Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.11.2018 02:53

CroAna
Chcialam nieśmiało pozdrowić z Peljeszczaka

Asertywnie pozdrawiam :roll: :evil: :lol: I chcę powiedzieć, że ja w tym roku po raz pierwszy zdradziłam P. ... po 6 latach :oops: Przeżyć się dało, ale Twój wpis w listopadzie :roll: to cios w srce :cry: :wink: :papa:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 11.11.2018 09:22

Nie przejmuj się Katerina. Pojedziesz w 2019 r.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.11.2018 20:09

Ural napisał(a):Nie przejmuj się Katerina. Pojedziesz w 2019 r.


Dzięki...Już mi lepiej :) :papa:
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 22.11.2018 09:17

Czy w okolicy Zuljany znajdę dzikie plaże bez tłumów,na które będę mogła zabrać psa? Znalazłam na forum informację,że w Zuljanie jest zakaz wstępu na plażę z psami...Chodzi o tą główną, czy wszystkie ? Mnie nie interesują plaże w samej miejscowości, przy drogach... Szukam takich na uboczu, gdzie nie będzie nikomu przeszkadzało,że pies pływa :) Nie może siedzieć większość dnia w apartamencie :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 22.11.2018 09:26

W Zuljanie nie przebywaliśmy, ale Peljesac znam :-) Znajdziesz tam mnóstwo dzikich plaż :-)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 22.11.2018 09:35

nikaaa_87 napisał(a):Czy w okolicy Zuljany znajdę dzikie plaże bez tłumów,na które będę mogła zabrać psa? Znalazłam na forum informację,że w Zuljanie jest zakaz wstępu na plażę z psami...Chodzi o tą główną, czy wszystkie ? Mnie nie interesują plaże w samej miejscowości, przy drogach...


W Zuljanie zdaje się przebywała Magda O.
dwa-polwyspy-t52666-60.html
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.11.2018 17:17

Odpowiedziałem Ci na Facebooku.
basiamrozek1980
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) basiamrozek1980 » 05.12.2018 12:11

Magda O. napisał(a):
Marsallah napisał(a):^^
Szukaj raczej bliżej nasady półwyspu - Duba Stonska, Luka, albo niżej: Broce, czy po całości - Kobaš.


Albo Žuljana. Tam też można znaleźć "dzikie" plaże :wink: jest stragan, pekara, dwa małe sklepy i trzy całkiem fajne konoby.


A mogę prosić namiar na ap w Zuljana - ten naprzeciwko boiska.
Alex06
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 23.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 25.12.2018 20:34

Wita,
Śledzę Wasz wątek już dłuuugo;-)
Dwa lata temu planowaliśmy nasz pierwszy urlop w Chorwacji.
To tutaj zaraziłam się półwyspem :D
, byliśmy w Trpanj dwa lata z rzędu i muszę przyznać że to raj na ziemi.. cudowne miejsce, które pokochaliśmy całą rodzinką.
I teraz mamy dylemat ... czy trzeci raz jechać w to samo miejsce, czy zwiedzać inne miejsca w Chorwacji, może jakąś wyspę?
Boję się tylko że nie znajdziemy czegoś równie wspaniałego...

Czy mieliście podobne obawy? Czy zwiedzaliście inne części Chorwacji?

Pozdrawiam serdecznie
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 25.12.2018 21:11

Alex06 napisał(a):Wita,
Śledzę Wasz wątek już dłuuugo;-)
Dwa lata temu planowaliśmy nasz pierwszy urlop w Chorwacji.
To tutaj zaraziłam się półwyspem :D
, byliśmy w Trpanj dwa lata z rzędu i muszę przyznać że to raj na ziemi.. cudowne miejsce, które pokochaliśmy całą rodzinką.
I teraz mamy dylemat ... czy trzeci raz jechać w to samo miejsce, czy zwiedzać inne miejsca w Chorwacji, może jakąś wyspę?
Boję się tylko że nie znajdziemy czegoś równie wspaniałego...

Czy mieliście podobne obawy? Czy zwiedzaliście inne części Chorwacji?

Pozdrawiam serdecznie


byłam w Chorwacji 8 razy, za każdym razem w innym miejscu, tylko raz wróciliśmy na Pag, ale tylko na 3 dni, w drodze na Hvar :)

każde z miejsc było inne, piękne, ale bardzo starannie wybrane

do dziś jak rozmawiamy, nie umiemy wskazać miejsca gdzie było najlepiej, ani takiego gdzie było najsłabiej :)

każde było inne, niesamowite

myślę, ze w Chorwacji jest milion cudnych miejsc, i warto zobaczyć coś innego, jeśli tylko poświecisz trochę czasu na wybór kolejnego :)
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 25.12.2018 22:00

Alex06 napisał(a):I teraz mamy dylemat ... czy trzeci raz jechać w to samo miejsce, czy zwiedzać inne miejsca w Chorwacji, może jakąś wyspę?
Boję się tylko że nie znajdziemy czegoś równie wspaniałego...

Czy mieliście podobne obawy? Czy zwiedzaliście inne części Chorwacji?

Pozdrawiam serdecznie

Byłaś dwa razy więc wiesz co Ci sie podoba. Byłem w MNE, dwa razy razy w okolicy Omisza, w tym roku w Boraku na półwyspie. Przedwczoraj wysłałem zaliczkę, jak myślisz gdzie? Baaardzo mi pasuje to miejsce, wszystkiego jeszcze nie zobaczyłem to nie kombinuję. Ja lubie malutkie wioski, dlatego mi tam pasuje, na półwyspie takich miejsc nie brakuje. W tym roku jadąc na półwysep, zahaczyliśmy o Czarnogórę, robiąc sobie tam trzydniowy trekking. W ciągu 24 godzin była taka zmiana klimatu:). Coś cudownego..
20180624_133811.jpg

DSC03858.jpg
Alex06
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 23.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 26.12.2018 23:03

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, Peljesac jest bliski memu sercu i wiem że tam byłoby cudownie,
I wiem rufus295 że tam naprawdę jest co zwiedzać - nam udało się już zwiedzić cały półwysep wzdłuż i wszerz, a nawet okolice Dubrownika wraz z plażą Pasjaca w miejscowości Popovici :D Rewelacja
Ale ciekawość chyba weźmie górę w tym roku .... najwyżej wrócimy stęsknieni za rok :wink:
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 27.12.2018 07:03

jeśli macie urlop od dwóch tygodni w górę, to zawsze można pójść na kompromis i podzielić wyjazd, połowa w ulubionym miejscu i połowa coś nowego :)
Alex06
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 23.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 27.12.2018 10:51

No tak ... mamy dokładnie 14 dni...
zip20
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zip20 » 30.12.2018 15:38

Byłem z rodzina w Tripajn, bylem na na plaży w Popowici :D Polecam Jelse na Hvar, naprawdę jest co zwiedzać i co robić. Ewentualnie "podobnie" rodzinnie jak na Tripajn jest w Sutivanie na Brać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 368
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone