Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 03.09.2020 14:09

lew napisał(a):.....proszę kolegi , niech kolega nie szarżuje z rekordami, bo są na forum również ,tacy którzy powydawali i 20mln na kampery na wodzie :lol: Co wtedy z nimi począć?


Opodatkowac... Dodatkowo... ;)
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 03.09.2020 15:25

....cenna obywatelska inicjatywa :lol: , ale tu powstaje pytanie jak? -skoro mają bandery z Jersey i w RP to oni podatków nie płacą :lol:
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 03.09.2020 16:35

lew napisał(a):....cenna obywatelska inicjatywa :lol: , ale tu powstaje pytanie jak? -skoro mają bandery z Jersey i w RP to oni podatków nie płacą :lol:


Ciąć maszty np. w połowie... ;)
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 03.09.2020 16:57

lew napisał(a):.....proszę kolegi , niech kolega nie szarżuje z rekordami, bo są na forum również ,tacy którzy powydawali i 20mln na kampery na wodzie :lol: Co wtedy z nimi począć?

Ci co wydali naprawdę dużo się tym nie obnoszą.
Najkrzykliwsi są ci co im się wydaje że zapłacili trochę więcej niż inni... :lol:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 03.09.2020 17:34

....dokładnie," a little bit more" :lol:
A200universeblue
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) A200universeblue » 07.09.2020 04:41

Tych wszystkich którzy mnie wysyłali do lekarza za wątek z terapia rodzinna gorąco pozdrawiam.
Nie jem jednak mrożonej pizzy z biedronki a lody czasem mi się zdarza.
Nie pije tez taniego piwska a alkohol mocny od kilku lat rzuciłem.
Jestem na zbilansowanej diecie przez co schudłem 45kg bez żadnych dodatkowych ćwiczeń 8)
Terapie restauracyjna tez przeprowadziłem w czasach gdy kotlet kosztował 50zl (lata 90te)
Nie podnieca mnie widok jadranu,kemping czy apartament w pierwszej linii brzegowej.
Niektórym ludziom to się wydaje ze żyją lepiej od innych :mrgreen:
Nie jest to jednak prawda a tylko bajkopisarstwo forumowe.
Chorwacja to dziś żaden lans.
Moich fanów zapraszam na skrzynkę wiadomości.
Ps. Koszt campera,Łodzi,przyczepy liczysz tak czyli Cena zakupu minus cena sprzedaży uzywanego podzielone na okres Czasu w jakim użytkowałes sprzęt.
Sumę straty swobodnie doliczasz do kosztow wakacji.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.09.2020 08:44

A200universeblue napisał(a): ... Chorwacja to dziś żaden lans ...


Nie???

O ja, teraz to zburzyłeś mój światopogląd :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
croneserka
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 14.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) croneserka » 18.09.2020 06:00

Hej, przewertowałam kilka stron wstecz ale się nie doszukałam konkretnego info. Jakich cen za nocleg na kwaterach prywatnych i ogólnie średnio na wyjazd można sie spodziewać dla 2 osób? Jest ktoś teraz?
Blisko plaży, środkowa lub południowa część Cro.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 18.09.2020 06:34

croneserka napisał(a):Hej, przewertowałam kilka stron wstecz ale się nie doszukałam konkretnego info. Jakich cen za nocleg na kwaterach prywatnych i ogólnie średnio na wyjazd można sie spodziewać dla 2 osób? Jest ktoś teraz?
Blisko plaży, środkowa lub południowa część Cro.


Nie jestem juz, ale 1-sza linia na wyspie ok. 40E, na lądzie ok. 30E... ;)
Ostatnio edytowano 18.09.2020 06:42 przez robertms, łącznie edytowano 2 razy
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 18.09.2020 06:36

A200universeblue napisał(a):...Koszt campera,Łodzi,przyczepy liczysz tak czyli Cena zakupu minus cena sprzedaży uzywanego podzielone na okres Czasu w jakim użytkowałes sprzęt. Sumę straty swobodnie doliczasz do kosztow wakacji.

Albo wrzucasz w "koszty" budowy domu (kupna mieszkania), bo to w koncu takie domy na kółkach/wodzie... ;)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 18.09.2020 07:12

croneserka napisał(a):Hej, przewertowałam kilka stron wstecz ale się nie doszukałam konkretnego info. Jakich cen za nocleg na kwaterach prywatnych i ogólnie średnio na wyjazd można sie spodziewać dla 2 osób? Jest ktoś teraz?
Blisko plaży, środkowa lub południowa część Cro.

Wątek z konkretami masz tu:
koszt-urlopu-w-chorwacji-t42005-225.html
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.09.2020 07:47

croneserka napisał(a):Hej, przewertowałam kilka stron wstecz ale się nie doszukałam konkretnego info. Jakich cen za nocleg na kwaterach prywatnych i ogólnie średnio na wyjazd można sie spodziewać dla 2 osób? Jest ktoś teraz?
Blisko plaży, środkowa lub południowa część Cro.

5-11.09.2020 Tribunj, 3 linia, 2 sypialnie i kuchnia, 3 os, 35 eur.
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 392
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 18.09.2020 08:22

Wyjeżdżamy z żoną 20 09 do Tribunj .
Pani Danjela zaproponowała 40eur stanęło na 35eur i upust na przyszły rok.
Apart. Petra praktycznie nad samym morzem.
Za4etno
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.09.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Za4etno » 18.09.2020 11:02

Cropidło napisał(a):Wyjeżdżamy z żoną 20 09 do Tribunj .
Pani Danjela zaproponowała 40eur stanęło na 35eur i upust na przyszły rok.
Apart. Petra praktycznie nad samym morzem.

Dość rozsądne ceny.
Zygi007
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 23.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zygi007 » 23.09.2020 15:35

Witajcie. Koszt całego urlopu może mieć bardzo duże widełki. Ja pierwsze co liczę to kosztu dojazdu. Jestem z okolic Krakowa i zawsze przyjmuję 1500zł. Niektórzy piszą 1200zł ja zawsze liczę 1500 bo to zależy od ilości dróg płatnych oraz od ciężkości nogi :) Na autostradzie nie jeżdżę 90 km/h tylko 130 a w tedy auto też nie pali 6 l/100km jakie to auto by nie było :)
Noclegi dla rodziny 2+2 czyli apartament liczę 70-80 euro. Resztę wyda się w restauracjach na mieście i na zwiedzanie.
Ostatni koszt opisałem tutaj:
koszt-urlopu-w-chorwacji-t42005-210.html
W skrócie 13 dni 10 tyś. zł rodzina 2+2
Jak wszystko wszędzie ceny idą do góry ale osobiście uważam że Chorwaci z cenami na mieście (restauracje i różne drobiazgi) trochę szaleją. Wiem też że niektórzy jadą i napiszą że pojechali za połowę z tego co ja ale osobiście nie do końca w to wierzę a druga rzecz to w jakich warunkach kto odpoczywać oraz co jadł (latanie po bułki i codzienne gotowanie na mieszkaniu czego ja osobiście nie uznaję na wczasach). Napisze też że wielokrotnie byłem na wakacjach z biura podróży (Egipt 3x, Turcja, Tunezja, Grecja) Czasem te wczasy były droższe , czasem podobnie tylko że nie można tego porównać ze sobą bo z biura podróży mamy przeważnie all inclusive. Plus takiego rozwiązania jest taki że jak nie chcemy to nie wydamy nawet 100 euro poza tym co opłacaliśmy na początku. Nie trzeba chyba być geniuszem żeby obliczyć ile by wczasy w Chorwacji kosztowały jeśli byśmy zawsze jedli po restauracjach i dzieciaki na zawołanie miały lody, przekąski i napoje :) Pisze Wam takie porównanie bo jak czytacie byłem na takich i na takich wczasach i mogę realnie porównać. Mam znajomych co nigdy do biura podróży nie wejdą ale będą porównywać :) Realnie patrząc to gdy ktoś jedzie na 7dni w 2 osoby to bardziej bym polecił poszukać czegoś samolotem z biurem podróży ( 1500-2000 znajdziemy naprawdę coś fajnego) ale najważniejsze byśmy wszyscy na wczasach odpoczęli i wrócili bezpiecznie do domu czego wszystkim życzę :)))
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 798
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone