Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria-jaka miejscowosć?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009
Istria-jaka miejscowosć?

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 01.05.2009 15:00

Witam
Już nie wiem dokąd jechać.
Na początku miałem zamiar jechać do Porec'ia a później do Rovinj. W tym temacie http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=368578#368578 odradzono mi wyjazdu do Rovinj.Teraz mam zamiar jechać do Rabac są tam piękne plaże ale wyczytałem że jest to mała miejscowość i nie ma co zwiedzać a zarazem życia nocnego tam !nie ma!
Chodzi mi o to żeby w mieście:
-były piękne plaże
-życie nocne kwitło
-było co zwiedzać
-możliwość wyjazdu do Wenecji
-no i żeby to nie było zadupie

W poprzednich latach byłem w Splicie,Trogi'ze,Okrug Gornji,wyspa krk miasto krk i podobało mi się bardzo teraz mam zamiar jechać na Istrię.
Aha i jak polecicie mi jakieś miasto to prosiłym też o relacje z podróżny jak niema to trudno.
Z góry thx
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 01.05.2009 15:04

Mnie się bardzo podobało Medulin, życie nocne może nie jakies oszałamiające ale nudy nie ma.

Rovinj i Poreć piękne , lecz nie na zamieszkiwanie tylko do zwiedzania. Rabać ok, ale nie wiem jak z atrakcjami życia nocnego.
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 01.05.2009 17:46

Ma ktoś jakieś inne propozycje?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.05.2009 19:17

Najlepsze jest wschodnie wybrzeże , szczególnie polecam rejon Labina :D
drifter
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 26.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) drifter » 01.05.2009 19:18

Tu się zgadzam że Poreć i Rowinj nie do mieszkania, ale najlepiej gdzieś w okolicach, co by na nogach dojść do miasta wieczorkiem i pobalować, a to dobre punkty wypadowe na wycieczki, jest duży wybór biur, z Porecza są wodoloty do Wenecji.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 01.05.2009 19:18

Polecam:Punta Verudela
Relacje z podróżny: bardzo często, tam spaceruje!

:roll:
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 01.05.2009 20:24

Punta Verudela i okolice Labina odpadają.Czy to prawda ze w Rabacu życie noce nie istnieje i że jest to kompletne zadupie i sa tam tylko piekne plaże?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.05.2009 20:46

cromaniaczek napisał(a):Punta Verudela i okolice Labina odpadają.Czy to prawda ze w Rabacu życie noce nie istnieje i że jest to kompletne zadupie i sa tam tylko piekne plaże?


Prawdą jest , że są piękne plaże , a reszta to nieprawda .
Uwaga , Rabac to zdecydowanie okolica Labina :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.05.2009 20:52

Rabac pod koniec sierpnia tętnił życiem i to bardzo..Labin i okolice są bardzo ładne :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.05.2009 21:06

ines napisał(a):Rabac pod koniec sierpnia tętnił życiem i to bardzo..Labin i okolice są bardzo ładne :)


Będąc na Prtlogu , naprzeciwko Rabaca , prawie co noc miałem dyskotekę :wink: Cieszę się , że Labin przypadł Ci do gustu :D
heintz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 16.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heintz » 07.05.2009 13:44

Witam, macie może namiary na sprawdzone kwatery w Rabac blisko morza i ładnej plaży? Wybieram się tam od 3 lipca z zamiarem odpoczynku i nurkowania. Pozdrawiam Marek
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 24.05.2009 17:36

drifter napisał(a):Tu się zgadzam że Poreć i Rowinj nie do mieszkania, ale najlepiej gdzieś w okolicach, co by na nogach dojść do miasta wieczorkiem i pobalować, a to dobre punkty wypadowe na wycieczki, jest duży wybór biur, z Porecza są wodoloty do Wenecji.


Witam wszystkich jestem na forum nowa. Mam pytanie do driftera własnie w tym roku we wrześniu wybieram sie do Rovinj i Twoja uwaga ze Rovinj nie do mieszkania lekko mnie zaniepokoiła, czy mógłbyś rozwninąć myśl i napisać coś więcej. Pozdrawiam
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 26.05.2009 10:26

witam!
cromaniaczku drogi...
byłam w Rabacu juz dwa razy a w tym roku będę po raz trzeci!
moim zdaniem Rabac oferuje piękne plaże, sporty wodne, bogata bazę noclegową, możliwość korzystania z wycieczek( Wenecja,Cres, no i cała pięka Istria do objechania), riva z milionem knajpek i sklepików na wieczorne spacery rozrywkowe, dobrą kuchnie, no i tylko 4km do przepięknego Labina!!!jeśli to za mało to może reflektujesz na Ibize?
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 26.05.2009 10:28

a jeśli chodzi o tanie i fajne kwatery to polecam

www.kvarner-express.hr
pozdrawiam :)
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 26.05.2009 17:05

Śliweczka, powiedz w którym rejonie miasteczka szukać kwater - chodzi mi o dobry dojazd-wyjazd. Rabac będzie dla mnie bazą wypadową do zwiedzania Istrii, a będę się poruszał sporą "lymuzyną" (promień skrętu ponad 12m) więc kluczenie po wąskich uliczkach jest mocno utrudnione. Mogą być jakieś droższe rejony, ale bliżej morza.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone