Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kiedy dojechac?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Kiedy dojechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 18.07.2003 11:29

Witam

Mam pytanko, chciałbym sie spytać kiedy najlepiej z szukaniem kwater ? -chodzi mi o to w jaki dzien tygodnia najlepiej przyjechac, czy na poczatku tygodnia czy raczej w weekend a moze w srodku ...?? :roll: bo nie wiem ile czasu mam spedzic w czechach 8)
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 18.07.2003 11:52

Moim zdaniem - biorąc na chłopski rozum - warto zajrzeć i pytać o kwatery zaraz po weekendzie - niedziela po południu lub poniedziałek rano. Wtedy Ci co kończą urlop wyjechali, tak samo ci co wpadli tylko na weekend. Tak myślę, ale...

daras
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 18.07.2003 16:49

Dzien nie jest taki ważny najważniejsze by być dopołudnia
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 18.07.2003 20:22

Wiele osób wyjeżdza sobota lub niedziela ,wiec ja bym wybrał rano poniedziałek.Oczywiscie jesli mozna tak sobie ułożyc :D Pozdr
Jakub
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub » 23.07.2003 18:28

Ja jednak proponuję dotarcie w czwartek lub w piątek.
Spóźnialscy opuszczają kwatery nawet do środy czwartku, a nowa obsada dociera od piątku wieczorem.
Pozd Jakub

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone