Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Grecja

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 01.08.2022 11:54

piekara114 napisał(a): link do fb pokazuje lokalizację pod Atenami...coś mi nie pasuje...

Sprawdziłam z ciekawości. Otworzyłam lokalizację tej Villi Ilios podaną na facebooku i są Saloniki.

Bez tytułu.png
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.08.2022 11:59

A mi na telefonie jak klikam na mapę to wskazuje dokładnie wyspę Salaminę 8O Jak dam "jak dojechać?" to tak samo 8O

Nie wiem czym jest dla Ciebie niedroga kwatera, ale popatrz na Nea Skioni (na Kassandrze) czy Asprovalta, Nea Vrasna - wszystko na północy Grecji.
Ostatnio edytowano 01.08.2022 12:00 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
no_fear
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_fear » 01.08.2022 12:00

nom:

Poseidonos 23, Olimpiaki Akti 601 00, Grecja

piekara114 napisał(a):Nie wiem czym jest dla Ciebie niedroga kwatera, ale popatrz na Nea Skioni (na Kassandrze) czy Asprovalta, Nea Vrasna - wszystko na północy Grecji.

45ojro (za 2+2)
no_fear
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_fear » 03.08.2022 11:12

piekara114 napisał(a):...popatrz na Nea Skioni (na Kassandrze) czy Asprovalta, Nea Vrasna - wszystko na północy Grecji.

Nea Vrasna - czy jest co robić popołudniami?
jakieś deptaki, spacerki, itp.?

jakieś opcje na zwiedzanie (w pobliżu)?
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.08.2022 13:02

Jest.
Szczegółowo opisane jest na greckim forum. Zapraszam.
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.08.2022 14:47

no_fear napisał(a):Witam 8)
plany były inne... ale...wiadomo życie :wink:

Do rzeczy - druga połowa sierpnia, w grę wchodzi wyłącznie Grecja północna (lądowa) i niedrogą kwaterę znalazłem w Olimpic Beach - warto na pierwszy strzał (jeżeli chodzi o Grecję)?

link do kwatery
https://www.facebook.com/iliosvilla

priorytet to bezpieczna plaża (dzieci 7 i 11lat)

Do tej pory grana była jedynie Chorwacja z 5-6 razy ale ostatni raz to chyba z 6 czy 7 lat temu :?

ktoś coś?

Byłem w Olimpic Beach jakieś 20 lat temu :wink: Plaża ładna, piaszczysta (jak ktoś lubi piasek :wink: ), łagodne zejście do morza. Miasteczko z dosyć sporą ilością kawiarenek i sklepików. Promenada do pobliskiej, trochę większej Paraliji.
Ps. Od tamtego czasu może się coś zmieniło :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???