histe napisał(a):.z optymizmem do przodu
Tego się trzymam cały czas

.png)
histe napisał(a):.z optymizmem do przodu

.png)
Marlowe1994 napisał(a):Standard na tym forum. I nie tylko, tendencja ogólna. Plus osoby które mają taki mendowaty charakter, smęcą bo mogą. Takich ludzi wokół widać wiele. Czerpią z tego swoją chorą satysfakcję...... Za jeden nie zapłaciłem, na drugim szef postawił browara.

.png)
Właśnie jestem w Albanii i tanio to może Saranda i okolice Durres (nie planuję sprawdzać tego drugiego). No i jednak przed sezonem. W Himare tak tanio to nie jest, taniej niż w Cro czy Grecji, ale obiad dla 2 osób w tawernie to min. 30 EUR, nie 20 jak wynika u Ciebie. Kawa też droższa. O noclegach nie wspomnę.piotrulex napisał(a):Obiad dla 3 osób z napojami tuż przy plaży - maksymalnie do 130zł
