Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…? cz. 2 (str.12)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 27.06.2016 08:53

Parę razy w tej Chorwacji się było, ale Zadaru nigdy nie odwiedziłam :cry: ....
Chyba uznam to za znak, że trza nad tym pomyśleć w przyszłości :mrgreen: ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 27.06.2016 08:58

Potter napisał(a):Chyba uznam to za znak, że trza nad tym pomyśleć w przyszłości :mrgreen: ...

Jak Cię ktoś kopnie w tyłek, to uznaj to za znak, że odcinek o Korfu czas napisać :roll: :smo: ,

a w Zadarze ja też nie byłam ... 8O
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2016 09:15

Potter napisał(a):Parę razy w tej Chorwacji się było, ale Zadaru nigdy nie odwiedziłam :cry: ....
Chyba uznam to za znak, że trza nad tym pomyśleć w przyszłości :mrgreen: ...

8O 8O 8O 8O Trzeba było systematycznie Cro zwiedzać, od góry do dołu :mrgreen: :mrgreen:

mysza73 napisał(a):a w Zadarze ja też nie byłam ... 8O

8O 8O 8O 8O No to musicie się chyba razem wybrać... Samochodem to ledwie 1250 km z Radomia w 1 dzień do zrobienia... lub samolotem, bo tam też lotnisko jest :mrgreen:

mysza73 napisał(a):Jak Cię ktoś kopnie w tyłek, to uznaj to za znak, że odcinek o Korfu czas napisać :roll: :smo: ,

Ja też czekam....
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.06.2016 09:36

Też na swoją tegoroczną Chorwację muszę czekać prawie do września, więc ratuję się relacjami mojej ubiegłorocznej chyba tak prędko nie skończę :wink: . Fajnie tu u Ciebie :oczko_usmiech: :mrgreen:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2016 10:02

piekara114 napisał(a):To ja mam o Pakostane identyczne zdanie jak kolega anakin, w ogóle nie rozumiem tego zachwytu i polecania Pakostane (podobnie mam z Primosten).

No to w kwestii Primošten się nie zgadzamy. :wink:
Dla mnie to nr 1 Riviery Šibenik.
Oczywiście gdyby wszystkich ludzi ( w sezonie) wystrzelić w kosmos byłoby znacznie lepiej.. :oczko_usmiech:
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 27.06.2016 10:10

anakin napisał(a):Oczywiście gdyby wszystkich ludzi ( w sezonie) wystrzelić w kosmos byłoby znacznie lepiej.. :oczko_usmiech:


najlepiej jeszcze z każdej "dziury" :smo: :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2016 10:58

dids76 napisał(a): Fajnie tu u Ciebie :oczko_usmiech: :mrgreen:
Dzięki i zapraszam na c.d.

anakin napisał(a):
piekara114 napisał(a):To ja mam o Pakostane identyczne zdanie jak kolega anakin, w ogóle nie rozumiem tego zachwytu i polecania Pakostane (podobnie mam z Primosten).
No to w kwestii Primošten się nie zgadzamy. :wink:
Dla mnie to nr 1 Riviery Šibenik.
Oczywiście gdyby wszystkich ludzi ( w sezonie) wystrzelić w kosmos byłoby znacznie lepiej.. :oczko_usmiech:
Niestety ich nie wystrzelimy, dlatego "niet"

kit napisał(a):
anakin napisał(a):Oczywiście gdyby wszystkich ludzi ( w sezonie) wystrzelić w kosmos byłoby znacznie lepiej.. :oczko_usmiech:
najlepiej jeszcze z każdej "dziury" :smo: :lol:
Hmmmmm..... to wychodziłoby na to, że nawet Ty czy ja nie moglibyśmy w tych "dziurach" poleżeć, bo nawzajem musielibyśmy się wystrzelać :mrgreen:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2016 11:03

piekara114 napisał(a): Hmmmmm..... to wychodziłoby na to, że nawet Ty czy ja nie moglibyśmy w tych "dziurach" poleżeć, bo nawzajem musielibyśmy się wystrzelać :mrgreen:

