Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tęskniąc za "piękną naszą"...

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 25.02.2014 11:50

Bardzo fajnie piszesz. Czekam na ciąg dalszy :)
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 25.02.2014 17:00

ooo... Jak mi miło :) tym bardziej,że to pierwsze moje forum :) Tak Kochani, wyszłam za mąż. Ani rodzina, ani znajomi nie zdziwili by się zupełnie, gdyby ślub odbył się w Chorwacji. Było by to marzenie... niestety nie można mieć wszystkiego, ale za to nasza podróż poślubna mogła odbyć się w tylko jednym miejscu na ziemi. Naszym miejscu na ziemi... Zabraliśmy ze sobą przyjaciół by pokazać im troszkę naszego świata. I wiecie co...? Co się tylko widzimy wspominamy i marzymy wspólnie o kolejnym urlopie. Załapali bakcyla :D Pokazaliśmy im wszystko co już widzieliśmy i co uważaliśmy za priorytety do zobaczenie. Szkoda,że czas tak się skurczył... Odwiedziliśmy oczywiście Dubrovnik, tym razem ze spacerem po murach.
IMG_6783.JPG
Jaśko z papugami :)
IMG_6770.JPG
Papuga z pakugą
Samo południe, słońce paliło, wody brakło...po prostu nas pogrzało! ;p ale było cudnie, zwłaszcza w kolejce linowej... dech w piersiach zapierały widoki.
DSCN0988.JPG
Kolejka w Dubrovniku
IMG_6996.JPG
Widok panoramy Dubrovnika z lotu ptaka...
W drodze powrotnej odwiedziliśmy naszą "zaręczynową plaże" tak z sentymentu, bo jakby inaczej. Pamiątką z podróży poślubnej było coś co przez jakieś dobra pół roku co dzień było w moich rękach. Przyjaciółka zrobiła nam bowiem sesje ślubną. Coś wyjątkowego! A gdzie? Na naszej kiedyś "dzikiej plaży". Tym razem jednak spotkaliśmy dość turystów. Najprzyjemniejsze jest wspomnienie już leciwej pary która przyglądając się naszym wygłupom z daleka pokazywała kciukiem "ok". Sesja trwała dobre dwie godziny, byliśmy zgrzani jak nie wiem w tych ciuchach... ale za to zaraz po mieliśmy kąpiel w Adriatyku :) zdjęć mamy co niemiara , załączę kilka i gorąco polecam tego typu plenery każdej parze która wybiera się w podróż poślubną.
PS: Oczywiście musieliśmy pokazać znajomym też Plitvice w drodze powrotnej , tym razem wybraliśmy inna trasę
IMG_7629.JPG
Plitvice...
;p
DSCN1136.JPG
Plitvice
Ostatnio edytowano 25.02.2014 17:33 przez catharina567, łącznie edytowano 1 raz
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 25.02.2014 17:27

"DALMACIO, MORE MOJE Dalmacjo morze moje. JEDNA DUSA A NAS DVOJE Jedna dusza a nas dwoje.... " piosenka tych wakacji ! Byliśmy też stateczkiem na Bolu, a na statku była mega impreza!
20120703281.jpg
Taka wielokulturowa ;p
DSCN0593.JPG
Na stateczku rybkę serwował najprawdziwszy pirat!
DSCN0599.JPG
Mimo że nas ostrzegali by na złotym roku nie kłaść się na plaży tylko w cieniu drzew, my nie posłuchaliśmy... Moje zdrowie by tego nie wytrzymało... Byłam przerażona, czułam się strasznie... na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
DSCN0676.JPG
Kupiliśmy sobie zegar z marmury Chorwacji
który teraz w domu odmierza nam czas. Hehe.. do następnego wyjazdu?
Ostatnio edytowano 25.02.2014 17:42 przez catharina567, łącznie edytowano 2 razy
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 25.02.2014 17:30

Nasza wyjątkowa pamiątka...
Załączniki:
IMG_7428.JPG
IMG_7425.JPG
IMG_7290 - Kopia.JPG
IMG_7234 - Kopia.JPG
IMG_7132 - Kopia.JPG
IMG_7113 - Kopia.JPG
DSCN1021 - Kopia.JPG
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 17:37

:) to i znajomych zaraziliście bakcylem do Chorwacji :) nie znam chyba osoby ,która by tam pojechała i nie chciała wrócić,my jesteśmy również tego przykładem :) fotki ślubne obłędne ,ajjj gdybym miała jeszcze swoją "bezę " z przed 15 lat ,tez bym sobie sesyjkę strzeliła :mrgreen:
będę w Dubrovniku w tym roku drugi raz i zastanawiamy się czy na wzgórze wjechać kolejką czy samochodem,robiliście zdjęcia podczas wjazdu czy byliście tak pochłonięci wrażeniami ,ze nie dało rady ? :)
aaaaa,Dalmacijo more moje ,również moja ulubiona oraz ta o Czarnogórze,znasz?
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 25.02.2014 17:46

Z wjazdu kolejką mamy filmik, ale ludzi było dość w kabinie także nic specjalnego. Nutka ciudna... taki wehikuł czasu... Jedziecie w tym roku? Gdzie się wybieracie? <zazdrośnik> ;p
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 18:05

Tak jedziemy na przełomie czerwca i lipca,pierwszy raz samochodem ,z córką 14 letnią.w tamtym roku bylismy z biurem ,możesz poczytać tu wycieczka-objazdowa-2013-t44361.html
a w tym roku zaczynamy od Czarnogóry,pierw Żabljak ,kanion Tary ,śpimy w fajnym miejscu prawie pod mostem Đurđevića,wracamy do Kotoru ,bo uparłam się ,że muszę wejść na mury miasta,zatrzymujemy się jako baza wypadowa w Petrovacu i tam okolice zwiedzamy czyli Bar,Budva itd.
potem zahaczymy o Dubrovnik i jedziemy na Peljesac ,tam chcemy znaleźć fajny kamp i też zostać na kilka dni,wybrać się na Korćulę i zwiedzić troszkę na Peljescu ,a potem do domku.to tak po krótce nasze plany na wakacje :)

ps.widzę ,ze doszły fotki z imprezki na statku,mniam rybka :)
Anna&Bart
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 05.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna&Bart » 26.02.2014 15:49

Co ja widzę! Tucepi. Muszę zapamiętać zdjęcie Pana od najsłodszych win. Może uda mi się na niego trafić. To będzie nasz drugi wyjazd do CRO, i drugi do Tucepi. To zdecydowanie moje miejsce na ziemi ;) Śliczne zdjęcia! Szczególnie zazdroszczę oświadczyn w takich cudownych okolicznościach.
Po cichu liczę, że też się kiedyś takich doczekam ;)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.02.2014 23:49

Piękna relacja... Troszkę wspólnego mamy... Ja też oświadczałem się w Chorwacji... A w tym roku podróż poślubna również do Chorwacji. W tym roku padło na Podgorę. Z racji, że do Tucepi niedaleko, do Makarskiej niedaleko, do Dubrovnika niedaleko, wszędzie niedaleko...;) Sesja - super pomysł... aż mnie ochota naszła, żeby garniak zabrać do Cro... Pisz dalej bo chętnie poczytam...
Edytek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 28.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edytek » 27.02.2014 00:12

Ale zazdroszczę, my dopiero pojedziemy pierwszy raz i już się doczekać nie mogę :) :) :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 27.02.2014 00:33

Fajnie tu u Ciebie. Rzeczowo i dynamicznie :D
pozdrav :papa:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 27.02.2014 09:57

catharina567 napisał(a):Nasza wyjątkowa pamiątka...


Pięknie pięknie pięknie !!!
ratownik_999
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratownik_999 » 27.02.2014 16:52

Witam Wszystkich:) Tak to ja:) postanowiłem się ujawnić. Ten kawał ciemnej masy co tam się przewija obok Kasieńki to ja - Jasio mąż:) Mam nadzieję, że wszystkim podoba się opowieść mojej żony z perspektywy jej obiektywu. Jak pozwoli to ja tutaj może z czasem wtrącę swoje trzy grosze. Pozdrawiam i życzę miłej wyprawy z nami:)
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 27.02.2014 17:42

zdjęcia pamiątkowe - NIESAMOWITE! ;)
oświadczyny w Chorwacji - coś niesamowitego.
Catharina jesteś wielką szczęściarą!
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 27.02.2014 18:35

a ratownik szczęściarzem :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Tęskniąc za "piękną naszą"... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone