Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jadę na mistrzostwa świata!!! :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2006 23:33

moondek napisał(a):Wiesz... Nikt nie obiecywał, ze łatwo będzie... ;) Te same koszmary przeżywa teraz moja dziewczyna, ale powoli przekonuje się do piłki :) Dała się raz nawet wyciągnąć na stadion, a na mistrzostwa świata... jedziemy razem :)

Ja swoją żonkę to wciągnąłem nawet na ...pusty stadion :D ...ale , że był to Camp Nou...to w końcu i tak była pod wrażeniem :lol:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 28.05.2006 12:49

Adam,K napisał(a):
moondek napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie przyznania biletów na mecz Polska - Kostaryka!!! Ale się cieszę! :lol: :lol: :lol:
A tak przy okazji... może ktoś z Was ma namiar na jakiś fajny (sprawdzony :) )motelik lub pensjonat blisko granicy z Niemcami? :)


Nawet nie denerwuj mnie że jedziesz!!! Żart.Ja sie też starałem ale panowie z PZPN napisali mi maila, że niestety itd. itp. Ale na pocieche mam już bilety na Polska- Kolumbia w Chorzowie. Pierwszy raz jadę z synem (8lat) - oby pogoda dopisała.


Ja tez straciłem wszelką nadzieję, ale bilety załatwiałem przez fifaworldcup.com no i udało się :) Nigdy się nie poddawaj! :lol:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 28.05.2006 12:53

jacusd napisał(a):JA TEŻ JADĘ!!!!!!
Tylko że na Polska - Ekwador.Bilety zafundował mi Shell polska.
Moondek o meczach pogadamy pewnie na Ciovo - też tam będę w sierpniu.
Pozdrawiam
Jacek


A kiedy jedziesz? My bedziemy na Ciovo od 20 VIII do 01 IX. Szukaj Citroena C4 z nr rejestracyjnym zaczynającym się na WW i z naklejką Cro.pl na tylnej szybie :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 30.05.2006 20:06

Panowie czy jesteście po eksytującym programie w tvp?
Jaka wasza opinia na temat naszej reprezentacji...?
Bo u mnie non coment...
Dobrze że nie skreśliłam kuponiku na nich :D
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 30.05.2006 20:11

Do Moondek
WspółczujeCI, że musiśż jechać.
"Pozdrów"- Janasa K......sa
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 30.05.2006 20:16

do daisykf
Wśród eksytującej gry naszej reprezentacji na pełnym stadionie kibiców - to oni kibice wywarli na mnie jako jedyni pozytywne wrażenie :D a już myślałam ze sie przesłyszałam :twisted:

do moondek
mimo wszystko zazdroszczę :D
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003
Re: hajduk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 30.05.2006 20:27

Łukasz Darowski napisał(a):Mirzo Dzomba rządzi !!!

Potwierdzam :D :D
Najlepszy piłkarz ręczny na świecie
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 30.05.2006 20:32

moondek napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie przyznania biletów na mecz Polska - Kostaryka!!! Ale się cieszę! :lol: :lol: :lol:
A tak przy okazji... może ktoś z Was ma namiar na jakiś fajny (sprawdzony :) )motelik lub pensjonat blisko granicy z Niemcami? :)


Ja również mam przyjemność jechać na ten mecz i również udało się mi zdobyć bilety na stronie FIFY..... i już się nie mogę doczekać.

PS. niestety bilety obstructed view, ale i tak się cieszę.

do zobaczenia na stadionie :D :D :D

POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!!!!!!!!!!!
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 30.05.2006 20:40

moondek napisał(a):Ja tez straciłem wszelką nadzieję, ale bilety załatwiałem przez fifaworldcup.com no i udało się :) Nigdy się nie poddawaj! :lol:


Ja nie straciłem wiary , tak udało mi się kupić bilety na 8 spotkań, dwa z nich już oddałem do Fify do odsprzedaży i pozostało mi 6 na które jadę, i może nawet jak Hrvatska dojdzie do ćwierćfinału to zobaczę ich w akcji.
Więc nie poddawajcie się i walczcie, zaglądajcie na:
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/tickets/
powodzenia w łowieniu biletów
Ostatnio edytowano 30.05.2006 20:43 przez Rafi, łącznie edytowano 1 raz
jacusd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 30.05.2006 20:42

A kiedy jedziesz? My bedziemy na Ciovo od 20 VIII do 01 IX. Szukaj Citroena C4 z nr rejestracyjnym zaczynającym się na WW i z naklejką Cro.pl na tylnej szybie :)[/quote]

Na Ciovo będę 13-23.08.Czerwone Vito, oczywiście z naklejką.
Dzisiejszy mecz trochę mnie podłamał.
Jedyne pocieszenie , że na niemieckich stadionach nie może być już gorzej.I tak pojadę.
A co do kibiców , to wydaje mi się , że powinni wspierać reprezentację, bez względu na skład!
Pozdrawiam wszystkich
Jacek
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 30.05.2006 20:52

daisykf napisał(a):Do Moondek
WspółczujeCI, że musiśż jechać.
"Pozdrów"- Janasa K......sa


daisykf... no niestety dla Ciebie należę do tej grupy ludzi, którzy nic nie mają do Janasa, a juz na pewno nie wpadają w histerię po ogłoszeniu przez niego składu na mundial... Mało tego, uważam, że postąpił słusznie nie biorąc na mistrzostwa świata Dudka i Frankowskiego.
Pomimo tego, że przed chwilą dostaliśmy baty od Kolumbii, a drużyna nie pokazała nic pozytywnego, ja mocno w to wierzę, że mimo wszystko bedziemy mieli z nich pociechę na mistrzostwach... :) Więcej optymizmu, chłopie!!! :):):)
A swoją drogą... Jeszcze pół roku temu nosiliśmy go na rękach po tym, jak nasze orły wywalczyły awans na mundial.... A teraz??? Szkoda o tym gadać....
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 30.05.2006 20:58

jacusd napisał(a):A kiedy jedziesz? My bedziemy na Ciovo od 20 VIII do 01 IX. Szukaj Citroena C4 z nr rejestracyjnym zaczynającym się na WW i z naklejką Cro.pl na tylnej szybie :)


Na Ciovo będę 13-23.08.Czerwone Vito, oczywiście z naklejką.
Dzisiejszy mecz trochę mnie podłamał.
Jedyne pocieszenie , że na niemieckich stadionach nie może być już gorzej.I tak pojadę.
A co do kibiców , to wydaje mi się , że powinni wspierać reprezentację, bez względu na skład!
Pozdrawiam wszystkich
Jacek[/quote]

To juz wiesz dlaczego Stadion Śląski odpadł jako kandydat na Euro 2012 ?... Ten stadion potrafił stworzyć atmosferę tylko w latach 70-ch, a teraz to jedna wielka żenada na trybunach...
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 30.05.2006 21:04

A to Lidera z innego wątku dla przypomnienia:

Z kim spotka się Reprezentacja Polski po I rundzie MŚ w Niemczech?


Z rodzinami na Okęciu


No coments.

FUX
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.05.2006 22:18

No ...za przeproszeniem....kurwa....chłopcy nieźle ściemnili...jak zamierzali zmylić przeciwnika to im wybaczam....ale jeśli to ich obecna forma...to miej nas Panie w opiece (chociażby to miał być Jego namiestnik Benedetto...) :lol: :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 30.05.2006 22:40

szczerze to ominęłam bramkę numer 1- Boruc ma wielkie aspiracje, czy była ładna ? :?: :D Starał się chłop??
Ja jakoś przygasłam po dzisiejszym meczu...ciekawe co to bedzie w meczu z Chorwacją- bez względu na wynik będę sie cieszyła :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jadę na mistrzostwa świata!!! :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone