Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jadę na mistrzostwa świata!!! :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2006 22:43

Madziu obie były prześliczne :lol: i chłopy się starały, aby takie były :wink:
Odyseusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 26.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Odyseusz » 30.05.2006 22:50

Ech Wy znawcy (niedzielni) footballu (niektórzy) :( A może ktoś by się zastanowił jak się biega po tygodniowym zgrupowaniu wytrzymałościowym? Że nawet jak serce chce to ciało nie daje rady :evil: I może by się wstrzymać z wyśmiewaniem do zakończenia mundialu? Mundek masz racją chłopie że Stadion Śląski to się nadaje co najwyżej na koncerty rockowe (gdzie muzyka widzów zagłusza) a co do kibiców to brak mi słów na określenie zachowania tego bydła :(
ps.1 Też jadę do niemiec, na mecz z gospodarzami (mam nadzieję że będą tam tylko prawdziwi kibice POLSKIEJ REPREZENTACJI )
ps.2 Sorka jeśli kogoś uraziłem, ale piszę co myślę a poza tym jestem mocno zdołowany (głównie postawą tzw kibiców) pozdrawiam :)
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 31.05.2006 06:37

Dokładnie, mam nadzieję że żadnen mecz repry na Śląsku już się nie odbędzie. Najbardziej skandaliczną częścią spektaklu byli wczoraj "KIBICE" a nie piłkarze, niestety. Mam nadzieję że na meczu z Ekwadorem na stadionie tej piknikowej hołoty nie zobaczę.
Widać było od początku meczu że sa po ostrym wycisku wytrzymałościowym. Zero dynamiki, brak celności podań etc. Ale na takjim etapie przygotowań nie mogło być inaczej.
Mało tego uważam że biorąc pod uwagę polską mentalność taka porażka przyniesie same pozytywy (brak sodówki a la "engelowcy") .
Oni przygotowują się do mistrzostw a nie sparingów więc cenzurki zacznijcie wystawiać za jakieś 3 tygodnie, a jak dobrze pójdzie to i później.
PZDR
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 31.05.2006 08:06

Do Chorwacji po meczu, to pewnie będziemy wjeżdzać na klęczkach, bo tak nam dokopią.
No ale może to dobrze bo Chorwaci z litości obniżą dla nas ceny apartamentów.
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 31.05.2006 13:10

daisykf napisał(a):Do Chorwacji po meczu, to pewnie będziemy wjeżdzać na klęczkach, bo tak nam dokopią.
No ale może to dobrze bo Chorwaci z litości obniżą dla nas ceny apartamentów.


wytrzymałościówka czy nie ja stawiam 5-0 (no może 4-1) dla Chorwatów :!: (z czego 3 bramki strzeli ich bramkarz :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 31.05.2006 16:53

VOID napisał(a):
daisykf napisał(a):Do Chorwacji po meczu, to pewnie będziemy wjeżdzać na klęczkach, bo tak nam dokopią.
No ale może to dobrze bo Chorwaci z litości obniżą dla nas ceny apartamentów.


wytrzymałościówka czy nie ja stawiam 5-0 (no może 4-1) dla Chorwatów :!: (z czego 3 bramki strzeli ich bramkarz :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )


Wiesz po czym poznać prawdziwego kibica?... Po tym, że jest dumny jak jego drużyna wygrywa, a jeśli przegrywa, to jest z nią w złych chwilach i dopinguje ją do lepszej gry...
To, co wczoraj zrobiło to bydło na trybunach woła o pomstę do nieba, więc zanim napiszesz cokolwiek na temat wczorajszego meczu to dobrze się zastanów, bo nie sądzę, że się do nich zaliczasz... Ok, naszym "orłom" nie wyszedł wczoraj ten mecz i każdy z nas chciałby o nim jak najszybciej zapomnieć... Wynik, jak i kix Kuszczaka poszedł w świat, trudno, nie zmienimy już tego. Jedyne co możemy teraz zrobić, to podnieść ich na duchu, a takie gadanie i naigrywanie się z nich na pewno im nie pomoże...
Może dla Ciebie to mało istotne, ale rozmawiamy o naszej druzynie narodowej!!! Nie rozmawiamy o Legii, Wiśle, Widzewie czy Lechu, gdzie kibice wszystkich tych drużyn wieszają na sobie psy, a jakby mogli, to pozabijali by się nawzajem.... Ale jak przychodzi do meczu reprezentacji, to na płocie wokół stadionu wiszą obok siebie flagi z Warszawy, Krakowa, Łodzi i Poznania, bo wszyscy się wtedy jednoczą we wspólnym celu- kibicowania NASZEJ DRUŻYNY NARODOWEJ!
Ok, niech i będzie te 5:0 dla Chorwacji, niech te trzy bramki strzeli nam ich bramkarz, a pozostałe dwie sędzia, ale ja i tak będe im kibicował i nie będe się z nich nabijał. A wiesz dlaczego? Bo tak jakoś głupio mi jest się naśmiewać z samego siebie... W końcu wczoraj na boisku biegali "wybrańcy narodu"...
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 31.05.2006 17:05

Super! Mając w pamięci wczorajsze popisy naszych orłów na pewno ubawisz się tam świetnie :D
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 31.05.2006 17:14

aGGi napisał(a):Super! Mając w pamięci wczorajsze popisy naszych orłów na pewno ubawisz się tam świetnie :D


Na szczęście różnimy się mentalnie, więc nie ma o czym gadać...
CroManiek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 31.05.2006
World Cup Germany 2006 with FIFA

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroManiek » 31.05.2006 19:55

siemka, ja nie jade na mistrzostwa obejrzę je w tv, ale uważam że Chorwacja ma trudna grupę i gra meczyk z Brazylią. W moim odczuciu jednak uwazam ze to druzyna z Bałkanów moze wygrac ten mecz, ponieważ Carlos Alberto Pareira stawia na blok defensywny Cafu-Juan-Lucio-R. Carlos, oni są zbyt słabi na Dario Simica, Boszko Balabana i spółkę. Obrona brazylijska poplenia zbyt dużo błędów:) pozdrawiam i kibicuje Chorwacji...

P.S. Suker pokazal jak sie strzela bramki we Francji
Ostatnio edytowano 03.06.2006 22:07 przez CroManiek, łącznie edytowano 1 raz
Odyseusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 26.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Odyseusz » 03.06.2006 20:46

daisykf napisał(a):Do Chorwacji po meczu, to pewnie będziemy wjeżdzać na klęczkach, bo tak nam dokopią.
No ale może to dobrze bo Chorwaci z litości obniżą dla nas ceny apartamentów.

Biedaku, będziesz musiał pełną taksę płacić, a może nawet podniosą Ci ceny :( Ech znawco 8)
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 03.06.2006 22:49

Odyseusz napisał(a):
daisykf napisał(a):Do Chorwacji po meczu, to pewnie będziemy wjeżdzać na klęczkach, bo tak nam dokopią.
No ale może to dobrze bo Chorwaci z litości obniżą dla nas ceny apartamentów.

Biedaku, będziesz musiał pełną taksę płacić, a może nawet podniosą Ci ceny :( Ech znawco 8)


Jak mawiali "przyjaciele" zza Buga _ Pżywiom uwidim
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 04.06.2006 17:20

No i co niedowiarki??? A nie mówiłem, że się jeszcze nasze orły odbudują przed mistrzostwami?! :) 1:0 w meczu z Chorwacją powinno uspokoić narodową histerię nad kadrą Janasa :)
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005
Jadę na MŚ 2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 07.06.2006 22:41

Witam!

W piątek będę na meczu otwarcia Niemcy - Kostaryka!!! Tu kibicuję Kostaryce. Wiadomo, jest słabsza :] poza tym nie wyobrażam sobie kibicować Niemcom.
Sercem na tych nistrzostwach będę za Chorwatami! Jakoś naszym nie chce mi się kibicować, nie ma komu moim zdaniem. I tak jestem pewien że wygra Brazylia. Ale liczę na Chorwatów że się pokażą na tle jakże silnej grupy F.
Forza Croatia!!! Whatever ;)
może Leon mi pomoże jak to powinno być po chorwacku jak się im kibicuje?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 07.06.2006 22:58

ja będę spiewać tak
hocemo gol, hocemo gol!!!
nepred nepred!!!
hocemo pobjedu!!!
:D :D :D
tralalala
:P
mam nadzieję że posłuchają :D
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 07.06.2006 23:09

madzia1981 napisał(a):ja będę spiewać tak
hocemo gol, hocemo gol!!!
nepred nepred!!!
hocemo pobjedu!!!
:D :D :D
tralalala
:P
mam nadzieję że posłuchają :D


pieronie!! jak to po naszymu?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jadę na mistrzostwa świata!!! :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone