Jak bedzie w UK
napisał(a) dallaska » 25.01.2007 11:14
siedze jak na szpilkach bo jutro ostatni dzien w pracy w Polsce.ale powinno byc dobrze .ja zarabiam tu 900 zł.Mój chłopak w UK 6000zł,w Polsce za taka sama prace miał by 900 zł.wiec powinno być dobrze.mówi ze tam sprzatajac zarabia sie jak dyrektor w Polsce.