Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Živogošće Porat - Apartament Grgo Majstrović

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010
Živogošće Porat - Apartament Grgo Majstrović

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2013 18:14

Witam,

czy ktoś może podzielić się opinią na temat tego apartamentu?
Z mapy ze strony wynika, że jest przy Jardance, ale przy oglądaniu zdjęć satelit. wygląda, że jest zdecydowanie niżej bliżej portu/morza.
Nigdzie nie mogę znaleźć opini na temat tego apartamentu :(
A chcę już coś zarezerwować dla dwóch rodzin 2+1 w miarę w rozsądnej cenie.

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi :D
kama408
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 07.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 30.01.2013 13:54

[quote="piekara114"]Witam,

czy ktoś może podzielić się opinią na temat tego apartamentu?
Z mapy ze strony wynika, że jest przy Jardance, ale przy oglądaniu zdjęć satelit. wygląda, że jest zdecydowanie niżej bliżej portu/morza.
Nigdzie nie mogę znaleźć opini na temat tego apartamentu :(
A chcę już coś zarezerwować dla dwóch rodzin 2+1 w miarę w rozsądnej cenie.


Witam podłączam się pod pytanie. Nie ma nikt nic do powiedzenia nam o tej kwaterze? Faktycznie czas już coś rezerwować....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2013 19:32

Z całą pownością jest poniżej Jadranki. Na ten moment chałupy nie kojarzę ale to w tej samej linii co apartament Luka w którym byłem trzykrotnie. Do Jadrana jakieś 120 schodów albo drogą koło 5 minut z dziećmi.
kama408
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 07.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 30.01.2013 22:11

Rysio napisał(a):Z całą pownością jest poniżej Jadranki. Na ten moment chałupy nie kojarzę ale to w tej samej linii co apartament Luka w którym byłem trzykrotnie. Do Jadrana jakieś 120 schodów albo drogą koło 5 minut z dziećmi.


Witaj
dzięki za informację i mam jeszcze pytanko jeśli wiesz; to jak w tej linii apartamentów jest z parkingami i dojściem na plaże?
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 17.02.2013 22:40

witam,
pozwolę podłączyc się pod ten temat, gdyż szukam informacji na temat apartamentu Majstrovic ale imię Antoni w Zivogosce Porat?
Mam ofertę na ten apartament, ale do końca nie jestem przekonana,
proszę o radę i opinię jeżeli ktoś był w tym miejscu.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Živogošće Porat - Apartament Grgo Majstrović
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone