napisał(a) Vjetar » 26.10.2012 11:19
napisał(a) weldon » 26.10.2012 11:22
Jacek S napisał(a):....pięknie będzie.
napisał(a) Vjetar » 26.10.2012 11:52
napisał(a) weldon » 26.10.2012 12:08
Jacek S napisał(a):Tarcza jest składana i szykowana do rycia.
napisał(a) Vjetar » 26.10.2012 12:35
napisał(a) kaszubskiexpress » 26.10.2012 13:18
napisał(a) weldon » 26.10.2012 13:50
napisał(a) kaszubskiexpress » 26.10.2012 13:56
weldon napisał(a):Co to jest TBM?
napisał(a) weldon » 26.10.2012 14:05
napisał(a) kaszubskiexpress » 26.10.2012 14:08
napisał(a) weldon » 26.10.2012 14:19
kaszubskiexpress napisał(a):Ta Twoja jesień to taka jesień na obu planach.
napisał(a) Fatamorgana » 26.10.2012 18:25
weldon napisał(a):Nam to się tylko Wisła wlała, a wam to cały Bałtyk grozi [/color]
i będzie PGE Aqua Arena.
napisał(a) weldon » 26.10.2012 19:05
Fatamorgana napisał(a):weldon napisał(a):Nam to się tylko Wisła wlała, a wam to cały Bałtyk grozi [/color]i będzie PGE Aqua Arena.
napisał(a) am1974 » 26.10.2012 19:50
napisał(a) weldon » 26.10.2012 21:19
Powrót do FotoCroClub - dyskusja