Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakie linie autokarowe Polska - Chorwacja?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004
Jakie linie autokarowe Polska - Chorwacja?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 12.05.2004 12:48

Poszukuję transportu autobusowego do Chorwacji. W związku z tym mam pytanie. Jakich znacie przewoźników któzy oferują bilety do Chorwacji?
Ja znalazłem takie:
Pinior 475zł - cena z dopłatą za dojazd z Wrocławia do Splitu
Skarpa 300zł - z dopłatą za dojazd z Wrocławia. Dojeżdża do Murter.
Szukam czegoś w miarę taniego. Czy w ogóle jest gdzieś zestawienie w sieci przewoźników? A może pociągiem? Proszę o pomoc. Chcę dojechać 9-12 lipca w okolice Splitu.
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
Autokary

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 12.05.2004 16:54

Możesz spróbować jeszcze w Agencji Turystyki Wikel www.wikel.pl - oni sprzedają bilety na trzy linie do Chorwacji.
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 12.05.2004 17:49

bilet kolejowy na trasie bratisława-split w zeszłym roku kosztował coś około 90 złotych
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 14.05.2004 15:14

Wikel jest tylko pośrednikiem np Piniora. I pewnie sobie dolicza prowizję, no chyba że ma coś innego niż Skarpa i Pinior. Poza tym strona Wikela trochę "czeska" - nikt nic nie wie, oferta tylko na email :?
misiek_w
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek_w » 12.06.2004 15:23

macie moze namiar na strone internetowa Biura Skarpa nie moge jej znależć ??>>
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 12.06.2004 16:19

Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 12.06.2004 16:30

A może pociągiem? [/quote]

Sprawdź połączenia na www.pkp.com.pl albo www.hznet.hr (tam znajdziesz również ceny biletów w Cro)
Janek

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Jakie linie autokarowe Polska - Chorwacja?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone