bo premier prosi branżę o obniżenie marż.no ma to sens trzeba przyznać
https://www.polsatnews.pl/ciekawostki/2 ... -turystow/
z drugiej strony po dobrym początku roku (wzrost względem 2025) obecnie jakby siadło, i ludzie trochę są zaniepokojeni, być może część zmigrowała poza sezon z wyjazdami
po 2 letniej przerwie w sierpniu (sic) wybieramy się - tym razem na KRK z tym że śmigamy z Punat katamaranem na tydzień po Jadranie - więc trochę inny charakter wypoczynku niż campy na Istrii. No cóż zobaczymy. W kwestii orientowania się w cenach lokalnych to ja nie zabieram wody ani kartoflów z Polski, więc zobaczymy w tym roku.

.png)
.png)