Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica - apartamenty Maslina

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fioncia_mama
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.02.2010
Rogoznica - apartamenty Maslina

Nieprzeczytany postnapisał(a) fioncia_mama » 15.02.2010 10:46

Witam wszystkich forumowiczów,

jestem nowym cromaniakiem i choc w Chorwacji byłam juz 6 razy (Istria, Pag, Hvar, Baska Voda *2 , Podgora) to w tym roku zaczynam tą przygodę od nowa po kilku latach przerwy - tym razem z rodzinką:)
Mam na oku apartament w Rogoznicy:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i mam prośbę o wszelkie głosy od osób, które bądź znają te apartamenty bądź mogą mi po prostu potwierdzić czy samo miasteczko, ale przede wszystkim plaże są odpowiednie dla 2 i 3 latka :)
dziękuję i pozdrawiam
aga
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 15.02.2010 12:46

Wydaje mi się że to dośc drogie apartamenty jak na Rogoźnicę tym bardziej że oddalone od morza

Plaże w Rogoźnicy możesz sobie zobaczyc tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wydaje mi się że najlepsza dla tak małych dzieciaków jest plaża określana na ww. stronie jako Sepurine , żwirkowa otawarta na pełne morze , jest parę relacji z Rogoźnicy na forum , czasem w niektórych relacjach ta plaża jest określana mianem Lozica

W każdym bądż razie , sadząc po widoku z okien apartamentów , dom który wybrałaś znajduje się w sporej odległości od tej plaży - za groblą , chyba najbliższa plaża to Crljina .

Ja mieszkałem 80m od plaży Septure - możesz zerknąc na to
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
lub zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Generalnie domy leżące przy ulicy Put Sepurine to domy w bliskiej odległości od tej plaży

Ciekawa jest też lokalizacja na wyspie , domy praktycznie w lesie , ale plaże to betonowe pomosty albo skałki .

Można też znaleźc ciekawe apartamenty w Zecewie przy samym morzu , z tym że już w sporej odległości od centrum Rogoźnicy
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 27.02.2010 19:46

Witam pod poniższym linkiem ROGOZNICA jest doscyć obszerny opis Rogoznicy oraz jej dzielnicy Stupin Celine. Ja osobiście byłem w zeszłym roku z naszą 18 miesięczną córeczką w Stupin Celine. Plaża jak dla dziecka super (drobny żwirek). Buciki (sandałki piankowe) to oczywiście podstawa, ale pewnie to wiesz. No może cienia nie ma za dużo, ale parasol też chyba nie jest dużym problemem. Mam również przy okazji prośbę gdyby ktoś wpadł na jakiś fajny adres apartamentu 4 osobowego w rozsądnej cenie będę dźwięczny :)
Niedźwiedź
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedźwiedź » 27.02.2010 21:53

armar napisał(a):
W każdym bądż razie , sadząc po widoku z okien apartamentów , dom który wybrałaś znajduje się w sporej odległości od tej plaży - za groblą , chyba najbliższa plaża to Crljina .




A mógłbyś opisać coś więcej o Crljina?? Przymierzam się ale nic nie wiem o plażach i ogólnych warunkach.

Jako początkujący amator Chorwacji pozdrawiam forumowiczów
Marek Krasuski
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek Krasuski » 28.02.2010 01:20

czy możesz coś więcej napisać o villi Klisović.Czy jest warta zainteresownia .
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 28.02.2010 23:13

Witam. Może to Cię zainteresuje> Razanj leży po drugiej stronie zatoki patrząc z grobli w Rogoźnicy.
Polecam dwa apartamenty w miejscowości Rażanj. Jest to parter i piętro w jednym domu. Apartamenty (każdy)składają się z 3 sypialni, dużej kuchni, łazienki z wanną i tarasu dla 6 osób ( w zeszłym roku było jeszcze rozkładane łóżko płatne dodatkowo). Klimy brak, ale z doświadczenia wiem ,że nie była potrzebna. Blisko morze ok. 30m i betonowa plaża. Plaża z drobnymi kamykami ok. 150m. Miejscowość typowo wypoczynkowa (dwa sklepy, dwie restauracje i mały targ). Blisko Trogir, Primoszten, Rogoźnica. Właściciele bardzo mili mieszkają na miejscu. Zainteresowani pisać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. A zapomniałem o najważniejszym - cena: VI, IX -60E, VII-VIII 76E. Taksa klimatyczna jest zawarta w cenie.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 03.03.2010 14:53

Mirek Krasuski napisał(a):czy możesz coś więcej napisać o villi Klisović.Czy jest warta zainteresownia .


Zerknij do mojej relacji
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=266 ... c&start=60
Mazur
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mazur » 05.03.2010 20:39

W tym roku będziemy w lipcu w Rogoźnicy.
Zarezerwowaliśmy apartamenty w dzielnicy Lozica
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mam pytanie do Pani Armar.
Jak daleko jest z zatoki Lozica do plaży Sepurine. Z relacji wynika, iż jest to najciekawsza plaża w Rogoźnicy.
Czy w okolicy Sepurine są jakieś konoby, knajpki, winiarnie, czy też tylko na wyspie lub w marinie?

Dziękuję za ciekawą relację i fotografie na forum.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 06.03.2010 15:00

Niedźwiedź napisał(a):A mógłbyś opisać coś więcej o Crljina?? Przymierzam się ale nic nie wiem o plażach i ogólnych warunkach.


Tam nie plażowaliśmy ale przespacerowaliśmy się , plaża w głębi zatoki przy nowych apartamentowcach , sztuczna , tworzą ją betonowe pomosty i usypany żwirek
Widac to tutaj na fotkach
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć linkža.aspx

Mazur napisał(a):Mam pytanie do Pani Armar.
Jak daleko jest z zatoki Lozica do plaży Sepurine. Z relacji wynika, iż jest to najciekawsza plaża w Rogoźnicy.
Czy w okolicy Sepurine są jakieś konoby, knajpki, winiarnie, czy też tylko na wyspie lub w marinie?

Lozica leży za Sepurine , z miejsca Twojego apartamentu , jeśli dobrze kojarzę jego położenie po fotkach z tarasu , to będzie nie więcej niż 0,5km do plaży Sepurine
Na samej plaży Sepurine można w jednym barze przy domie , kupic piwo napoje i lody .
W dzielnicy Lozica nie wiem czy są restauracje , najbliższe od Sepurine wg. mojej wiedzy są przy bulwarze przed mariną Frappa

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - apartamenty Maslina
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone