Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"KALENDARZ WYJAZDOWY - Chorwacja 2005"

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 23.02.2005 23:54

Maciej napisał(a):(...) Kielkuje mi jeszcze trasa alternatywna-tydzień we Włoszech na Gargano a potem skok przez morze na Korculę ale zobaczymy jak z forsą będzie :roll:
PZDR

Hm...
Powiem Ci, że w 2002 roku robiliśmy "na miejscu" przymiarkę do przeniesienia się ... w przestrzeni :wink: promem ze Splitu do Ancony ( potem docelowo - do Lido di Jesolo) . Auto osobowe+3 os. dorosłe+2 dzieci (12 i 9 lat) oszacowano nam na ok. 800 zł.
Podziękowaliśmy ... .
A co po drodze widzieliśmy wzdłuż jadranki - to nasze! Zwłaszcza, że wpierw odbiliśmy do plitwickich, a potem "skrótami" :wink: dotarliśmy w miejscowości Senj - spowrotem :D
Życzę udanych decyzji - masz jeszcze troszkę czasu, żeby rozważyć za i przeciw 8)
Ooops...
Spojrzałam do kajetu z wyjazdu.
Sprostowanie:
Prom ze Splitu do Ancony miał kosztować ok.1200zł.
Ten z Zadaru - ok. 800zł.
Fine.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 25.02.2005 00:14

Promy, to naprawde straszna kaska..:( wedlug obecnych cennikow koszt promu z Rjeki na Hvar na dwie dorosle osoby i dwoje dzieci to ok.1000 PLN... niestety nie jest to malo :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 25.02.2005 00:47

Na pewno juz spisz Dorotko ,ale ja po cichutku!

Po wielkim ociaganiu jednak wyspa-wiesz ze jestem lofer i lubie sie szwendac a ta wysepka cos za mała, ale moze tydzień wytrzymam.

Hwar- Ivan Dolac od 15.06.do chwili ,jak nie bedzie zakatka ,gdzie nie byłam,ca 29.06 nastepnie jazda po nacjonalkach , ktorymi jeszcze nie jezdzilismy,ale jeszcze tak daleko ,moze cos sie zmienic w zyciu.,naprzyklad -susza i bede musiała podlewac trawe
i sosny na dzialce. :twisted: :twisted: :twisted

Toyota Corolla, kolor u Toyoty bardzo nietypowy.niby bez ,prosze sama okresl.Rozpisalam sie, lecz dawno nie rozmawialam z Toba.

Duzo zdrowia Petris :D :D
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 25.02.2005 00:47

a to ja napisał(a):LIPIEC
08.07-? Marek P Piła-Ciovo
09.07-23.07 JoeF Trzebinia-Lastovo,Peljesac (Toyota Corolla/k.-granatowa)
09.07-23.07 Anna S Sieradz-Brist (Skoda Octavia-grafitowa)
09.07-23.07 kjedi Warszawa-Kampor/Rab
10.07-30.07 jacol8 Śrem-Czarnogóra, Hvar

A to mój przykład formatowania z użyciem tekstu pisanego w Wordzie czcionką Courier New, wszystkie teksty wyrównane tam spacjami po wciśnięciu jeszcze takiej ikonki z odwróconym "Pi" aby było widać "spacje"
Kod: Zaznacz cały
08.07-?     Marek P  Piła-Ciovo
09.07-23.07 JoeF     Trzebinia-Lastovo,Peljesac Corolla/k.-granat
09.07-23.07 Anna S   Sieradz-Brist Skoda Octavia-grafit
09.07-23.07 kjedi    Warszawa-Kampor/Rab
10.07-30.07 jacol8   Śrem-Czarnogóra, Hvar

Mozna trzymać taką listę cały czas w Wordzie i co jakiś czas wkleić całą po zaktualizowaniu... Nie wiem, czy tak byłoby lepiej :?:
Niestety ograniczona jest szerokość jednego wiersza i nie umiem usunąć tego "Kod"

Zapewne jakiś fachowiec użyłby do tego wklejania obrazu z innej strony internetowej, podobnie jak robił to Jacunio przy głosowaniu na zdjęcia z kalendarza ale ja tak nie umiem :cry:

Pozdrawiam
Józek

P.S. Jednak widzę, że pomysł nie jest zbyt dobry, bo po wysłaniu na forum ramka jeszcze bardziej się zwęża niż jest to na edycji.
Pozostałaby jedynie taka lista zewnętrzna, jak na przykład również Jacunio zaprezentował w wątku "Nie zapomnieć przy pakowaniu"...
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 25.02.2005 07:17

Przez noc :) gdy nie mogłem zasnąć z nierozwiązanym problemem
przypomniało mi się jeszcze jedno rozwiązanie,
związane ze "zrujnowaniem" szerokości wyświetlanych ramek
(tak kiedyś się podziało w innym wątku) a tutaj mogłoby się to przydać:
Szerokość zależy od ilości tych "kropek" bez spacji u góry...

Kod: Zaznacz cały
08.07-?     Marek P  Piła-Ciovo                                 samochód                osoby   apartament
09.07-23.07 JoeF     Trzebinia-Zwardoń-Węgry-Lastovo,Peljesac   Corolla/k.-granatowy    2+2     namiot
09.07-23.07 Anna S   Sieradz-Brist                              Skoda Octavia-grafitowa osoby   karimata
09.07-23.07 kjedi    Warszawa-Kampor/Rab                        samochód                osoby   zimmer
10.07-30.07 jacol8   Śrem-Czarnogóra, Hvar                      samolot-jacht           osoby   sobe



Józek

P.S. Czcionka Courier - pisane w Wordzie... :)
Teraz chyba wygląda lepiej ?
Może Admin/Moderator nie będzie się burzył za zepsucie formatu wyświetlania ?

EDIT:
Po zademonstrowaniu "możliwośći" rozciągnięcia w poziomie usunąłem kropki.
I co z tego formatu zostało ? :cry:
Ostatnio edytowano 25.02.2005 23:05 przez JoeF, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.02.2005 17:55

8) Witam, 28.06-10.07. Opole-ok.Sibenika,w drodze powrotnej Postoja(czerwony Lanos).Do zobaczyska. 8)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.02.2005 19:39

Witam, ja wyjeżdzam w czerwcu od 20 czerwca w stronę Dubrownika z Warszawy około 4 rano - Suzuki Liana. pozdrawiam koleżankę Ewę.Z , która zmienia auto , ciekawe na jakie i dokąd ona jedzie i kiedy. Pozdrawiam również Annę S i podziwiam jej Skodę Octavię i ją również
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 25.02.2005 20:22

darek1 napisał(a):Witam, ja wyjeżdzam w czerwcu od 20 czerwca w stronę Dubrownika z Warszawy około 4 rano - Suzuki Liana. pozdrawiam koleżankę Ewę.Z , która zmienia auto , ciekawe na jakie i dokąd ona jedzie i kiedy. Pozdrawiam również Annę S i podziwiam jej Skodę Octavię i ją również

ciekawe na jakie i dokąd ona jedzie
podziwiam jej Skodę Oktawię i ją również
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.02.2005 22:31

Jeśli na K-Pax, to ... do lipca sobie poczekasz... :lol:
Lepiej wypatruj drozda ... a nie darka1 wypatrującego dziewczyn :wink: :)
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 25.02.2005 22:35

a to ja napisał(a):Jeśli na K-Pax, to ... do lipca sobie poczekasz... :lol:
Lepiej wypatruj drozda ... a nie darka1 wypatrującego dziewczyn :wink: :)

Tak się zastanawiam czy ktos juz to wypatrzył ?Czy tylko ci z K-Pax?
No nic idę wypatrywać drozda. :wink:

Skąd wiedziałaś ,ze przyleci.Oj wrózka z Ciebie.
To drozd skarbnik.No no nie wiedziałem.Oj niedobrze.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.02.2005 22:47

I przestań zazdrościć tej lodówki :wink: :lol:
I tak będzie dylemat: zabrać lodówkę, koło zapasowe czy może ... . No właśnie.
Zamiast farmazonić na forum - wrzuć na luz. Wieczór nie jest jeszcze przegrany.
Bez odbioru w tym wątku.
mania
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 25.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mania » 25.02.2005 23:31

Witam wszystkich :)

25.06- 20.07.
Startuje w Łodzi a meta Duce- Omis :)
czerwony Ford Probe

Mania
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.02.2005 23:46

mania napisał(a):Witam wszystkich :)

25.06- 20.07.
Startuje w Łodzi a meta Duce- Omis :)
czerwony Ford Probe

Mania

Witaj!
Jedni zazdroszczą lodówek :wink: , a ja chyba zaczynam zazdrościć Tobie i griko1 ... Niemal miesiąc na wyjeździe ... . Chorwacja ... Echhh ... .
Trochę wymiękam :wink: :)
Pozdrawiam i ... zaraz wpisuję 8)
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 27.02.2005 10:28

Witam forumowiczów, moje plany na tegoroczny wyjazd-
27.06.-11.07.05r.Bielsko-Biała-w. Murter(Betina)/Tucepi Opel AstraII kombi granatowy.


Pełen uznania dla Ciebie Doroto za kontynuacje kalendarza wyjazdowego
na rok 2005r./pośrednie dzięki także dla organizatorów Ligi mistrzów/ :)

PS miałem przerwę z bytnością na forum 3 tyg./naprawa komputera/i zaraz z wielką przyjemnością i nieukrywam ciekawością zacznę
czytać wszystkie zalagłe wypowiedzi na forum . :lol:

pzdr :papa: :papa:
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 27.02.2005 11:06

Nie wiem jak u was ale u nas pod Wawelem to śniegu zdrowo nawaliło - zaraz idę się przeprosić z szuflą :lol: - zima póki co nie pęka, nawet w HR.
Więc dla poprawy humoru konieczne naznaczenie marszruty 2005 - brawo Atoja za kontynuację serialu.
Wyjazd godzinę po rozdaniu świadectw 24.06 na 3 tygodnie:
Kraków-Pag przez Budapeszt-Sarajewo-Mostar-(tu albo skok na 3 dni do Czarnogóry albo 3 dni nad Jadranem w rejonie delty Neretwy)
Po Pagu skok promem przez Jadran (Zadar-Ancona) i Rzym, powrót lądem do kraju. To na razie wersja "beta" moich planów 2005.

Zmiana bryki: biały Landcruiser (Toyota) 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
"KALENDARZ WYJAZDOWY - Chorwacja 2005" - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone