też sobie na wakacje sprawiłam kapelusik panama ,biały :hut:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 25.02.2014 14:30

… A PO BURZY… MAGICZNY STARI GRAD.
24.08.2013 r.


Nie lubię burz. Gdy wczesnym rankiem słyszę odbijające się echem wśród skał potężne grzmoty, w mej głowie natychmiast zapala się czerwone światełko bijące na alarm – czas schować głowę pod poduszkę i przykryć się kołdrą :twisted: Tu jednak jest to znacznie utrudnione z racji… Braku kołdry.
Tak więc leżę nieruchomo wsłuchana w dźwięki dochodzące z zewnątrz, przerywane raz po raz równym spokojnym chrapaniem mego M. i psa wtulonego w jego poduszkę. Tacy to pożyją! :wink:

Kiedy na zewnątrz Matka Natura kończy swój spektakl, my wyznaczamy cel: STARI GRAD. Tym razem nie chcemy „tylko” powłóczyć się ukochanymi uliczkami w których czas, jakby się zatrzymał. Tym razem chcemy zatrzymać „siebie w kadrze”. Jako że w aucie podróżowała z nami suknia ślubna i garnitur mego M. – nawiasem mówiąc kosztem podręcznej jednostki pływającej, turystycznej lodówki, materaca do pływania etc. :roll: – żal byłoby ich nie wykorzystać.

Kiedy pierwszy raz trafiliśmy na Hvar – wiedziałam, że to właśnie Stari Grad jest idealnym miejscem na kilka ujęć w stylu „młodzi, piękni i zaraz po ślubie”. No może z tym piękni – to się zagalopowałam :lol: Tak więc ku realizacji marzenia, wybiegam wesoło w klapkach i… doznaję olśnienia. No tak – padało :roll: Jak padało, to jest mokro. Jak jest mokro, to… Już widzę siebie śmigającą z długim trenem romantycznymi uliczkami w moich czerwonych kaloszach. STOP! Zostały w domu. Odpada.

Nie ma kaloszków – nie ma sesji.

Sesję na dziś postanawiamy więc odpuścić i po prostu odwiedzić magiczne zakątki Starego Miasta.

Jedno z moich ukochanych miejsc w SG:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jeszcze z 2010 r., w HDR:
Obrazek

Obrazek

Nie martwcie się, będą też inne uliczki i detale :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym roku nie odwiedzamy już cudownego Tvrdalj (Pałacu poety Petra Hektorovića). Pozwolę sobie wrzucić kilka ujęć z ostatniej wizyty tam, dla Osób, które tam nie były, a chciałaby zobaczyć (moim zdaniem jest to absolutny MUST HAVE!)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłośnikom tego uroczego miasta mogę obiecać, że w dalszej części relacji mogą liczyć na kolejne porcje zdjęć :hut:

Korzystając z faktu, że słońce pięknie przygrzewa - nigdy nie wiadomo, jaka pogoda czeka nas jutro :oczko_usmiech:, uciekamy poplażingować odrobinę "do siebie".

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 25.02.2014 15:27 przez minimartini, łącznie edytowano 1 raz
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 25.02.2014 14:39

andeo napisał(a):A ja już też sobie na wakacje sprawiłam kapelusik panama ,biały :hut:


andeo no z takim kapeluszem to już PANI PODRÓŻNICZKA przed duże 'P' :mrgreen:
Pozdrav!
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 25.02.2014 15:00

pięknie i SN się załapała :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 16:29

minimartini napisał(a):
andeo napisał(a):A ja już też sobie na wakacje sprawiłam kapelusik panama ,biały :hut:


andeo no z takim kapeluszem to już PANI PODRÓŻNICZKA przed duże 'P' :mrgreen:
Pozdrav!

No ja myślę :wink:
ale porcję przepięknych fotek dałaś,bardzo takie lubię i widzę ,że też sporo w pionie macie ,a na mnie mąż burczy że takie robię :oczko_usmiech:
no i te dwa z Tobą ,piesiem i kapeluszem ...moje ulubione! pozdrav
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 25.02.2014 17:27

Witaj dzieki za wspaniale zdjecia na Hvarze bylismy druga polowa wrzesnia tamtego roku bylo super. Dzieki twojej relacji wspomnienia wracaja pisz dalej . Pozdrawiam
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 25.02.2014 20:40

mariusz_77 napisał(a):pięknie i SN się załapała :D


SN jeszcze nie raz się załapie ;) Niedługo przedstawię ją w dość niezwykłych okolicznościach przyrody.

andeo napisał(a):
minimartini napisał(a):
andeo napisał(a):A ja już też sobie na wakacje sprawiłam kapelusik panama ,biały :hut:


andeo no z takim kapeluszem to już PANI PODRÓŻNICZKA przed duże 'P' :mrgreen:
Pozdrav!

No ja myślę :wink:
ale porcję przepięknych fotek dałaś,bardzo takie lubię i widzę ,że też sporo w pionie macie ,a na mnie mąż burczy że takie robię :oczko_usmiech:
no i te dwa z Tobą ,piesiem i kapeluszem ...moje ulubione! pozdrav


Dziękuję serdecznie! :) Nie unikam pionowych kadrów - często je wykorzystuję przy architekturze. Inna perspektywa... Ja ogólnie lubię spojrzeć "inaczej" nawet na kawałek muru ;)
A wiesz, w czym zaczęłam się zaczytywać? W Twojej relacji :D Jutro pewnie dokończę i zostawię "swój ślad" :hut:

agnes128 napisał(a):Witaj dzieki za wspaniale zdjecia na Hvarze bylismy druga polowa wrzesnia tamtego roku bylo super. Dzieki twojej relacji wspomnienia wracaja pisz dalej . Pozdrawiam


Witaj agnes128!
Bardzo mi miło :)
Pozdrawiam serdecznie
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 22:02

Wpadłam podziękować za wstąpienie do mnie ;) apropos murów w Dubrovniku,to my w upale je przeszliśmy,ale warto. w tym roku może też się przejdziemy,a na pewno na górę Srd wjedziemy.
Ach tyle planów,oby czasu starczyło,bo poleniuchować na plaży też bym chciała . :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.02.2014 09:42

andeo napisał(a):Wpadłam podziękować za wstąpienie do mnie ;) apropos murów w Dubrovniku,to my w upale je przeszliśmy,ale warto. w tym roku może też się przejdziemy,a na pewno na górę Srd wjedziemy.
Ach tyle planów,oby czasu starczyło,bo poleniuchować na plaży też bym chciała . :papa:


To ja dziękuję za chwile relaksu przy lekturze i oglądaniu :)
My bardzo żałowaliśmy, że się nam nie udało... Dojechaliśmy na miejsce ok. 12, wyjeżdżaliśmy już po 17 - zbyt mało czasu na Dubrovnik. Dosłownie "rzuciliśmy" tylko okiem ;) Na górze byliśmy - autem - widoki wooow.

Teraz jak jedziecie już sami - będziecie królami swego czasu :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone