Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krnica (Istria) - ktokolwiek tam byl?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dredek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.08.2010
Krnica (Istria) - ktokolwiek tam byl?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dredek » 23.08.2010 09:01

Witam,
Za 5 dni (w piatek) wybieram sie wraz ze znajomymi (12 os.) do Chorwacji, do miejscowosci Krnica (23 km od Puli) - Istria. Czy ktos kiedykolwiek tam byl? Z tego co znalazlem na google maps to jakas totalna wiocha :) No ale domek niby super, duzy, z basenem (32m) i na osobe wychodzi 320zl. Jestem swiadom tego, ze imprezy i inne takie to najblizej w Puli, ale moze ktos jednak zna ten rejon i moglby cos doradzic? Pozdrawiam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Krnica (Istria) - ktokolwiek tam byl?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone