Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

JAMNICA RAZ JESZCZE...........(mniam)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006
JAMNICA RAZ JESZCZE...........(mniam)

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 04.08.2006 22:24

Oświadczam, że w przeciwieństwie do typwych polskich turystów nie będe wiózł z Polski do Chorwacji 50 litrów wody mineralnej. ......WRĘCZ PRZECIWIE !!!!! zamierzam zabrac do kochanej POlski conajmniej 3 paki jamniczki. moze wiecej.

No i w związku z tym jest interes do zrobienia, do ciebie pisze typowy Polski turysto! skoro wieziesz do chorwacji 50 litrów wody żywiec, 20 paszetów, i 10 chlebów i tudzież 6,5 kg pomidorów, to mozesz jeszcze zarobic sprzedając mi Jamnice przywiezioną z Chorwacji.

Mówie serio możecie przywieśćmi wode a ja ją od waz odkupie z zyskiem powiedzmy 5.00 PLN za litr, dojade w każde miejsce na dolnym śląsku

czekam na oferty

(a ktoś pił cos podobnego do Jamniczki w Polsce)???



poprostu chce czasem zimowego wieczoru napic sie mojej ulubionej wody
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 04.08.2006 23:01

Popieram w pelni!! To pychotna woda i co roku sie nia "zapijamy" Czy wode z Polski wozi sie ze wzgledu na cene czy smak? Te wszystkie pesztety i zradelko to rozumiem,ale zeby wode?! pozdrawiam :D
scubamen
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) scubamen » 05.08.2006 06:42

Mówisz i masz, w połowie września będziesz miał swoją wodę :D
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 05.08.2006 10:13

no to super..... PW i sie musimy spotkac, poprosze o jakies 6 buteleczek gazowanej:)
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 14.08.2006 19:16

Popieram, pycha! Oczywiście najlepsza jest gazirana, bo (jak dla mnie) tylko ta jest słonawa.
kamil99
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil99 » 14.08.2006 20:01

Basiulinek napisał(a):Popieram w pelni!! To pychotna woda i co roku sie nia "zapijamy" Czy wode z Polski wozi sie ze wzgledu na cene czy smak? Te wszystkie pesztety i zradelko to rozumiem,ale zeby wode?! pozdrawiam :D


a ja tam się "zapijam" Ozujsko, winem i trawaricą, alekażdy pije co lubi :lol:

pozdrawiam
Niela
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niela » 25.08.2006 12:17

Jamnica smakuje niczym gazowana woda z morza, ale o smakach się nie dyskutuje :)
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 26.08.2006 11:23

A czy (między innymi) nie dla morza jeździmy do Cro?
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 28.08.2006 10:26

Niela napisał(a):Jamnica smakuje niczym gazowana woda z morza, ale o smakach się nie dyskutuje :)


dokładnie. dlatego zabieram wodę z polski.
scubamen
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) scubamen » 28.08.2006 20:32

Moja druga połowa zabiera sobie naszą wodę, a ja natomiast będę spożywał wszystko co chorwackie :D
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 28.08.2006 20:56

Byłam w tym roku pierwszy raz w Cro i naszczęście mieliśmy dużo miejsca w samochodzie i wżuciliśmy do samochodu 2 zgrzewki NASZEGO Żywca bo niemielibyśmy mineralnej do picia a w upał to lepsze niż kolorowe napoje! Jamnica wprost nienadaje się do picia. Wypiliśmy z mężem jedną szklankę a reszta wylądowała w zlewie.
No ale jak już ktoś napisał o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam,
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 28.08.2006 20:57

r_s_poland napisał(a):Oświadczam, że w przeciwieństwie do typwych polskich turystów nie będe wiózł z Polski do Chorwacji 50 litrów wody mineralnej. ......WRĘCZ PRZECIWIE !!!!!

typowy polski turysta to jak widać taki który cokolwiek nie dostanie z napisem made in CRO -to jest mniam mniam , a wszystko co polskie to be , be

jak rozumiem to wino z butelek typu PET wygrzebanych ze śmietnika to też dla Ciebie rarytas ?

piłem jamniczke gazirowaną i nie , Studedenace , Jane ... moim zdaniem ( bo o smakach nie wypada dyskutować ) mam lepszą kranówke .
cudze chwalicie swego nie znacie - przykra prawda -

do biorących ze sobą wode - bierzcie jak lubicie -inne nacje nie widzą w tym nic złego -tylko na tym niektórzy Polacy są bardziej chorwaccy niż Chorwaci
ps. dziś wróciłem z Cro tzw. siare to nie my robimy w CRO -ale o tym w innym wątku
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 28.08.2006 21:11

r_s_poland napisał(a):Oświadczam, że w przeciwieństwie do typwych polskich turystów nie będe wiózł z Polski do Chorwacji 50 litrów wody mineralnej. ......WRĘCZ PRZECIWIE !!!!! zamierzam zabrac do kochanej POlski conajmniej 3 paki jamniczki. moze wiecej.
ciach
(a ktoś pił cos podobnego do Jamniczki w Polsce)???
ciach

Nie piłem Jamnicy, ale jeżeli ma byś słonawa to może Wysowianka?
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 28.08.2006 21:21

zibek napisał(a): ciach
jak rozumiem to wino z butelek typu PET wygrzebanych ze śmietnika to też dla Ciebie rarytas ?
ciach

Dlaczego od razu ze śmietnika :( :?: Na objazd piwniczek można przecież wybrać się z własnoręcznie przygotowanym petem.
pj
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pj » 29.08.2006 16:50

Właśnie dopijam resztę Jamnicy z powrotu bdb.
Ale nasze wody są też bdb.
Wszystko zależy od indywidualnego smaku.
Jednak wyjeżdżając z Polski zabrałbym parę butelek mineralnej żeby mieć co pić po drodze.
Ostatnio edytowano 15.09.2006 19:59 przez pj, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
JAMNICA RAZ JESZCZE...........(mniam)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone