Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Živogošće Porat - Apartament Grgo Majstrović

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2013 17:14

Witam,

czy ktoś może podzielić się opinią na temat tego apartamentu?
Z mapy ze strony wynika, że jest przy Jardance, ale przy oglądaniu zdjęć satelit. wygląda, że jest zdecydowanie niżej bliżej portu/morza.
Nigdzie nie mogę znaleźć opini na temat tego apartamentu :(
A chcę już coś zarezerwować dla dwóch rodzin 2+1 w miarę w rozsądnej cenie.

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi :D
kama408
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 30.01.2013 12:54

[quote="piekara114"]Witam,

czy ktoś może podzielić się opinią na temat tego apartamentu?
Z mapy ze strony wynika, że jest przy Jardance, ale przy oglądaniu zdjęć satelit. wygląda, że jest zdecydowanie niżej bliżej portu/morza.
Nigdzie nie mogę znaleźć opini na temat tego apartamentu :(
A chcę już coś zarezerwować dla dwóch rodzin 2+1 w miarę w rozsądnej cenie.

Witam podłączam się pod pytanie. Nie ma nikt nic do powiedzenia nam o tej kwaterze? Faktycznie czas już coś rezerwować....
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2013 18:32

Z całą pownością jest poniżej Jadranki. Na ten moment chałupy nie kojarzę ale to w tej samej linii co apartament Luka w którym byłem trzykrotnie. Do Jadrana jakieś 120 schodów albo drogą koło 5 minut z dziećmi.
kama408
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 30.01.2013 21:11

Rysio napisał(a):Z całą pownością jest poniżej Jadranki. Na ten moment chałupy nie kojarzę ale to w tej samej linii co apartament Luka w którym byłem trzykrotnie. Do Jadrana jakieś 120 schodów albo drogą koło 5 minut z dziećmi.

Witaj
dzięki za informację i mam jeszcze pytanko jeśli wiesz; to jak w tej linii apartamentów jest z parkingami i dojściem na plaże?
yvonn
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 17.02.2013 21:40

witam,
pozwolę podłączyc się pod ten temat, gdyż szukam informacji na temat apartamentu Majstrovic ale imię Antoni w Zivogosce Porat?
Mam ofertę na ten apartament, ale do końca nie jestem przekonana,
proszę o radę i opinię jeżeli ktoś był w tym miejscu.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019