Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…? cz. 2 (str.12)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.06.2016 22:04

piekara114 napisał(a):Jesteśmy w polecanym Pakostane!


Jestem ciekawy czy będziesz polecać :wink: :?:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 22.06.2016 22:13

Ooo... i nawet wyjechałyśmy w tym samym terminie :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.06.2016 07:11

piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2016 07:59

Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):Jesteśmy w polecanym Pakostane!
Jestem ciekawy czy będziesz polecać :wink: :?:
To będzie i w trakcie i na koniec :D

magg5 napisał(a):Ooo... i nawet wyjechałyśmy w tym samym terminie :)
My dojechalismy do celu w dniu moich urodzin :D

FUX napisał(a):http://www.pakostane.hr/hr/media/webcam
Strona dokładnie przewertowana jeszcze zanim się zdecydowaliśmy, a potem już na okrągło To chyba jedna z lepszych stron chorwackich miasteczek (i nie chodzi mi o to, ze jest wersja PL, ale za to dodatkowy plus, choć znalazłam parę błędów w tłumaczeniach). Przyjemna do korzystania i wizualnie super. Po powrocie patrzyliśmy jak na ryneczku asfalt kładli :D
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 23.06.2016 08:31

Ja z tych co w najbliższym czasie (pewnie nawet w latach :cry: ) do CRO nie zawitają ....
No to se poryczę u Ciebie :oops: ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.06.2016 08:58

piekara114 napisał(a): No i Toskania wyszła taniej, a i remont wyjdzie taniej niż planowaliśmy. Więc może drugie wakacje za granicą :?: :idea:

Jak Ty to robisz, że wszystko Ci taniej wychodzi ... 8O 8O 8O ,
na jakieś szkolenie chyba wpadnę .. :smo:
iwona3001
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 20.06.2013
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona3001 » 23.06.2016 09:00

Mariusz_M napisał(a):Normalnie - jak wszystko... z czasem też się znudzi. Od trzech lat bez Chorwacji człowiek odkrywa, że świat na Chorwacji się nie kończy. Za czym tęsknię w Chorwacji? Za czymś co już się NIGDY niestety nie powtórzy... czyli za pierwszym wyjazdem, za szukaniem na tym forum o 21:00 gdzie jechać, jak za godzinę wyjazd, z papierową mapą (bo nikt o gpsie nie śnił) i wskazówkami (jakie drogi zapisane na szybko znalezionej kartce) z tego forum... za pierwszym widokiem turkusowego Adriatyku, który wyłonił się z zakrętu i - najważniejsze - za tym by znów być o 12 lat młodszy.... Ehhh...


Hmmm...takie same mam odczucia, pierwsza Chorwacja - tak najważniejsza i najpiękniejsza, z której zrodziła się s
cudowna przyjaźń, która trwa do dzisiaj. Za każdym razem Chorwacja jest super, ale ten pierwszy raz był magiczny :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2016 09:12

Potter napisał(a):Ja z tych co w najbliższym czasie (pewnie nawet w latach :cry: ) do CRO nie zawitają ....
No to se poryczę u Ciebie :oops: ...

Ni rycz, tylko się pakuj :!: Samoloty ugłaskałaś, a zamiast plątać się po Santorini możecie przecież zawitać do Cavtatu, a stamtąd macie już rzut do Orebicia :D Ale Twoje Korfu jeszcze bardziej mnie przekonało i myślę przez to o wrześniu właśnie tam... Czerwcowe lasty są super, może i na wrzesień coś się trafi...

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a): No i Toskania wyszła taniej, a i remont wyjdzie taniej niż planowaliśmy. Więc może drugie wakacje za granicą :?: :idea:
Jak Ty to robisz, że wszystko Ci taniej wychodzi ... 8O 8O 8O ,
na jakieś szkolenie chyba wpadnę .. :smo:
I pisze to księgowa? Zapraszam na szkolenie :mrgreen: :mrgreen:

iwona3001 napisał(a):
Mariusz_M napisał(a):Normalnie - jak wszystko... z czasem też się znudzi. Od trzech lat bez Chorwacji człowiek odkrywa, że świat na Chorwacji się nie kończy. Za czym tęsknię w Chorwacji? Za czymś co już się NIGDY niestety nie powtórzy... czyli za pierwszym wyjazdem, za szukaniem na tym forum o 21:00 gdzie jechać, jak za godzinę wyjazd, z papierową mapą (bo nikt o gpsie nie śnił) i wskazówkami (jakie drogi zapisane na szybko znalezionej kartce) z tego forum... za pierwszym widokiem turkusowego Adriatyku, który wyłonił się z zakrętu i - najważniejsze - za tym by znów być o 12 lat młodszy.... Ehhh...
Hmmm...takie same mam odczucia, pierwsza Chorwacja - tak najważniejsza i najpiękniejsza, z której zrodziła się s
cudowna przyjaźń, która trwa do dzisiaj. Za każdym razem Chorwacja jest super, ale ten pierwszy raz był magiczny :D
Dla mnie każdy pobyt jest magiczny, nowe miejsca i nowe wrażenia, a zaglądanie do znanych miejsc, daje mi ogromne poczucie relaksu, nic nie "muszenia" tylko czysta przyjemność :D
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 23.06.2016 09:53

Byłem do tej pory 6 razy, ale będą następne :) A dlaczego? A dlatego, że Chorwacja ujęła mnie czymś, z czym się wcześniej nie spotkałem i cholernie mi się to spodobało :) Jakiś taki spokój i luz, którego brakuje na co dzień. Ostatnimi razy robię już nawet coraz mniej zdjęć, bo ileż razy można fotografować to samo? :P Po prostu się relaksuję, jak tylko się da najlepiej :)

W planach jest i Grecja, i Włochy, ale do Chorwacji zawsze będę chętnie wracał w miarę możliwości :) Po prostu mi się tam podoba i tyle :)
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 23.06.2016 11:22

mam to samo....
ciekawie sie zaczyna .
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 23.06.2016 15:40

fabio007 napisał(a): Ostatnimi razy robię już nawet coraz mniej zdjęć, bo ileż razy można fotografować to samo? :P


hahaha, jakieś to prawdziwe :) jakbym słyszała mojego: "Po co znowu fotografujesz jeżowca, masz w domu sto tysięcy takich zdjęć!" :) albo to pełne niezrozumienia spojrzenie, gdy wyciągam aparat przed tunelem ciepło-zimno :) ale faktycznie, zdjęć w pewnym momencie robi się mniej, a przynajmniej nie robi się zdjęć wszystkiemu :)
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 23.06.2016 16:02

To w sumie chyba normalne :)

Za pierwszym razem robimy dużo zdjęć, żeby chociaż trochę wspomnień 'zabrać' ze sobą do domu. Przy kolejnych już uważniej wybieramy obiekty i sytuacje do zdjęć, a przy którymś ... już nie robimy zdjęć tylko 'chłoniemy' chwile spędzone w fajnych miejscach :) I wtedy odpoczywa się chyba jeszcze
bardziej' :)
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21045
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 24.06.2016 16:35

piekara114 napisał(a):
Zapraszam, więc do wspominek… Dla nas to tez był wyjazd w znajome katy…. Ty z tych, co da się żyć bez… ale Ty znalazłeś swój świat, gdzie indziej i super!


Z chęcią będę wspominał...kiedyś z pewnością nastąpi powrót... :papa:
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 25.06.2016 11:16

Witam, zasiadam aby śledzić wasze dalsze losy, bo muszę czekać do końca sierpnia prawie :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.06.2016 21:00

fabio007 napisał(a):Byłem do tej pory 6 razy, ale będą następne :) A dlaczego? A dlatego, że Chorwacja ujęła mnie czymś, z czym się wcześniej nie spotkałem i cholernie mi się to spodobało :) Jakiś taki spokój i luz, którego brakuje na co dzień. Ostatnimi razy robię już nawet coraz mniej zdjęć, bo ileż razy można fotografować to samo? :P Po prostu się relaksuję, jak tylko się da najlepiej :)
W planach jest i Grecja, i Włochy, ale do Chorwacji zawsze będę chętnie wracał w miarę możliwości :) Po prostu mi się tam podoba i tyle :)

emarylka napisał(a):mam to samo....

My też mamy różne plany, ale do Cro będziemy wracać, bo właśnie tym czymś nas ujmuje....

magg5 napisał(a):
fabio007 napisał(a): Ostatnimi razy robię już nawet coraz mniej zdjęć, bo ileż razy można fotografować to samo? :P
hahaha, jakieś to prawdziwe :) jakbym słyszała mojego: "Po co znowu fotografujesz jeżowca, masz w domu sto tysięcy takich zdjęć!" :) albo to pełne niezrozumienia spojrzenie, gdy wyciągam aparat przed tunelem ciepło-zimno :) ale faktycznie, zdjęć w pewnym momencie robi się mniej, a przynajmniej nie robi się zdjęć wszystkiemu :)
Ja też należę to tego klubu, Pan M. z tym pytaniem ma tak samo, i syn też zaczyna dołączać do tego klubu :D

banankochan napisał(a):Witam, zasiadam aby śledzić wasze dalsze losy, bo muszę czekać do końca sierpnia prawie :)

Zapraszam, relacja będzie skończona do 8 lipca, bo wtedy startujemy :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…? cz. 2 (str.12) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone