Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grebasztica-był ktoś

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JurekTCS
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.09.2004
Grebasztica-był ktoś

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekTCS » 27.07.2005 08:45

Witam
Wybieram sie w tym roku po raz drugi do Cro.
Rok temu byłem w Vodicach i bardzo mi sue podobało. Ale 2 raz z rzędu do tej samej miejscowości nie chcę jechać.
Znajomi wybierają sie do Grebaszticy. Jest to ok 20 km od Vodic na pólnoc.
Co możecie mi powiedzieć o tej miejscowości. Ma ktoś może jakieś zdjęcia. Czy warto tam jechać czy nie. A może ktoś był/zna Vodice i jest w stanie porównac te miejscowości.
Wybieram sie 19.09.
Z góry dziekuje za odp
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 28.07.2005 09:12

bardzo przyjemna mała miejscowość w zatoczce z super wodą do nurkowania ABC, dużo muszli, krabów i innych morskich atrakcji. W porównaniu z Vodicami, hmmm Vodice tętnią życiem a w Grebasticy jest spokojnie. P.S. pare zdjęć by się znalazło, podaj mi tylko maila.
JurekTCS
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekTCS » 28.07.2005 10:07

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuje
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 29.07.2005 09:49

poleciały :lol:
JurekTCS
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekTCS » 29.07.2005 11:44

Doleciały.
Nie masz może zdjeć samej miejscowości. Jak ono wygląda :P
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 29.07.2005 11:59

tylko to jedno co masz z widokiem z góry
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 29.07.2005 12:05

dosyłam ci fotki znalezione w necie
JurekTCS
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekTCS » 29.07.2005 12:54

Ok mam. Dzięki. Na zdjęciach plaża wygląda przyzwoiciej niż w Vodicach
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005
chyba przesada

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 31.07.2005 23:29

M.Smith napisał(a):bardzo przyjemna mała miejscowość w zatoczce z super wodą do nurkowania ABC, dużo muszli, krabów i innych morskich atrakcji. W porównaniu z Vodicami, hmmm Vodice tętnią życiem a w Grebasticy jest spokojnie. P.S. pare zdjęć by się znalazło, podaj mi tylko maila.
to chyba letka przesada przejerzdżałem przez ta miejscowosc ale nie za ciekawie.Jest taka zatoczka zaraz przy drodze tetniaca brudem wszystkim co morze nosi poprostu mnie to odpychało miałem tam szukać apartamentu ale jak to zobaczyłem o nie .Wole jeszcze kawałek podjechać i tam poszukać .Najlepiej szukać na stacjach benzynowych to od rana sie czają chorwaci z wolnymi apartamentami :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa: :papa: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa:
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003
Re: chyba przesada

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 01.08.2005 08:46

walidom napisał(a):
M.Smith napisał(a):bardzo przyjemna mała miejscowość w zatoczce z super wodą do nurkowania ABC, dużo muszli, krabów i innych morskich atrakcji. W porównaniu z Vodicami, hmmm Vodice tętnią życiem a w Grebasticy jest spokojnie. P.S. pare zdjęć by się znalazło, podaj mi tylko maila.
to chyba letka przesada przejerzdżałem przez ta miejscowosc ale nie za ciekawie.Jest taka zatoczka zaraz przy drodze tetniaca brudem wszystkim co morze nosi poprostu mnie to odpychało miałem tam szukać apartamentu ale jak to zobaczyłem o nie .Wole jeszcze kawałek podjechać i tam poszukać .Najlepiej szukać na stacjach benzynowych to od rana sie czają chorwaci z wolnymi apartamentami :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa: :papa: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa:

To o czym piszesz to prawda, tzn. na samym końcu zatoczki przy magistrali zbiera się trochę syfu, ale po 1. w takich zakolach to normalne, po 2. tam nikt się nie kąpie bo woda do kolan, po 3 do plaży jest od tego miejsca 400 - 500 metrów, a woda jest naprawde czysta i klarowna.
bob budowniczy
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.05.2005
Re: chyba przesada

Nieprzeczytany postnapisał(a) bob budowniczy » 01.08.2005 09:10

to chyba letka przesada przejerzdżałem przez ta miejscowosc ale nie za ciekawie.Jest taka zatoczka zaraz przy drodze tetniaca brudem ... :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa: :papa: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa:[/quote]

Wydawanie tak radykalnych opinii na podstawie widoku z okna samochodu może być mylne. Do centrum (o ile można użyć takiego pojęcia) Grebasticy trzeba zjechać z magistrali w dół około 800 m aby zobaczyć urok cichej i spokojnej miejscowości, w której jest przystań dla łódek mieszkańców, piękna żwirokowa i łagodnie opadająca plaża - bardzo dobra dla dzieci, druga zatoczka z też łagodną plażą, restauracja, pizeria, sklepy (chyba ze trzy), poczta, lodziarnia. Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na wypoczynek rodzinny - cisza, spokój, mało pokus czychających na dzieci, dobre miejsce wypadowe na wycieczki do Rogoznicy, Primosten, Szybenika, a nawet Trogiru czy Splitu.
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005
Re: chyba przesada

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 06.08.2005 12:56

bob budowniczy napisał(a):to chyba letka przesada przejerzdżałem przez ta miejscowosc ale nie za ciekawie.Jest taka zatoczka zaraz przy drodze tetniaca brudem ... :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa: :papa: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa:


Wydawanie tak radykalnych opinii na podstawie widoku z okna samochodu może być mylne. Do centrum (o ile można użyć takiego pojęcia) Grebasticy trzeba zjechać z magistrali w dół około 800 m aby zobaczyć urok cichej i spokojnej miejscowości, w której jest przystań dla łódek mieszkańców, piękna żwirokowa i łagodnie opadająca plaża - bardzo dobra dla dzieci, druga zatoczka z też łagodną plażą, restauracja, pizeria, sklepy (chyba ze trzy), poczta, lodziarnia. Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na wypoczynek rodzinny - cisza, spokój, mało pokus czychających na dzieci, dobre miejsce wypadowe na wycieczki do Rogoznicy, Primosten, Szybenika, a nawet Trogiru czy Splitu.[/quote]
A jednak nie zmienia zdania ze ta miejscowość jest nie ciekawa
Znajomi byli tam teraz w lipcu i są tego samego zdania,widoki tez są nie ciekawe no a co do morza to jest czyste ale jak sie popatrzy w te zatoczki i to nie daleko plaży brrrrrrrrrrr nie przynajmniej dla mnie
ale każdy ma wolny wybór :papa: :papa: :papa: :papa: :hut: :hut: :hut: :papa: :papa: :papa:
Abatiti
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2005
Grabastica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abatiti » 07.08.2005 11:44

Byłam w tym roku w czerwcu w Grebasticy. Miejscowość cicha ,spokojna, bez tłumów i gwarów. W miejscowości są trzy małe zatoczki. Ja byłam w pierwszej od strony Sibenika. Woda czysta z łagodnym zejściem do morza. jeżeli chcesz jakieś informacje to pisz na meila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone