Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Istria

Tutaj można umieszczać informacje polecające sprawdzone noclegi.
Informacja dla chcących dokonać wpisu w tym dziale: Wszelkie posty w tym dziale wymagają akceptacji moderatorów. Wpisy dokonane przez użytkowników o stażu na forum krótszym niż rok lub mało udzielających się w innych wątkach zostaną automatycznie odrzucone. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do nieakceptowania postów bez podania przyczyn. Więcej szczegółów w regulaminie.
Regulamin działu
Przeczytaj, zanim napiszesz post!

1. W temacie mogą pisać Użytkownicy forum posiadający status Cromaniak lub zarejestrowani na forum minimum 1 rok i mający w profilu podany adres e-mali do korespondencji.

2. Dopuszczalne jest umieszczenie namiarów na kwaterę - adresu, telefonu, adresu e-mail lub strony www. Nie mogą być to jednak adresy pośredników.

3. Wszystkie posty dotyczące kwater polecanych lub odradzanych wymagają akceptacji moderatora w celu wyeliminowania w treści reklam.

4. Post polecający musi zawierać:

  A. Dokładny opis w czytelnej formie (polskie znaki itp.) polecanej kwatery: położenie apartamentu, odległość od plaży i jej charakter (piasek/ skały/ żwir), jakie dojście (stromo/ płasko/ schody), odległość od sklepu, knajpy itp. atrakcji.

  B. Wyposażenie apartamentu: czy jest lodówka/zamrażarka, klimatyzacja, wyposażenie kuchni, dostępny grill, taras, ogród jaki widok ogólny.

  C. Okres w jakim spędziliśmy urlop w danym apartamencie. Dla ile osób jest apartament i cena za dobę lub okres w którym tam przebywaliśmy.

  D. Mile widziane zdjęcia lub filmy z samego apartamentu jak i najbliższych okolic.

  E. Zwierzęta: TAK/NIE

Posty nie spełniające powyższych nie zostaną zaakceptowane przez moderatorów do których należy wyłączna decyzja i nie podlega ona dyskusji. Pytania do osób polecających w temacie są niedopuszczalne i nie będą akceptowane przez moderatorów.

Po napisaniu postu proszę o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na jego akceptację. W przypadkach budzących wątpliwość decyzje będą podejmowane kolektywnie lub w oparciu o dodatkowe informacje uzyskane drogą mailową od piszącego.
admin
Administrator
Posty: 2803
Dołączył(a): 26.01.2002
Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin » 15.01.2013 23:37

W tym temacie opisujemy polecane kwatery, na zasadach określonych w regulaminie, regionu Istrii z wyłączeniem Opatijskiej Riviery.

istria.png
piekara114
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 12379
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.01.2013 20:09

SPIS TREŚCI: (jeśli admin pozwoli)


Rovinj
piekara114
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 12379
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.01.2013 20:17

Miejsce: Rovinj, południowa część miasta, dzielnica z samymi domkami
Apartament: „Ivana”
Wielkość obiektu: 4-5 apartamenty
Okres: wrzesień 2012, w ciemno,
Cena: 40 eur (wyjściowa 45), 2+1 (9 lat)
Zwierzęta: nie wiem, temat mnie nie interesował
Wyposażenie: apartament na parterze, mała łazienka, pokój z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną wersalką, wi-fi (w cenie), kuchnia ze stołem w pełni wyposażona z wyjściem do ogródka

Obrazek

Właściciel: Ivana mówi po chorwacku lub niemiecku, komunikacja po angielsku praktycznie nie możliwa (cyfry pisaliśmy na kartce :D , mieszka na piętrze domu, nie przeszkadza i nie wtrąca się, ale pomocna
Sklep/zaopatrzenie: nie duży Konzum, 3-4 min spacerkiem lub piekarnie do 7 min w kierunku centrum, Plodine i Lidl samochodem do 3 min - na obrzeżu Rovinj
Centrum/Starówka: z mapy spacer może wydaje się duży, ale naprawdę to 10-12 min w jedną stronę :D (oczywiście nie z 2-latkiem idącym na własnych nóżkach, ale z 9-latkiem tak)

Obrazek
Plaża:
1. ok. 10 min na nóżkach po chodnikach, płasko, koło kompleksu hoteli, plaża drobne kamyki, wąska, przechodzi się przez wąski pas lasku – oglądaliśmy zanim znaleźliśmy miejscówkę
2. Polecona przez właścicielkę, strzał w 10
ok. 15 min na nóżkach, też po płaskim, ale bez chodnika, bezpiecznie, bo wzdłuż uliczki osiedlowej. Możliwe jest podjechanie samochodem do bramy na plaży, parking w IX.2012 darmowy – nie widziałam żadnej informacji o opłatach w innym okresie
Przechodzi się przez lasek i pierwsza zatoczka (A) – nie poraża zachwytem, druga strona cyplu, na otwarte morze: kamyki, bokiem skałki, mała restauracyjka przy plaży
Zaleta: łagodne zejście do morza, lasek nad głową niedający cienia, ale towarzysząca nam 3 letnia podróżniczka mogła spokojnie w wózku w cieniu sobie pospać

Plaża 2
Obrazek

Powrót do Bank kwater


 • Podobne tematy
  Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021