Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zosia i Piotrek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zosia i Piotrek » 26.02.2014 10:54

Tak sobie podglądamy i podglądamy. Piękny nasz ukochany Stari Grad Waszym obiektywem :)
Pozwolisz Martyna, że tak sobie będziemy podglądać co jakiś czas? :wink:

Pozdrawiamy :papa:

P.S. jestem ciekawa czy jednak udało Wam się zrobić parę ujęć w sukni ślubnej i fraku? :D Pozdrawiam, Zosia
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 11:13

chyba też zdecydujemy się wjechać samochodem a nie kolejką jednak :) z tym czasem to prawda,tylko zaczynam się bać czy wszystko zdążymy co mamy w planach,może jednak ktoś do poganiania by się przydał :D żaruuuuję,damy radę :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.02.2014 11:26

Ja również mam nadzieję, że zdjęcia w sukni ślubnej udało się zrobić.
Czekam na nie z niecierpliwością...
Mam nadzieję, że pokażesz ich kilka :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 12:31

Będziecie "na dole" ,a zdradzisz jaki plan na ten rok? :wink:
a sesyjke ślubną i ja z chęcią zobaczę,jeśli takowa była .ostatnio zachwyciła mnie ta teskniac-za-piekna-nasza-t44518-30.html
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.02.2014 12:51

Zosia i Piotrek napisał(a):Tak sobie podglądamy i podglądamy. Piękny nasz ukochany Stari Grad Waszym obiektywem :)
Pozwolisz Martyna, że tak sobie będziemy podglądać co jakiś czas? :wink:

Pozdrawiamy :papa:

P.S. jestem ciekawa czy jednak udało Wam się zrobić parę ujęć w sukni ślubnej i fraku? :D Pozdrawiam, Zosia


Witaj Zosiu! :) Bardzo mi miło, że wpadacie do mnie :) i ja zaglądam do Was - za każdym razem, gdy dostaję maila "nowa wiadomość w wątku: Uzależnieni..." myślę, że to już Wasz wpis ;)

Co do zdjęć - po kilku podejściach... Udało się :mrgreen: Na pewno kilka tu pokażę ;)

Pozdrawiam Was!

agata26061 napisał(a):Ja również mam nadzieję, że zdjęcia w sukni ślubnej udało się zrobić.
Czekam na nie z niecierpliwością...
Mam nadzieję, że pokażesz ich kilka :D


Udało :oczko_usmiech: W dalszej części relacji na pewno się nimi podzielę ;) Pozdrawiam!

andeo napisał(a):Będziecie "na dole" ,a zdradzisz jaki plan na ten rok? :wink:
a sesyjke ślubną i ja z chęcią zobaczę,jeśli takowa była .ostatnio zachwyciła mnie ta teskniac-za-piekna-nasza-t44518-30.html


Tę właściwą sesję plenerową mieliśmy już w Polsce - zaplanowaną w klimacie "końsko-sielskim" - może też pokażę pod koniec kilka ujęć :) W Cro na szczęście - po kilku podejściach - też udało się zrobić kilka kadrów :lol: Te na pewno pokażę :) Z suknią wylądowaliśmy nawet w jednej z zatoczek... :D ale ciiii - o tym będzie później.

Co do planów - częściowo, jak Wasze :mrgreen: - dziewicza Korčula, Dubrovnik i okolice oraz BiH :)
karalajna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 24.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karalajna » 26.02.2014 13:16

Piękne zdjęcia, wspaniała relacja :) ogląda się i czyta z wielkim uśmiechem i rozmarzeniem na twarzy.

Na Hvarze jeszcze nigdy nie byłam, ale w tym roku przymierzam się do jednodniowej wycieczki do Starego Gradu. Myślę samochód zostawić gdzieś w Splicie, a piechotką już udać się na prom. Może polecicie jakieś miejsca warte zobaczenia, których w przewodnikach się nie znajdzie ;) a może jakaś restauracja, którą miło wspominacie?
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 26.02.2014 14:31

Wpadłam na momencik.............ale zostanę na dłużej jeżeli pozwolisz. Tak pięknie pokazujesz miejsca które znam, kocham i za którymi tęsknię!!!!!!
Pozdrawiam
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 15:06

O to ja czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością ;)
a plany fajne,do Czarnogóry nie chcecie zajrzeć ? a może na następny raz?
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.02.2014 18:28

karalajna napisał(a):Piękne zdjęcia, wspaniała relacja :) ogląda się i czyta z wielkim uśmiechem i rozmarzeniem na twarzy.

Na Hvarze jeszcze nigdy nie byłam, ale w tym roku przymierzam się do jednodniowej wycieczki do Starego Gradu. Myślę samochód zostawić gdzieś w Splicie, a piechotką już udać się na prom. Może polecicie jakieś miejsca warte zobaczenia, których w przewodnikach się nie znajdzie ;) a może jakaś restauracja, którą miło wspominacie?


Witaj karalajna! Dziękuję ślicznie.
Jeżeli chodzi o Stari Grad i tylko jeden dzień - to przede wszystkim polecam zapuścić się w romantyczne kamienne uliczki tego miasta - o taki klimat, jak tam trudno w jakimkolwiek innym miasteczku, Tvrdalj - o którym wspominałam na poprzedniej stronie oraz Purkin Kuk (http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g1077182-d3206482-Reviews-Purkin_Kuk-Stari_Grad_Hvar_Island_Split_Dalmatia_County_Dalmatia.html). Ewentualnie można też wypożyczyć skuterek/auto i wtedy pole manewru szersze.
Jeżeli chodzi o restaurację to polecamy Antikę - makarony i zupy mają wyśmienite, obsługa jest sympatyczna a i miejsce... dość wyjątkowe (na pewno opiszę je w dalszej części relacji).
Pozdrav! :hut:

kbw napisał(a):Wpadłam na momencik.............ale zostanę na dłużej jeżeli pozwolisz. Tak pięknie pokazujesz miejsca które znam, kocham i za którymi tęsknię!!!!!!
Pozdrawiam


kbw - naprawdę mi miło :wink: zapraszam zawsze, kiedy masz ochotę! Pozdrawiam :papa:

andeo napisał(a):O to ja czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością ;)
a plany fajne,do Czarnogóry nie chcecie zajrzeć ? a może na następny raz?


Chcemy - ale nie w tym roku :) Kotor nas kusi...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 19:21

Kotor kusi....nie pożałujecie :) bardzo mnie i męża mojego też zauroczyło to miasto,dlatego wracamy tam w tym roku i po murach pochodzimy :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.02.2014 19:32

andeo napisał(a):Kotor kusi....nie pożałujecie :) bardzo mnie i męża mojego też zauroczyło to miasto,dlatego wracamy tam w tym roku i po murach pochodzimy :)


Pokusiłabym się o twierdzenie, że Boka Kotorska jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc nad Adriatykiem... Oczywiście, wnioskując jedynie ze zdjęć.
Ahhh sama nie wiem... Może jednak mały tuning planów wakacyjnych? Zobaczymy :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.02.2014 22:09

minimartini napisał(a):Udało :oczko_usmiech: W dalszej części relacji na pewno się nimi podzielę ;) Pozdrawiam!



Cieszę się. My pierwszy raz w Chorwacji byliśmy rok po ślubie i bardzo żałuję w sumie, że też wtedy nie wzięliśmy sukienki i garnituru. Teraz kiecka już sprzedana, więc nigdy już takich zdjęć nie zrobimy :(
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.02.2014 14:15

agata26061 napisał(a):
Cieszę się. My pierwszy raz w Chorwacji byliśmy rok po ślubie i bardzo żałuję w sumie, że też wtedy nie wzięliśmy sukienki i garnituru. Teraz kiecka już sprzedana, więc nigdy już takich zdjęć nie zrobimy :(


Zawsze można teraz zrobić chociaż taką "zwykłą" - rodzinną :) Pamiątka cudna - a ile frajdy!
karalajna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 24.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karalajna » 27.02.2014 14:19

Ja sukni nie sprzedałam, więc może w tym roku pomyślimy nad sesją ślubna... 2 lata później :wink:
no ale w sumie sesji plenerowej do dziś się nie doczekałam. A mąż miał załatwić... :evil:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.02.2014 14:29

karalajna napisał(a):Ja sukni nie sprzedałam, więc może w tym roku pomyślimy nad sesją ślubna... 2 lata później :wink:
no ale w sumie sesji plenerowej do dziś się nie doczekałam. A mąż miał załatwić... :evil:


Ha ha ha karalajna - to teraz sprawy w swoje ręce - tzn. aparat w łapki i do dzieła! :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone