Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 22.09.2022 21:56

wracając jeszcze do lipcowego tematu ostryg, faktycznie, punkt przed Sutvidem (od Drace) jest najdroższy - 20kn za sztukę. Sutvid - 10/szt., i do tego milsza obsługa, a wspomniane Malo More na wybrzeżu co prawda już nie 6,50, ale niewiele więcej, bo 7kn za sztukę, także dzięki za polecenia :)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 23.09.2022 09:35

wojstar napisał(a):Już mam klepniętą rezerwację na apartament na 2023 roczek :) - po bardzo starej znajomości 35 euro za dobę :D

Mega tanio, chyba że w piwnicy dla 1 osoby :)
Nie, serio....co to za lokum, jaki termin, warunki, na ile osób ?
wojstar
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 23.09.2022 12:40

kaeres napisał(a):
wojstar napisał(a):Już mam klepniętą rezerwację na apartament na 2023 roczek :) - po bardzo starej znajomości 35 euro za dobę :D

Zapewniam, że nie piwnica :D
Apartament dla dwóch osób w Orebic, przełom lipca i sierpnia 8)
Tak jak pisałem wcześniej po bardzo starej znajomości - od 2009 roku co rok.
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 23.09.2022 14:20

wojstar napisał(a):
kaeres napisał(a):

To nie ma co się dziwić :wink:
Ja 2 tygodnie temu klepnęłam Korculę - 3 raz w tym samym miejscu, z widokiem za milion $ na Pelje i bezpośrednim zejściem do morza (również coś na kształt własnej plaży - betonowego pomostu, który akurat u nas mega sie sprawdzał), z pralką, wielkim grillem i najcudowniejszymi gospodarzami na świecie. Dla 4 osób apartament 70 m (2 sypialnie) z wielkim tarasem - 61 EUR. Bookowałam 18 nocy. Też przełom lipca i sierpnia.
wojstar
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 23.09.2022 18:52

corrina napisał(a):
wojstar napisał(a):
kaeres napisał(a):

To nie ma co się dziwić :wink:
Ja 2 tygodnie temu klepnęłam Korculę - 3 raz w tym samym miejscu, z widokiem za milion $ na Pelje i bezpośrednim zejściem do morza (również coś na kształt własnej plaży - betonowego pomostu, który akurat u nas mega sie sprawdzał), z pralką, wielkim grillem i najcudowniejszymi gospodarzami na świecie. Dla 4 osób apartament 70 m (2 sypialnie) z wielkim tarasem - 61 EUR. Bookowałam 18 nocy. Też przełom lipca i sierpnia.

Czyli można coś dobrego i taniego zaklepać :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 479
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022