Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jadę na mistrzostwa świata!!! :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.05.2006 09:42

Właśnie dostałem potwierdzenie przyznania biletów na mecz Polska - Kostaryka!!! Ale się cieszę! :lol: :lol: :lol:
A tak przy okazji... może ktoś z Was ma namiar na jakiś fajny (sprawdzony :) )motelik lub pensjonat blisko granicy z Niemcami? :)
mitam
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 22.05.2006 17:09

ZAZDROSZCZĘ !!!!
Myślę że będziesz bardzo głośno kibicował za naszą drużyną
POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!!
AgaKon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 25.05.2006 22:12

no to gratuluje :D
heh chociaż sama nie przepadam za piłką nożną , brat były piłkarz dzidek trener Lechi Dzierżoniów no ale za czasów kiedy była jeszcze w drugiej lidze, ojciec zapalony kibol normalnie koszmar w domu był
moondek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 26.05.2006 10:17

Wiesz... Nikt nie obiecywał, ze łatwo będzie... ;) Te same koszmary przeżywa teraz moja dziewczyna, ale powoli przekonuje się do piłki :) Dała się raz nawet wyciągnąć na stadion, a na mistrzostwa świata... jedziemy razem :)
Cayman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 26.05.2006 10:22

...eh ja starałem się na wszelkie mozliwe spoosby (na stronie FIFY i PZPN) ale się nie udało...
madzia1981
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.05.2006 10:22

moondek:)
jak bedziesz na ciovo to zahacz o hajduka :D
w zeszłym roku w sierpniu byłam na ligowym meczu, może nie ta forma co kiedyś ale można doświadczyć czegoś innego- inna atmosfera :D niż u nas-super było, mąż zapalony vratar i działacz ja za jego sprawą też to polubiłam :D
fabi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabi » 26.05.2006 10:53

hajduk Split - Torcida - KSG
będąc w Splicie rónież zamierzam odwiedzić stadion Splitu.
Madzia1981 może jakieś namiary.
moondek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 26.05.2006 11:05

Cayman napisał(a):...eh ja starałem się na wszelkie mozliwe spoosby (na stronie FIFY i PZPN) ale się nie udało...

Mi udało się przez Fifę! Ale też nie od razu tylko w drugim losowaniu (w dogrywce). Biorąc pod uwagę fakt, że następne mistrzostwa świata będą w RPA, a mundial w 2014 pewnie gdzieś w Ameryce Południowej (bo dawno tam nic nie było), kolejne mistrzostwa świata w Europie będą w 2018 roku, czyli za 12 lat... Prosta matematyka mówi, że będę miał wtedy 45 lat i sam nie wiem, czy znajdę w sobie tyle czadu, żeby znów wybrać się na MŚ... :(
A w tzw. międzyczasie w 2012 roku mamy jeszcze podobno zaplanowany koniec świata, więc teraz jest ostatnia okazja! :)
moondek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 26.05.2006 11:10

madzia1981 napisał(a):moondek:)
jak bedziesz na ciovo to zahacz o hajduka :D
w zeszłym roku w sierpniu byłam na ligowym meczu, może nie ta forma co kiedyś ale można doświadczyć czegoś innego- inna atmosfera :D niż u nas-super było, mąż zapalony vratar i działacz ja za jego sprawą też to polubiłam :D

No wiem, że fani Hajduka potrafią zrobić niezłą atmosferę w czasie meczu, ale wydaje mi się, że moja Dziumdzia już by tego nie wytrzymała... :) To już postanowione, że na ostatnie 2 tygodnie sierpnia mam totalny rozbrat z piłką! :D
Chciaż z drugiej strony.... zawsze przecież mogę Jej powiedzieć, że to też jest jakaś cząskta Chorwacji, którą warto zobaczyć :lol: :lol: :lol:
madzia1981
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.05.2006 11:14

Stadion znajdziesz bez problemu jest dobrze w mieście oznaczony

http://www.hnkhajduk.hr/stadion.php

tu jest ich strona
Bilety nie sa drogie za wstep płaciliśmy na mecz Hajduk-Medimurje 40 kun w najlepszych miejscach od osoby. Atmosfera niesamowita, przy stadionie ich sklep firmowy, można kupić pamiątkę-mąż kupił orginalną koszulkę reprezentacji firmy umbro.
W zeszłym roku bylismy w sierpniu w tym roku lipiec- czy bedzie cos sie działo...nie wiem
Mam dylemat bo 13 czerwca w Berlinie chorwacja zmierzy sie z "kanarinios"-choć Ronaldinio jest moim idolem, bedę dzielnie zaciskała piąstki za Chorwacją 8)
madzia1981
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.05.2006 11:17

moondek:)
Mój mąż mimo że pogoda była piekna i przewracałam sie własnie na drugi bok na plazy jakoś mnie wyciagnął...
Powiedz...że zawsze mozna podczas meczu znaleść inny punkt widzenia :D wszak chorwaci sa bardzo przystojni :D milo popatrzeć :D
fabi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabi » 26.05.2006 11:56

Myślę, że przy okazji zwiedxzania Splitu żona również przejdzie ze mną zobaczyć stadion. W Holandii tak zwiedzaliśmy i byliśmy m.in. na Feyenord, PSV i Ajax.
A co do MŚ to również jadę chociaż biletów nie mam, myslę, że wspaniała atmosfera również będzie pod stadionem.
moondek- słusznie pisałeś, mogę jeszcze dodać Azje do tego spisu, także będziemy musieli długo czekać, a będę w podobnym wieku.
A kobietomw najbliższym czasie życzę cierpliwości i wyrozumiałości. :D
Adam,K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 26.05.2006 12:23

moondek napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie przyznania biletów na mecz Polska - Kostaryka!!! Ale się cieszę! :lol: :lol: :lol:
A tak przy okazji... może ktoś z Was ma namiar na jakiś fajny (sprawdzony :) )motelik lub pensjonat blisko granicy z Niemcami? :)

Nawet nie denerwuj mnie że jedziesz!!! Żart.Ja sie też starałem ale panowie z PZPN napisali mi maila, że niestety itd. itp. Ale na pocieche mam już bilety na Polska- Kolumbia w Chorzowie. Pierwszy raz jadę z synem (8lat) - oby pogoda dopisała.
Łukasz.D
Croentuzjasta
hajduk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 26.05.2006 14:07

Jak byłem w Splicie w zeszłym roku to Hajduk grał z Bayernem Monachium.Niestety nie byłem na meczu osobiście,ale zobaczyłem koncówkę w telewizji.Atmosfera naprawde super.
Ale najbardziej chciałbym zobaczyć spotkanie ligowe piłki ręcznej.Kiedyś oglądałem na video i tam to się dopiero działo.W pewnym momencie obie ekipy mówiąc delikatnie poprztykały się :)
P.S.
Mirzo Dzomba rządzi !!!
jacusd
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 26.05.2006 16:29

JA TEŻ JADĘ!!!!!!
Tylko że na Polska - Ekwador.Bilety zafundował mi Shell polska.
Moondek o meczach pogadamy pewnie na Ciovo - też tam będę w sierpniu.
Pozdrawiam
Jacek
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019