Nie, no wiadomo przecież, że wszystkich oprócz Nas. :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2016 11:05

anakin napisał(a):
piekara114 napisał(a): Hmmmmm..... to wychodziłoby na to, że nawet Ty czy ja nie moglibyśmy w tych "dziurach" poleżeć, bo nawzajem musielibyśmy się wystrzelać :mrgreen:

Nie, no wiadomo przecież, że wszystkich oprócz Nas. :mrgreen:

No jak tak to ok. Trzeba założyć watek: kalendarz rezerwacji plaż i zatoczek, w myśl kalendarza wyjazdowego podajemy termin, nazwa plaży/zatoczki, nick, kolor mat/ręczników/parasoli :oczko_usmiech:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 27.06.2016 11:20

Mnie też tłumy drażnią, ale mam świadomość że sam jestem częścią tego tłumu. Trzeba więc z tym żyć i nie narzekać. Póki co nie mam możliwości jechać gdziekolwiek poza sezonem, dlatego też relacja Potter z Korfu wzbudza we mnie taką zazdrość :mrgreen:
W Pakostane jeszcze nie byłem, ale jakoś ta betonowa plaża z zdjęć nie zachęca :D
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 27.06.2016 11:47

Z małym opóźnieniem ale chętnie będę Tu zaglądała. Rozumiem, że na lekarstwo apropo życia bez Cro mam nie liczyć, no trudno bo pewnie i tak by nie zadziałało :wink: Na szczęście do 11.08 już prawie niedługo :P Za każdym razem jak widzę te widoki z trasy do CRO serce zaczyna szybciej bić.
Jedynym rozwiązaniem była by chyba przeprowadzka :mrgreen:
A w Zadarze byliśmy 2 razy, najbardziej chyba podobają mi się grające organy.

A bym zapomniała, na ten kurs dla księgowych, żeby wszystko taniej wychodziło poprosiła bym mnie dopisać, bo jakoś mi zawsze drożej wychodzi :mrgreen:

Pozdrawiam :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 27.06.2016 11:56

Beata W. napisał(a):
A bym zapomniała, na ten kurs dla księgowych, żeby wszystko taniej wychodziło poprosiła bym mnie dopisać, bo jakoś mi zawsze drożej wychodzi :mrgreen:


Już myślałam, że ze mną jest coś nie tak :wink: ,
a Piekara, to pewnie kreatywną księgowość prowadzi i to bez to jej zawsze taniej wychodzi ... :oczko_usmiech: :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 27.06.2016 12:04

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
A bym zapomniała, na ten kurs dla księgowych, żeby wszystko taniej wychodziło poprosiła bym mnie dopisać, bo jakoś mi zawsze drożej wychodzi :mrgreen:


Już myślałam, że ze mną jest coś nie tak :wink: ,
a Piekara, to pewnie kreatywną księgowość prowadzi i to bez to jej zawsze taniej wychodzi ... :oczko_usmiech: :smo:


To dobre bo ja od dłuższego czasu tak o sobie myślę, wykańczamy poddasze i wszystko wychodzi drożej niż było w planie, każdy wyjazd też zawsze budżet przehulany :evil: :lol:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 27.06.2016 12:52

piekara114 napisał(a):Na pierwszy rzut planujemy udać się w rejon polecony mi przez magg5.


Piekara114, to dokładnie ta plaża, tylko my parkowaliśmy kawałeczek dalej, za znakiem drogowym "Hotel Galeb". Cieszę się, że trafiliście na tą plażę, według mnie jest bez porównania z tą w Pakostane, zresztą tak jak pisałam w wiadomościach, my jeździliśmy tam codziennie. :) I też znajdowaliśmy tam niesamowite okazy muszli, rozgwiazd, wężowideł i innych stworów itd. :)
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 27.06.2016 14:02

nie byłam w Pakoštane i raczej nie będę, bo i mnie nie przekonuje
ale każdy ma swoje upodobania, ja na przykład bardzo lubię Zadar, który ma też sporo przeciwników :)

w ogóle mój urlop w Cro stanął pod znakiem zapytania, więc skoro lekarstwa na to nie ma, to jeśli nie pojadę, cierpieć będę okrutnie :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…? cz. 2 (str.12) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone