Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kajakiem dookoła Hvaru

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 04.01.2014 16:19

Dla dzieci super atrakcyjne podawanie lodów.
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 05.01.2014 03:43

Świetna relacja i dużo ładnych zdjęć. Aż cieplej na sercu się robi i trochę tęskno do CRO:)

A tak z innej beczki (także po obejrzeniu sesji z nart)- mam pytanie odnośnie wady kręgosłupa, mojej siostry dziecko też ma lordozę i lekarze mówią, że rehabilitacja niekoniecznie pomoże...Czy Ty rehabilitowałaś kręgosłup za młodu i rzeczywiście mało to dało, czy nic z tym nie robiłaś?

PS Przepraszam,że na ogólnym, ale jako nowy użytkownik nie mogę wysłać PW.

Pozdrawiam:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.01.2014 13:02

iwoniczanka napisał(a):Świetna relacja i dużo ładnych zdjęć. Aż cieplej na sercu się robi i trochę tęskno do CRO:)

Witaj! Dzięki :)


iwoniczanka napisał(a):A tak z innej beczki (także po obejrzeniu sesji z nart)- mam pytanie odnośnie wady kręgosłupa, mojej siostry dziecko też ma lordozę i lekarze mówią, że rehabilitacja niekoniecznie pomoże...Czy Ty rehabilitowałaś kręgosłup za młodu i rzeczywiście mało to dało, czy nic z tym nie robiłaś?

PS Przepraszam,że na ogólnym, ale jako nowy użytkownik nie mogę wysłać PW.

8O

Ja mogę, więc napisałam do Ciebie, żeby nie rozmywać relacji.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.01.2014 20:35

Trochę nadrabiam forum... U Ciebie ciepło, miło i ciekawie :)

PS. W trakcie nadrabiania Młodsze zeżarło Starszemu karty od Piotrusia, będzie afera ;)
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 05.01.2014 21:50

iwoniczanka napisał(a):mam pytanie odnośnie wady kręgosłupa, mojej siostry dziecko też ma lordozę i lekarze mówią, że rehabilitacja niekoniecznie pomoże...Czy Ty rehabilitowałaś kręgosłup za młodu i rzeczywiście mało to dało, czy nic z tym nie robiłaś?

PS)


aż poczytam co to jest lordoza. ....coś od lorda :?: :oczko_usmiech:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.01.2014 22:32

Aguha napisał(a):Trochę nadrabiam forum... U Ciebie ciepło, miło i ciekawie :)

PS. W trakcie nadrabiania Młodsze zeżarło Starszemu karty od Piotrusia, będzie afera ;)

Hej Agata!
Mam nadzieję, że nie było dużej afery ;)


baunty napisał(a):aż poczytam co to jest lordoza. ....coś od lorda :?: :oczko_usmiech:

Ja też poczytałam i jestem pewna, że tego czegoś nie mam ;) Może szkoda, jeśli to od lorda :mrgreen:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 11.01.2014 01:05

Nie było mnie jakiś czas z braku czasu...... 8O ale mi się napisało. :D Doczytałem do końca i dalej żałuję, że na siebie nie weszliśmy w Jelsie. Pewnie w tłumie nie mogliśmy się zobaczyć, bo każdego dnia i wieczoru przechadzaliśmy się tuż obok. Może kiedyś.... :papa:

Relacja super. :P
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.01.2014 15:52

ruwado napisał(a):Doczytałem do końca i dalej żałuję, że na siebie nie weszliśmy w Jelsie. Pewnie w tłumie nie mogliśmy się zobaczyć, bo każdego dnia i wieczoru przechadzaliśmy się tuż obok. Może kiedyś.... :papa:

Szkoda... Następnym razem :)

Postaram się zmobilizować i niedługo skończyć relację ;) Ciągły brak czasu...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.01.2014 16:01

Uff, nadrobiłam.....cudnie!!!!! Jakoś tak cieplej i piękniej na duszy.
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 26.01.2014 16:55

maslinka napisał(a):Postaram się zmobilizować i niedługo skończyć relację ;) Ciągły brak czasu...

Maslinko, nie martw się brakiem czasu. Od Twojego ostatniego wpisu podróżniczego a naszego ulubionego ciągu dalszego, upłynęło już sporo czasu. To mimo braku wpisów ponaglających czekamy na ciąg dalszy. Ja Twoje relacje czytam, chłonę i przeżywam, nie komentuję, może czasami, jeśli ktoś ma bezsensowne wpisy, ale Twoje relacje są dotykiem lata w środku zimy. Czekamy na cd, choćby był to ostatni odcinek.
Pozdrawiam. Tomasz.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.01.2014 19:14

TomKinS napisał(a):Czekamy na cd, choćby był to ostatni odcinek.
Pozdrawiam. Tomasz.

Tomku, ciąg dalszy już wkrótce. W nocy wróciliśmy z nartowania w Alpach :) Jak się pozbieram i wrócę do rzeczywistości, to skończę wreszcie tę relację ;)

Pozdrawiam :papa:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 26.01.2014 21:14

Rozumiem, że możemy niebawem liczyć na relację z "nartowania"? Bo na pewno były jakieś przygody małe i duże, no i mnóstwo zdjęć... Pozdrawiam ciepło w ten mroźny wieczór
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 27.01.2014 09:40

Sara76 napisał(a):Rozumiem, że możemy niebawem liczyć na relację z "nartowania"? Bo na pewno były jakieś przygody małe i duże, no i mnóstwo zdjęć... Pozdrawiam ciepło w ten mroźny wieczór

no pewnie, że zobaczyliby my chętnie
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 27.01.2014 09:45

maslinka napisał(a):
TomKinS napisał(a):W nocy wróciliśmy z nartowania w Alpach :) Jak się pozbieram i wrócę do rzeczywistości, to skończę wreszcie tę relację ;)

Pozdrawiam :papa:

Pięknie !
Proponuję zatem prowadzenie relacji ciepło-zimno równolegle :wink: .
Trochę Hvaru trochę nart :papa: !
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.01.2014 11:05

Potter napisał(a):Pięknie !
Proponuję zatem prowadzenie relacji ciepło-zimno równolegle :wink: .
Trochę Hvaru trochę nart :papa: !


Może lepiej nie ;) bo jeszcze przez przypadek okaże się, że Maslinka nartowała po Jadranie i kapciowała po alpejskich stokach :D :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kajakiem dookoła Hvaru - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone