Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KALENDARZ WYJAZDOWY Chorwacja 2007-WPISY

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.08.2007 00:20

Dorotko - pomogę Ci :D :D

01.09-16.09 keti + alek + nasz piesek LANTERNACAMP ISTRIA


:papa:
molzes
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 07.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) molzes » 18.08.2007 07:29

Cześć!

Ja jadę z żoną też 20 sierpnia z Krakowa na Istrię. Planujemy dojechac do Poreć. Jedziemy mondeo przez Cieszyn Słowację Austrię. O której wyjeżdzącie i jaką macie trasę ?


Cześć smoczek73!

Przepraszam, że tak późno. Postów nie czytałam :oops:, a tylko sprawdzałam kalendarz.
Planujemy wyjazd na godz. 22.00 w poniedziałek 20 sierpnia.
Jeżeli godzina Wam pasuje to nasze trasy powinny sie pokryć.
Jedziemy: Cieszyn - Czadca na Słowacji - Żylina - Bratysława - Wiedeń w Austrii - Graz - Maribor na Słowenii - Ljubliana - Koper - przejście graniczne z Choprwacją - i w dół istyjskim ypsylonem aż do Poreczu.

Jeżali Wam odpowiada taka godzina oraz trasa, to proszę się odezwać na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Uzgodnimy szczegóły :D.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 18.08.2007 11:00

wojan napisał(a):Dorotko - pomogę Ci :D :D

01.09-16.09 keti + alek + nasz piesek LANTERNACAMP ISTRIA


:papa:


Dziękuję :D :D

I ... nie wpisuję :D
To taka cicha zemsta :wink: na keti
(wkleiła tekst ... z nagłókiem o niewklejaniu :lol:)

Powoli kończy się sezon na wpisy ... .
Powoli kończy się moja cierpliwość i wyrozumiałość? :oczko_usmiech:
keti
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 17.08.2007
pytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) keti » 18.08.2007 11:05

Jareksz napisał(a):Wystartuję wieczorkiem 2.09.2007 srebrnym polajem kombi
w kierunku za Split i będę wypatrywał po drodze xsarę Janusza
Powrót wtedy gdy pieniążków zabraknie :lol: może starczy do 23 :?: :roll:
>jaką trasą jedziesz?? :D
keti
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 17.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keti » 18.08.2007 11:11

a to ja napisał(a):
wojan napisał(a):Dorotko - pomogę Ci :D :D

01.09-16.09 keti + alek + nasz piesek LANTERNACAMP ISTRIA


:papa:


Dziękuję :D :D

I ... nie wpisuję :D
To taka cicha zemsta :wink: na keti
(wkleiła tekst ... z nagłókiem o niewklejaniu :lol:)

Powoli kończy się sezon na wpisy ... .
Powoli kończy się moja cierpliwość i wyrozumiałość? :oczko_usmiech:
>ojeju chyba nie zasnę w nocy,,
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 18.08.2007 11:13

No to ja już dokładnie, jedziemy w nocy ( 31.08/1,09) lub wczesnym rankiem z Białegostoku, kawowy Avensis liftback, przez oklepaną trasę ( Cieszyn, Wiedeń, Graz, Zagrzeb, Karlowac, i autostradą Sest. później lądem, aby jak najpóźniej zjechać na Jadrankę ) do Sladenovici, gdzie mamy zamiar być w niedzielę 2 września. Z uwagi na małą śpimy po drodze, hmm może Ptuj, może bliżej może dalej - gdzie nam się spodoba... Powrót w okolicach 15-17 września. Do zobaczenia po drodze :-)
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 19.08.2007 17:04

Jadę przez Boboszów, Mikulov, Wiedeń a od Karlovaca starą drogą do Splitu.
I bedę pievac do zore :lol: :lol: :lol:
http://voila.pl/x11wv/?1
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.08.2007 17:21

Jak daleko za ten Split zamierzasz dotrzeć :lol: Peljesać też za Splitem jest :wink: a zapowiada się paru ludzi w tym czasie na półwyspie :lol:
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 19.08.2007 17:43

Rysio decyzja zapadnie po drodze, chociaż Tucepi na razie wygrywa.
Dzień przed startem wydrukuję sobie końcówkę kalendarza wyjazdowego Dorotki. Myślę że wtedy będzie łatwiej kogoś upolować :lol: :lol: :lol: .
Po zeszłorocznym spotkaniu z Jurkiem i Voidem , które opisywał Jurek w swojej relacji... wierzcie mi - warto.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 19.08.2007 20:20

Jarku nam też Tucepi "chodzi" po głowie :D
więc myślę, że się spotkamy :la: :la: :la:
Sqirtly
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sqirtly » 19.08.2007 20:55

Wyjazd w piątek 24.08 - Dalmacja - chyba Baska Voda - opel omega srebrny combi - i chyba 86 przez Węgry.
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 21.08.2007 09:19

Cześć Dorota,
mam nadzieje ,ze to co napisałas o utracie cierpliwości to taki sobie żart myślę,ze jeszcze załapię sie naTwój kalendrz bo moj ostatni wyjazd w tym roku do Cro przypada na przełom września i pazdziernika Dokładną date wyjazdu i pobytu podeślę Ci pózniej o ile zechcesz ją wpisac.
Pozdrawiam
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 21.08.2007 15:04

ZAJEC napisał(a):Cześć Dorota,
mam nadzieje ,ze to co napisałas o utracie cierpliwości to taki sobie żart myślę,ze jeszcze załapię sie naTwój kalendrz bo moj ostatni wyjazd w tym roku do Cro przypada na przełom września i pazdziernika Dokładną date wyjazdu i pobytu podeślę Ci pózniej o ile zechcesz ją wpisac.
Pozdrawiam


ZAJEC :D
Piszesz tak, jakbyś mnie nie znał i myślał że ... mam muchy w nosie :lol:

Cierpliwość to ja tracę do tych, co cytują caaaaaaaały kalendarz (zwłaszcza po doklejeniu prośby o niecytowanie).
A i to z :oczko_usmiech: .

Zdaje mi się, że przegapiłam Twój poprzedni wyjazd - stąd Twoje obawy.
Rozmawialiśmy telefonicznie i ... moja pamięć okazała się bardziej ulotna niż sądziłam :lool:

Czy rozwiałam Twoje niepewności ? :)
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 21.08.2007 18:03

Ho, ho!!!
Będę was wypatrywał, ja też ruszam bladym rankiem 1.09. Planowana droga to Lublin, i tu właśnie jeszcze nie jestem zdecydowany na odcinek polski, bo rok temu jechałem przez Chyżne, i było tak sobie. Tak czy inaczej dalej Bratysława, Wiedeń, Graz, nocleg za Mariborem, i potem już tylko autocesta do Breli. Wracam 12.09 przez Plitvice i trochę zabawie w Budapeszcie, no trzeba spróbować madziarskiej kuchni!

Też będe miał nalepkę na tylnej szybie, pozdrowienia dla wszystkich na trasie. Ja jadę srebrną Hondą Accord Sport.
Szerokiej drogi!!!
Grzegorz :wink: :lol:
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 21.08.2007 18:14

Grzegorz Ćwik napisał(a):Ho, ho!!!
Będę was wypatrywał, ja też ruszam bladym rankiem 1.09. Planowana droga to Lublin, i tu właśnie jeszcze nie jestem zdecydowany na odcinek polski, bo rok temu jechałem przez Chyżne, i było tak sobie. Tak czy inaczej dalej Bratysława, Wiedeń, Graz, nocleg za Mariborem, i potem już tylko autocesta do Breli. Wracam 12.09 przez Plitvice i trochę zabawie w Budapeszcie, no trzeba spróbować madziarskiej kuchni!

Też będe miał nalepkę na tylnej szybie, pozdrowienia dla wszystkich na trasie. Ja jadę srebrną Hondą Accord Sport.
Szerokiej drogi!!!
Grzegorz :wink: :lol:


Grzesiu może małe gotowanko gdzieś w Cro? Ja będę kilka km przed samym Dubrownikiem to zapraszam ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
KALENDARZ WYJAZDOWY Chorwacja 2007-WPISY - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone