Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria z Salzburgiem w tle

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.08.2014 00:13

cronaturki napisał(a):
Lednice napisał(a):Bardzo fajne :D

Może w przyszłym roku skupimy się na Salzburgu i okolicach

W tym roku był Tyrol i jako dodatki Hallstatt i Bad Ischl :D

W Hallstatt byliście :?:



Przyznam, że w Hallstatt jeszcze nas nie widziano.. ale ciiii bo jak moja żona zobaczy zdjęcia z tego miasteczka i okolic to już będę miał przyszłoroczny urlop zaplanowany :) :lol:

Fakt faktem samo miasteczko, jeziorko i okolica robią bardzo pozytywne wrażenie :) Może z Waszego wyjazdu także powstanie jakaś relacja ?
:lol:


Ja też mam taką nadzieję :wink:

Na razie moja fotka z Hallstatt :D
Obrazek
Ostatnio edytowano 13.08.2014 10:24 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 02.08.2014 00:15

w roku 2013 w pracy na kalendarzu było właśnie podobne foto jak to powyżej.. teraz już wiem gdzie było zrobione :)
Troszkę przypomina Zell am See :) z zeszłorocznej wyprawy do Cro :)

Piękne miasteczko to Hallstatt :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.08.2014 00:46

cronaturki napisał(a):w roku 2013 w pracy na kalendarzu było właśnie podobne foto jak to powyżej.. teraz już wiem gdzie było zrobione :)
Troszkę przypomina Zell am See :) z zeszłorocznej wyprawy do Cro :)

Piękne miasteczko to Hallstatt :)



Jest zarąbiste, cacko, trudno o coś ładniejszego :D

Tym razem fotka żony,
rynek w Hallstatt
Obrazek
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 03.08.2014 21:26

piękna miejscowość.. bardzo klimatyczna... taka typowo austriacka.. ale zrobiłeś chrapkę na to by planując jakiś wyjazd właśnie to miasteczko odwiedzić, lub uczynić je docelowym.

:)
MARK1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 17.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK1 » 03.08.2014 22:10

Witam i pozdrawiam, ciekawa relacja, nieznane mi austriackie klimaty. Byłem, ale w innych rejonach :papa:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 03.08.2014 23:02

Przepiękne Hallstatt

Siedziałem tam w roku 2000 którymś - cała Salzkammergut jest cudna!!!!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria z Salzburgiem w tle - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone