Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kajakiem dookoła Hvaru

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
freelancer1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) freelancer1 » 24.08.2013 09:35

To ja zasiadam przed kompem i sprawdzam ceny kajaków na allegro. I to już.
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 24.08.2013 12:04

zapisuje się do czytelni, wyspy, to jest to co lubię:)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 24.08.2013 12:15

Witaj Agnieszko :!: . Twoja relacje bede czytac z wielkim zainteresowaniem , poniewaz w wrzesniu zamierzam pojechac na te wspaniala wyspe , w tamtym roku dzieki tobie spedzilam cudowny tydzien w Supetarze . Pozdrawiam I czekam na wiecej :papa: .
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 24.08.2013 14:07

Wracam ja sobie z Chorwacji, paczę :mrgreen: - a tu relacja maslinki.
No to przypędziłam :) .
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 24.08.2013 16:50

Ten wzrok po spałaszowaniu rybek i browaru - bezcenny i mówi wszystko

A co na przykład?

Na przykład : "O jak mi dobrze !" lub "Och jaka jestem szczęśliwa !"
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 24.08.2013 20:03

Tej relacji nie można przegapić - zasiadam, a w zasadzie podpływam do Was i cumuję obok kajaka :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.08.2013 20:15

freelancer1 napisał(a):To ja zasiadam przed kompem i sprawdzam ceny kajaków na allegro. I to już.

Widziałem wczoraj w Lidlu. Wyprzedaż. Koszt: całe 149 PLN. Z wyglądu sprawia wrażenie solidnego.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 24.08.2013 22:06

maslinka napisał(a):Kajakiem dookoła Hvaru

Zapraszam do śledzenia relacji


Bardzo chętnie Agnieszko również skorzystam z Twojego zaproszenia. Wierz mi z kilku powodów; otóż:

- po pierwsze na pewno jest to niesamowita, fantastyczna przygoda, którą sama chciałabym przeżyć :lol:

- po drugie; no cóż trochę Ci jednak nie dowierzam :wink:

- po trzecie, nie wspomnę ile już razy prosiłam mojego męża, wręcz tu cyt. "Matko Boska, wypłyń tym pontonem co nieco dalej, nie tylko od zatoczki do zatoczki, /ponton i silnik bardzo sprawny, może już nie nowy, bo zabieramy go do Cro od 4 - 5 lat, firma Honda, pojemność baku ok.15 l /, jednak asekuracja z jego strony była dużo silniejsza,

Mogę wymieniać ciąg dalszy, cieszę się jednak, że tu jestem i wspólnie z Wami przeżyję Wasze kajakowe wojaże


:D
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 25.08.2013 19:19

ja tez dołączam do grona czytelników :mrgreen: bardzo lubię Twoje relacje Maslinko a ta zapowiada się bardzo ciekawie :wink: może kiedyś też spróbujemy popływać kajakiem, na razie to tylko na materacu pływam :mrgreen:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 25.08.2013 20:42

Witaj maslinko, miło Cię widzieć w dobrym zdrowiu :)

Oczywiście przyczepię się do Waszego kajaka niczym małż, tym bardziej, że w tym roku nie dość, że nie było Chorwacji, to nic nie było... więc pasę oczy relacjami, a wiem, że u Ciebie napasę do syta :)

Pozdrawiam serdecznie
hansklos_1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) hansklos_1 » 25.08.2013 22:10

no to jeszcze ja sie dosiadam i czekam z niecierpliwością na cd. bo juz w piątek ruszamy oczywiście na Hvar :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.08.2013 19:24

Witam Wszystkich! Chwilę ;) mnie nie było. Cieszę się, że tak Was tutaj dużo :D


Pauletta napisał(a):Coś czuję że to będzie bardzo fotogeniczna relacja. Czekam na cd. :D

Cześć Pauletta. Hvar to bardzo fotogeniczna wyspa :)



freelancer1 napisał(a):To ja zasiadam przed kompem i sprawdzam ceny kajaków na allegro. I to już.

Powodzenia! :D



kkra napisał(a):zapisuje się do czytelni, wyspy, to jest to co lubię:)

Wyspy są the best!



agnes128 napisał(a):Witaj Agnieszko :!: . Twoja relacje bede czytac z wielkim zainteresowaniem , poniewaz w wrzesniu zamierzam pojechac na te wspaniala wyspe , w tamtym roku dzieki tobie spedzilam cudowny tydzien w Supetarze . Pozdrawiam I czekam na wiecej :papa: .

Pewnie niewiele mi się uda napisać w najbliższym czasie, ale coś tam na pewno :)



morgana napisał(a):Wracam ja sobie z Chorwacji, paczę :mrgreen: - a tu relacja maslinki.
No to przypędziłam :) .

Bardzo się cieszę :D



evil napisał(a):Ten wzrok po spałaszowaniu rybek i browaru - bezcenny i mówi wszystko

A co na przykład?

Na przykład : "O jak mi dobrze !" lub "Och jaka jestem szczęśliwa !"

No tak :D Tak to mniej więcej było :D



EithelAmarth napisał(a):Tej relacji nie można przegapić - zasiadam, a w zasadzie podpływam do Was i cumuję obok kajaka :)

Fajnie! Będzie nam raźniej :)



majeczka napisał(a):- po drugie; no cóż trochę Ci jednak nie dowierzam :wink:

...i słusznie, Majeczko ;) :D



madzia828 napisał(a):ja tez dołączam do grona czytelników :mrgreen: bardzo lubię Twoje relacje Maslinko a ta zapowiada się bardzo ciekawie :wink: może kiedyś też spróbujemy popływać kajakiem, na razie to tylko na materacu pływam :mrgreen:

Cześć Madziu. Materace to jest już jakiś początek :) Też tak zaczynaliśmy 8)



Aguha napisał(a):Oczywiście przyczepię się do Waszego kajaka niczym małż, tym bardziej, że w tym roku nie dość, że nie było Chorwacji, to nic nie było... więc pasę oczy relacjami, a wiem, że u Ciebie napasę do syta :)

Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz :)



hansklos_1 napisał(a):no to jeszcze ja sie dosiadam i czekam z niecierpliwością na cd. bo juz w piątek ruszamy oczywiście na Hvar :)

Ale Wam dobrze! Cudnych wakacji życzę :D


Jutro zapraszam na następny odcinek :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 26.08.2013 19:32

Jak Hvar to ja zawsze i wszędzie. Zasiadam wygodnie i będę nadrabiać zaległości. Pozdravki :D


Dogoniłam. U mnie ten rok również bez Cro i mojego kochanego Hvaru i kochanej Jelsy. Dlatego tak bliska sercu będzie mi Twoja relacja. :)
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 26.08.2013 21:42

Basik, tak pamiętam, kilka miesięcy temu, byłem tak mądry i wypisywałem, że trzeba tylko wierzyć i pojedziemy do Chorwacji, a i ja w tym roku mam Chorwację, anno Domini 2013, tylko na Cro.pl. Cóż, małżonka wymyśliła remont w domu. Czego niestety nie przewidziałem :(
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 26.08.2013 23:05

Hura! Już straciłem nadzieję, że wyzdrowiejesz i w tym roku pojawi się Twoja relacja (nawet na forum rzadziej zaglądałem). Ponieważ w przyszłym roku Hvar jest naszym wakacyjnym celem taka relacja będzie jeszcze ciekawsza. Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg......
Cichy wielbiciel (Twoich relacji) :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kajakiem dookoła Hvaru - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone