Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Grebastica - pytanie o plaże

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek 206
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 01.08.2013 22:12

magda8867 napisał(a):Witam,

mam pytanie do tych co byli już w tej miejscowości. Czy na plażach znajdę tutaj jakieś drzewka i cień?
Jeśli tak to w które cześci szukać: tej gdzie ulice nazywają się Grebastica Donja czy może po drugiej stronie - tam jest mniej zabudowań.
Z góry dziękuję za podpowiedź

Zdecydowanie proponuję 2 stronę Grebasticy, więcej cienia i mniej ludzi. :D
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 01.08.2013 22:17

Marek - nie powiedziałbym, że w Sparadići słychać samochody...jest niby blisko droga ale jej nie słychać bo droga usytuowana jest wyżej...wbrew pozorom Sparadići to oaza spokoju ale bardzo ceniąca się i stąd te ceny...Grebastica godna polecenia ale dla mnie mimo wszystko atrakcyjniejsze jest Sparadići...nie bez powodu nawet politycy wybierają tę miejscowość :wink:
JustineM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 01.08.2013 22:20

Marek358 napisał(a):Pamiętasz czy te imprezy są cykliczne?

na fotce jest link, może tam jest jakaś informacja

a co do odgłosów z drogi to ja nic nie słyszałam :hut:
Marek358
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 01.08.2013 22:27

alechandro napisał(a):Marek - nie powiedziałbym, że w Sparadići słychać samochody...jest niby blisko droga ale jej nie słychać bo droga usytuowana jest wyżej...wbrew pozorom Sparadići to oaza spokoju ale bardzo ceniąca się i stąd te ceny...Grebastica godna polecenia ale dla mnie mimo wszystko atrakcyjniejsze jest Sparadići...nie bez powodu nawet politycy wybierają tę miejscowość :wink:

Nie o to mi chodziło. Ze względu na takie a nie inne ukształtowanie terenu - w Grebasticy raczej nie słychać samochodów jadących przez Grebasticę bo większość domów i plaża są poniżej szosy.
Natomiast słychać samochody jadące przez koniec zatoki i wjeżdżające do Sparadici, bo po wodzie ten warkot się świetnie niesie. Jak to słychać w Sparadici - nie mam pojęcia.

Co do Sparadici - ze względu na brak handlu ja bym się tam nie wybrał...
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 01.08.2013 22:34

Koniec zatoki na łuku - zgadza się - hałas a do tego syf...tam jednak nikt nie stacjonuje chyba, że zrobi rezerwację przez net i skupi się na atrakcyjnej cenie...a fotki z tych apartamentów wyglądają zachęcająco jeżeli patrzy się w stronę Sparadići :D
Do Grebasticy mam sentyment bo spędziłem tam urlop, który był dla mnie podróżą poślubną jednocześnie...byłem w strefie 5 a więc całkowity spokój...
Sparadići zaś to miejsce dla wtajemniczonych bo przejeżdżając obok nie ma niczego co mogłoby zainteresować...wystarczy zjechać w dół aby zobaczyć urok tego miejsca...
Marek358 napisał(a):

Co dla jednych jest minusem, dla innych jest plusem :wink:
Marek358
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 01.08.2013 22:37

JustineM napisał(a):
Marek358 napisał(a):Pamiętasz czy te imprezy są cykliczne?

na fotce jest link, może tam jest jakaś informacja

http://www.tz-grebastica.hr/
Grebaska Festa :)
Wygląda na to, że środy i piątki.
Jacek 206
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 01.08.2013 23:22

Marek358 napisał(a):

Codziennie rano dojeżdża sklep obwoźny z Grebasticy.
Jest tam również jedna pizzeria i bar przy plaży. :D
DorotaF
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 02.02.2017 13:49

A jak oceniacie samo miasteczko? Bardzo małe ono jest? Daleko jest do primosten? szukamy troszkę wiekszego miasteczka i nie wiem czy Grebastica nie będzie dla nas za małe. Z góry dzięki za odpowiedz
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Grebastica - pytanie o plaże - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019